Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българската армия .Какво е това ,и има ли почва у нас?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Българската армия .Какво е това ,и има ли почва у нас?

    Що бе, жените в армията са си точно на мястото в днешно време. Нали работата е армиите да се затрият. Каквито ги има - да са небоеспособни. Кво по-ефективно от това да натъпчеш в тях жени.
    А за психиката и моралните свойства на жените в армията пък изобщо не се сещам кво да кажа без модераторите да ме изтрият завинаги. Ако аз тръгна да влизам в женската баня хем ще ме сритат, хем никой няма да си помисли хубаво за мене. Що тия да може в мъжката - не знам.
    Сигурно съм оглупял от жегата.

    Коментар


    • #92
      До: Българската армия .Какво е това ,и има ли почва у нас?

      извинявам се за оффтопика.

      Стефане, много се радвам да те "видя" отново.
      LZ1PER

      Коментар


      • #93
        До: Българската армия .Какво е това ,и има ли почва у нас?

        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
        Що бе, жените в армията са си точно на мястото в днешно време. Нали работата е армиите да се затрият. Каквито ги има - да са небоеспособни. Кво по-ефективно от това да натъпчеш в тях жени.
        А за психиката и моралните свойства на жените в армията пък изобщо не се сещам кво да кажа без модераторите да ме изтрият завинаги. Ако аз тръгна да влизам в женската баня хем ще ме сритат, хем никой няма да си помисли хубаво за мене. Що тия да може в мъжката - не знам.
        Сигурно съм оглупял от жегата.
        Mного хубаво правят на командирите с.....алати бе Течо
        и се издигат в кариерата(не за инертни матриали де)...!!!
        А от жегата не си само ти оглупял, ние също,
        но си и ни личи, пишем си тукинка редовно!!!

        Коментар


        • #94
          До: Българската армия .Какво е това ,и има ли почва у нас?

          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          Що бе, жените в армията са си точно на мястото в днешно време. Нали работата е армиите да се затрият. Каквито ги има - да са небоеспособни. Кво по-ефективно от това да натъпчеш в тях жени.
          А за психиката и моралните свойства на жените в армията пък изобщо не се сещам кво да кажа без модераторите да ме изтрият завинаги. Ако аз тръгна да влизам в женската баня хем ще ме сритат, хем никой няма да си помисли хубаво за мене. Що тия да може в мъжката - не знам.
          Сигурно съм оглупял от жегата.
          Много си прав, жените нямат място в армията, колкото и да се напъваше Деми Мур да се внедри вътре.
          Наистина не върви някак си "с едната ръка" да даваш живот, а "с другата" - да го отнемаш...
          Не съм сигурна, че "вкарват жени" точно за да затрият армиите, нали ако армиите по света изчезнат и хората спрат да воюват......ееех, размечтах се.
          Пък и във военните концерни едва ли има много жени, така че това няма да се случи.

          Офтопик: Ако много ти се влиза в "женска" баня, без да те наритат, иди в Япония. Там е обичайно двата пола да се къпят заедно и никой не се притеснява от това
          НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
          Omnia vincit amor !

          Коментар


          • #95
            До: Българската армия .Какво е това ,и има ли почва у нас?

            Япония е далече. Ей я Швеция къде е, даже сме горе-долу една държава. Пък и руснаците не са много придирчиви май.

            Обаче за една не си права - във ВПКто работят предимно жени, пък във военно време само жени. Във ВМЗто работиха почти всички сопотчанки и карловки навремето, вкл. и в ръководството.

            Коментар


            • #96
              До: Българската армия .Какво е това ,и има ли почва у нас?

              Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
              Обаче за една не си права - във ВПКто работят предимно жени, пък във военно време само жени. Във ВМЗто работиха почти всички сопотчанки и карловки навремето, вкл. и в ръководството.
              Съжалявам, не знаех
              НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
              Omnia vincit amor !

              Коментар


              • #97
                До: Българската армия .Какво е това ,и има ли почва у нас?

                Да. И лелки пред пенсия са ме правили смешен. И по знаене, и по можене и по бързина. 20 годишен мъж, здрав като камък и уж научен на куп работи. Вятър ... Хващал съм се че освен да мигам глупаво, друго не успявам да направя.
                Кво да правя в женската баня ... Там сигурно гюрултията е повече и от кокошарник. После как да си приказваме за живота?

                Коментар


                • #98
                  До: Българската армия .Какво е това ,и има ли почва у нас?

                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  Кво да правя в женската баня ... Там сигурно гюрултията е повече и от кокошарник. После как да си приказваме за живота?
                  Луд умора нема,само се поти!!!

                  Коментар


                  • #99
                    До: Българската армия .Какво е това ,и има ли почва у нас?

                    В интерес на истината, кокошките имат много развита социална йерархия и това, което изглежда като гюрултия всъщност е нейното съблюдаване. Нещо, което не мога да кажа за маймунарника.

                    Коментар


                    • До: Българската армия .Какво е това ,и има ли почва у нас?

                      Ъъъ ... Хм. Дали някъде има застраховка "попадане в женска баня"?

                      Коментар


                      • До: Българската армия .Какво е това ,и има ли почва у нас?

                        Здравейте на всички.То както е тръгнало в БА само жени ще служат.Напоследък е модно всички офицерски съпруги ,да стават кадрови войнички.Лошо няма ама после ние редовите боици им вършим работата,а тва вече не ми харесва.И аз съм женен ,ама жена в армията няма да я вкарам,нека само аз да се ядосвам с нея .Що да се ядосват и колегите,по един от къща стига.Аре със здраве.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X