Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
X

• Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

• Предвид раздела - да разбирам, че очакваш телескопа да се ползва като оръжие?
    NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
    Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Коментар

• DBRS
      DBRS коментира
      Редактиране на коментар
      От името на раздела, си пропуснал последните 2 думи, пък те са свързани(непряко) с демонстрираните възможности...
      Най-пряката видима връзка е при материалите.

• Раздела се нарича "Оръжие, бойни действия, тактика и стратегия". Та отново да попитам, как цивилен телескоп попада в този раздел?
    NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
    Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Коментар

• windwarrior
      windwarrior коментира
      Редактиране на коментар
      Да не говорим за вилицата. Ужким цивилен предмет, като телескоп. Ама.. Два удара - осем дупки.

• large
      large коментира
      Редактиране на коментар
      Баш при стелта изолацията не е нужна необходима. В момента, някои имат ПРОБЛЕМ с изолацията, ама не е в същата връзка.
      Отделно, тая изолация, до колкого съм гледал става посредством майларени одеала, някои от които са и в модерно розово, заради покритието от някакви силикати или подобно, които по-добре разсейвали топлината чрез излъчване, щото това цялото нещо е във вакуума на космоса. И пак не е същото, защото стелтовете страдат точно от взаимодействията с атмосферата.

Предполагам DBRS e "визирал" телескопа, може би в светлината на разузнаване на Земята.
      Може би този клип би бил интересен:
      https://www.youtube.com/watch?v=dOoCltqtJR8
      Обследване на земната повърхност с радиовълни в различни спектри и анализ на резултатите, и с поред твърденията е възможено да се открият новопоставени жици или стъпки..
      Или да надникнат през частично отворени врати на хангар...

"УрудскЪ раута..." както казват.

• DBRS
      DBRS коментира
      Редактиране на коментар
      Забавно - печен търговец, се прави, че не е чувАл за стоки и технологии за двойна употреба

• Хусите удариха Абу Даби

Натиснете снимката за да я уголемите

Име:udarAbuDabi.jpg
Прегледи:50
Размер:65.0 КБ
ID:6808774
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

Коментар

• trav
      trav коментира
      Редактиране на коментар
      То хубаво, ама те какво делят, що се трепат

Саудитите пък какво се мотаят

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 7,747 в 10:48 на 20-03-21.

Зареждам...
X