Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ограничение в теглото на водача на траялка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Ограничение в теглото на водача на траялка

    ..хм..
    нещо май майтап си правите с мене
    ..къде кога и как съм казал че триалката ми е най-хубава.. че не разбрах напротив старичка е ..обективно ви казвам че нищо не съм и сменял и дори доколкото си спомням в темата за монтеса бях споменал че окачването на монтесата по ми харесва и е по дългоходово и стабилно..
    ирониите ви са ми непонятни..много ме обезсърчавате и огорчавате с тези неща...ще ви вкарвам май и вас в черният си списък ..от неразбрани люде търсещи излишна и безсмислена конфронтация ..не са хубави тия работи да знаете
    Последно редактирано от mitkov; 08-04-09, 12:20.

    Коментар


    • #17
      До: Ограничение в теглото на водача на траялка

      ПУБЛИЧНО СЕ ИЗВИНЯВАМ НА МТКОВ ЗА ТОВА КОЕТО СЪМ НАПИСАЛ ПО ГОРЕ.НО ВСИЧКО БЕШЕ НА МАЙТАП И НИЩО ДРУГО.ДАЙТЕ ДА НЕ ПРАВИМ ОТ МУХАТА СЛОН А ДА СЕ ДЪРЖИМ ПРИЯТЕЛСКИ.ПАК СЕ ЗВИНЯВАМ И ПОВТАРЯМ ЧЕ НЕ СЪМ ВЛОЖИЛ НИЩО ЛОШО ПРОСТО БЕШЕ ЕДНА ШЕГА КОЯТО Е ПРИЕТА НА СЕРИОЗНО
      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

      Коментар


      • #18
        До: Ограничение в теглото на водача на траялка

        Стига бе Пепи, сега и аз ли трябва да се извинявам...
        Митков разбира от майтап бре...питай Ж. Хаджиев ако не ми вярваш...

        Коментар


        • #19
          До: Ограничение в теглото на водача на траялка

          Не останах с такова впечетление от личното съобщение което ми прати.То май по добре нищо да не пишеш
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X