Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял вести от Испания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Траял вести от Испания

    Тъй като и тази хубава тема върви на кавга,реших да размразя отношенията с една наистина интересна траял новина от Испания.
    Състезателят на Honda Repsol Montesa-Toni Bou,спечели в събота вечер в Мадрид,своята пета световна титла за триал на закрито.Благодарение на 24 годишният триалист,отборът на Repsol пък спечели своят девети световен шампионат.Следващата седмица предстои и последната надпревара,която ще се проведе в Италия в залата на Милано-Форум.Ето и малко снимков материал.





































    п.п.Инфо-Motoblog.it
    Beta 450 RR-Factory
    0039 3206052599

    Коментар


    • От: Траял вести от Испания

      Поне тези състезания може да се гледат на живо по телевизията, аз не ги пропускам.
      И това го гледах, края беше много драматичен на контейнерите,
      никой не успя да се качи, а Тони чак на третия опит, но извън състезанието.

      Но разликата между него и останалите е огромна, още повече, че той е с 4тактова Хонда.

      Коментар


      • От: Траял вести от Испания

        Абе май по-интересно беше как се държеше само с поглед на предпоследната секция и не падна. Как го намери тоя баланс сигурно и той не знае.

        Коментар


        • От: Траял вести от Испания

          Първоначално публикуван от Краси К Преглед на мнение
          Абе май по-интересно беше как се държеше само с поглед на предпоследната секция и не падна. Как го намери тоя баланс сигурно и той не знае.
          Прав си, това беше все едно да имаш тенджера на главата и да се набереш на нея, залата утихна, спряха да дишат всички...

          Коментар


          • От: Траял вести от Испания

            Тони Боу в момента е най добрия съсртезател по триал Индор на планетата.Нещо уникално е да го гледатае как прави невъзможните неща.Лично аз си мисля че скоро няма да има такъв състезател който да може да му направи конкуренция.Състезателите които най много се приближават до него са Кабестаи и Рага но немогат.

            Утре тук при нас ще има триал класика и ще ида да го гледам ако мога,не е като този който обсъждаме но е много земен и това е което ми харесва на мен.
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • От: Траял вести от Испания

              Е тази вечер ще го гледаме тук в Милано(ако го дават жабите по телевизията),закриването ще бъде интересно.След състезанието ще има среща със състезателите и много други изненади,който го пуска жена му,ще присъства.
              Beta 450 RR-Factory
              0039 3206052599

              Коментар


              • От: Траял вести от Испания

                Щом го следите да ви питам - Дюпон пуска ли се в световния шампионат?

                Коментар


                • От: Траял вести от Испания

                  Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                  Щом го следите да ви питам - Дюпон пуска ли се в световния шампионат?
                  Не той кара само в екстриим триали или по точно ,кара само на забранени места.Вече е съден в доста държави включително и тук в Испания.От тази година дивотиите ще ги прави със Скорпа 2т.
                  Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                  0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                  Коментар


                  • От: Траял вести от Испания

                    Е къде на друго място, ако не на Ноу Камп да си тренира Тони.Първо той си е удома и второто е,че е най-добър на планетата.А и бърза да потренира през седмицата,че към края домакините ще посрещат Манчестър Юнайтед,за финала на шампионската лига.(ще видим дали ще познае и резултата)











                    Инфо: Motoblog.it





















                    Beta 450 RR-Factory
                    0039 3206052599

                    Коментар


                    • От: Траял вести от Испания

                      И така става ,нема да гледаме Тони .Аз например във христовата възраст започнах да се уча да карам колело.
                      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                      Коментар


                      • От: Траял вести от Испания

                        Харесва ми. Честито. Я кажи обаче защо взе мод байк, а не сток ( с 26" гуми )?
                        Иван Маринов
                        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                        ЕНДУРО ВАРНА

                        Коментар


                        • От: Траял вести от Испания

                          Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                          Харесва ми. Честито. Я кажи обаче защо взе мод байк, а не сток ( с 26" гуми )?
                          Защото си нямах ни идеа какво е байктриала.След като пробвах вече колело 26 съм на съвем друго мнение,много по лесно за каране по стабилно и така наречения хопинг на задна гума ми се струваче ще се усвои по бързо с голямото колело.Но има време вече гледах 26 и има доста неща които стават на добри пари.
                          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                          Коментар


                          • От: Траял вести от Испания

                            То и с колело изглежда лесно отстрани.

                            Коментар


                            • От: Траял вести от Испания

                              И байктраяла си е мания. Като гледам вече си се снабдил с кори за пищялите. Като че ли там са най-честите травми в началото получени когато крака се изплъзне от педала. Какви са цените на 26-ците при теб? Така среден клас сглобка.
                              Иван Маринов
                              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                              ЕНДУРО ВАРНА

                              Коментар


                              • От: Траял вести от Испания

                                Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                                И байктраяла си е мания. Като гледам вече си се снабдил с кори за пищялите. Като че ли там са най-честите травми в началото получени когато крака се изплъзне от педала. Какви са цените на 26-ците при теб? Така среден клас сглобка.
                                Много си прав за предпазителите



                                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X