Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял вести от Испания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Триал вести от Испания

    Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
    Качих видеото кадето ми беше казал ама сега вече не знам какво да права
    Ами, след като се е качило ти е дало два линка, единия е за теглене, другия е за триене, важен е тоя за теглене, просто трябва да го копираш тук
    [URL="http://sbcycles.net"][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Black][B][U]Fly with trials inspiration![/U][/B][/COLOR][/FONT]
    [/URL]

    Коментар


    • #62
      До: Триал вести от Испания

      http://4storing.com/5p8eq/http://4to...fad01bcbd.html
      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

      Коментар


      • #63
        До: Триал вести от Испания

        Пепи дава ми, че файлът не съществува.

        Коментар


        • #64
          До: Триал вести от Испания

          Права опити да кача видеото с триала ама май не мога
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • #65
            До: Триал вести от Испания

            Да започна с това че вече направих пробите на мотора и искам да му направя едно леко обслужване преди да го пусна в пълна експлоатация, за да съм сигурен че всичко си му е както трябва и на време подържано. Искам да сменя маслото в картера на скоростите, течността в помпата на съединителя, предната спирачка и задната. После да почистя ауспуха и може би ще сменя фибрата на последния заглушител. Искам да сваля и карбуратора за да го почистя добре и като за финал ще сменя семерините и маслото на предницата, така мисля че ще бъде горе долу подготвен за експлоатация. Единствената идилия е начина на смесване на бензина с маслото и какво точно да бъде то, но това може би ще го пиша в друга тема че е доста дълго за обяснение. Ето и първите снимчици от подготовката
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от Chinela; 31-10-08, 07:18.
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • #66
              До: Триал вести от Испания

              За въпросните курсове по триал отговарям ,че има много.Но най лошото е че са много скъпи и са само по 3 дни.много често тук идва самия Майк Андюс и дава много добри курсове ,но почти винаги местата са ограничени и винаги ходат само богаташи или връзкари .Около Барсеона има много но е доста далече и подчертавам че един курс с нощувки хотел и други излиза над 1000 евро което ми се струва много за няколко дена.по добре е да се търсат хора с опит , да гледаш къде ходат да карат , и каквото можеш да откраднеш зада се научиш да караш горе долу.
              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

              Коментар


              • #67
                До: Триал вести от Испания

                Довечера ще кача снимки от световното в зала ,че сега ми писна да качвам от карането с Баджо.Ще ви харесат ,имаше и представяне на Репсол отбора на писта и беше Андреа Довисиоцо и др.Тони Боу ,Фуджинами и Кабестани бяха най добрите ,Адам Рага се изложи много.Тони Боу е нещо невероятно и тези хора прават неща които е трудно да се асимилират от нас
                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                Коментар


                • #68
                  До: Триал вести от Испания

                  Ето снимките от снощи ,не са много добри , но стават .Може да се придобие някаква представа за зоните и да се види горе долу как го прават.Да кажа като заключение че беше световно и от хората които караха има ше само японец и англичанин другите бяха испанци.Говорим за Индор ,при Оутдор е много по различно.Неможе нито да се сравни нито да се опише на какво са способни тези хора .Те просто се подиграват с законите на физиката и гравитацията.На мен лично много ми допадна карането на Фуджинами и Боу.
                  Прикачени файлове
                  Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                  0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Триал вести от Испания

                    Вчера от 12:00 часа го излъчваах по Евроспорт 2, но за съжаление успях да изгледам само 10-ина минути, защото имах ангажимент , иначе наистина беше много интересно
                    Доколкото разбрах, през март ще излъчват още траял по Евроспорт 2?
                    И въобще къде на друго място могат да се гледат състезания от този вид спорт (имам предвид торенти, тв предавания и т.н.)? То това си е за отделна тема май
                    Hristo Draganov
                    http://htftp.domainbg.com/HD/

                    И аз искам България чиста ! ! !

                    Коментар


                    • #70
                      До: Триал вести от Испания

                      гледах го цялото..интересно бе много
                      тони боу пак стана шампион

                      Коментар


                      • #71
                        До: Триал вести от Испания

                        Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                        гледах го цялото..интересно бе много
                        тони боу пак стана шампион
                        Днес по ''Евроспорт"2 от16,00 до 16.45часа ,беше невероятно шоу.
                        Тони Бои направо ги разсипа,беше невероятен.Тези хора са направо в безрегловност.Както казва Пепи не ги лови гравитацията.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Триал вести от Испания

                          Абе аз незнам за вас, ама това в залата нещо ми е куца работа
                          Харесва ми, гледам го, обаче не ме грабва е така та чак акъла да ми вземе...
                          Траяла на открито, на естествен терен си е истинската работа - голям кеф ми е да го гледам...
                          Друго си е по деретата с ония хлъзгавите камъни и дървета във водата, калните и стръмни, почти отвесни качвания, шума, скали и какво ли не...
                          Там е истината!
                          Тая комерсиализация в залата само съсипва истинския и готин спорт!

                          Коментар


                          • #73
                            До: Триал вести от Испания

                            Ето някоя друга снимка от днес ,за пръв път карах Монтесата и да кажа че съм доста добре изненадан и че най много за сега се усешта теглото което е доста по малко от на ГАс ГАс ТХТ.А и можеби по нататъка да и сложа едни други дискове на съединитела ,защото тези майса оригинални и не и имам много доверие.И за предната спирачка вече е както рябва и спира много добре.Показвам ви и новата ми каска която си взех да съм в тон с матора.Много ми беше лош фотографа не ме е хванал как спирам на предна гума ама е горе долу като на задна като го карам.
                            Прикачени файлове
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Триал вести от Испания

                              Гледам че темата е малко позападнала ,та за това реших малко да я посъживя.Днес ходих да карам малко триал че напоследък много го бех зарязал а и ендуро вече е трудно да се кара ,а и жега имаше та за това.Не карах много ,замина само един резервуар ,но пък много се изкефих и лека по лека започвам да свиквам с моторетката.Ето и някоя друга снимка.
                              Прикачени файлове
                              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Триал вести от Испания

                                Продължвам по темата за триала с репортажите от Испания които може и да са малко скучни но понякога има и интересни неща.В събота и днес се бях концентрирал в триала щото жегата не позволява много каране на ендуро та за това и реших малко да го поизкарам този мотор.Колеги първо искам да кажа ,че преди да почна да карам си позволих глупоста да дам мотора на един приятел който искаше да види как върви и дали така лесно се карал на задна гума.Грешката беше че той беше по чехли и стана това за което всички се сещате ,падане от което пострада той .Скъсан на половина малък пръст на десния крак,ожулено коляно ,лакет ,задник и скъсан анцуг.Между другото той притежава ЦБР 600 и с него кара километри за задна гума ,но сам се убеди че един малък и безобиден мотор може да ти нанесе сериозни повреди и много болка.След това започнах и аз ,но винаги с ботуши ,каска ,ръкавици и пантлон за каране.Хубавото на триала е че колкото повече хващаш чалъма на каране толкова повече се увличаш в него.По едно време намерих едно камъче ,та можеби имаше около 3 часа борба от всички страни на качване слизане и др. подобни.Направил съм и някоя друга снимка зада видите как е горе долу цялата работа.
                                Прикачени файлове
                                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X