Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MZ 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • MZ 2008


    General information
    Model:
    MZ 125 SM Blizzard
    Year:
    2008
    Category:Super motard
    Rating:
    67.8 out of 100.
    Safety:
    Engine and transmission Displacement:124.00 ccm (7.57 cubic inches)
    Engine type:
    Single cylinder
    Stroke:
    4Power:14.75 HP (10.8 kW)) @ 9000 RPMTorque:11.70 Nm (1.2 kgf-m or 8.6 ft.lbs) @ 8500 Starter:ElectricPhysical measures
    Dry weight:129.5 kg (285.5 pounds)
    Seat height:
    830 mm (32.7 inches) If adjustable, lowest setting.
    Wheelbase:
    1,440 mm (56.7 inches)Chassis and dimensions
    Front tyre dimensions:
    110/70-17
    Rear tyre dimensions:
    130/70-17
    Front brakes:
    Single disc
    Rear brakes:
    Single discSpeed and acceleration
    Top speed:177.0 km/h (110.0 mph)
    Power/weight ratio:
    0.1139 HP/kgOther specifications
    Fuel capacity:
    12.50 litres (3.30 gallons)
    Reserve fuel capacity:3.60 litres (0.95 gallons)Further information.

    Some call it a hobby, we call it a way of life!
    Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

  • #2
    До: MZ 2008

    И ?
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      До: MZ 2008

      Интересни ще са впечатленията от този мотор,МЗ се слави като вечен мотор,но това супермото на мен ми изглежда доста "рехаво" и като характеристики не е кой знае какво,можеби идеята е била не толкова рейсингов мотор за удължаване на ресурса,като при старите МЗ-и

      Коментар


      • #4
        До: MZ 2008

        Моторът си е супер, всичко по него е точно, единственият проблем е че е MZ спуснаха кепенците декември месец, и не се знае ще ги има ли някога пак, и ако да - под каква форма.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          До: MZ 2008

          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
          ... MZ спуснаха кепенците декември месец, и не се знае ще ги има ли някога пак, и ако да - под каква форма.
          За съжаление това е истината
          Миналата година корейците обявиха колко им били големи загубите, колко са нарастнали разходите им и спада в продажбите... което доведе до затваряне на фабриката в Чопау. Една грозна снимка на завода с катинар отпред се разнесе из нет-а, а германските форуми избълваха неконтролируеми ругатни по повод азиатските "лешояди".
          На нас феновете носовете ни увиснаха и остана надеждата за възкресение ...
          Тази фабрика не е затваряла дори и през годините на Втората световна война. Много мога да разказвам, но ми е болно...
          ______2
          Е = MZ

          Коментар


          • #6
            До: MZ 2008

            Ще отскочат. В момента Ралф Валдман и някакъв друг тип се опитват да ги купят.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              До: MZ 2008

              Дано да се разпространят бързо и да почнат да ги продават тук в България, защото ми изглежда готин мотор, а за нов нямам пари за съжаление.
              :)[U][I][B][COLOR=RoyalBlue]Be the change that you want to see in the world[/COLOR][/B].[/I][/U]:)

              Продавам си мотора!!! - [url]http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?p=854333#post854333[/url]

              Коментар


              • #8
                До: MZ 2008

                Само на мен ли маската и предния кланик ми изглеждат от КТМ преди 2003-та? Опашката също ми е старее,и още доста неща,някак си не пасват на мотор 2008ма година,предполагам цената ще е доста по тънка В което няма нищо лошо,до сега за да имаш нов мотор под 10 000 той трябваше да е дръпнат в фаровете ..

                Коментар


                • #9
                  До: MZ 2008

                  Първоначално публикуван от garkoff Преглед на мнение
                  Само на мен ли маската и предния кланик ми изглеждат от КТМ преди 2003-та? Опашката също ми е старее,и още доста неща,някак си не пасват на мотор 2008ма година,предполагам цената ще е доста по тънка В което няма нищо лошо,до сега за да имаш нов мотор под 10 000 той трябваше да е дръпнат в фаровете ..

                  Това е модела от 2009 и тои не е с фар катона другите от 2008-2009 но все пак е МЗ. Ако е като старите МЗ-ки трябва да излезне доста здрава машина.
                  Some call it a hobby, we call it a way of life!
                  Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X