Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кавазаки КЛЕ500 супермото?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кавазаки КЛЕ500 супермото?

    Някой играл ли си е от вас колеги да олекотява тази така тежка машина?
    Въобще възможно ли е да се преправи за супер мото или просто по леко ендуро което да може да се кара по гората?

  • #2
    До: Кавазаки КЛЕ500 супермото?

    А тук разгледа ли мисля , че ще ти свърши работа.
    Поздрави!
    [SIZE=1][B][SIZE=2][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]
    [B][SIZE=1]КТМ 450EXC-R '09[/SIZE][/B]
    [B][SIZE=1]-------------------------[/SIZE][/B]
    [B][SIZE=1]Ендуро клуб "Луда работа" - Стара Загора[/SIZE][/B]
    "Колкото по-трудно , толкова по-лесно"
    [/SIZE]

    Коментар


    • #3
      До: Кавазаки КЛЕ500 супермото?

      Мерси за линка ама по скоро се интересувах дали някой е правил такова нещо там специално не видях за КЛЕ.Но поне може да получа съвет
      Поздрави и от мен!

      Коментар


      • #4
        До: Кавазаки КЛЕ500 супермото?

        Колега,само двигатела на КЛЕ-то тежи,колкото 2/3-ти от некое супермото.

        Коментар


        • #5
          До: Кавазаки КЛЕ500 супермото?

          Значи да разбирам че няма да се случи нищо така ли? И освен за шосейно ендуро за друго не става?

          Коментар


          • #6
            До: Кавазаки КЛЕ500 супермото?

            Според мен всички стават за Супермото без значение дали е ендуро или корс. Ти нали няма да го пускаш на писта. Винаги можеш да си го преправиш ако не друго поне да прилича на супермото с каплите и другите си му части и подобрения, важното е на теб да ти харесва
            Не е важен външният вид, а сърцето. На капака на моето пише :[SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #7
              До: Кавазаки КЛЕ500 супермото?

              kawasaki kle не ли много тежко за супер мото

              Коментар


              • #8
                До: Кавазаки КЛЕ500 супермото?

                Е тежко тежко нали няма да ходи по състезания с него какво значение има че е тежко.
                Не е важен външният вид, а сърцето. На капака на моето пише :[SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #9
                  До: Кавазаки КЛЕ500 супермото?

                  с тежък мотор с гората ако караш просто по черен път може да се преглатне според мен! Но.... има едно голямо но.... аз имах сузуки ДР 800 БИГ реших да опитам в гората с него по гладки черни патища става обаче ... като се влезне в някоя малко по тежка патека и просто го намразих този мотор тежкия мотор те трепи като се прибереш от гората с него и все едно си работил цял ден на къра с мотика в ръка на 42 градуса температура! за това братче това КЛЕ си го караи по асфалта задни гуми емоции ама по асфалта да баде или за риба да отидеш до някои язовир! това поне съм го испитал.
                  [FONT=Arial Black][I]Zara Motors Team[/I][/FONT]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Кавазаки КЛЕ500 супермото?

                    Да се включа и аз.KLE е най-голямата излагация на KAWAZAKI.То това каквито и джанти да му сложиш пак нестава.Аз карам DR650R Supermoto и понатежава. Представи си с това KLE какво ще е

                    Коментар


                    • #11
                      До: Кавазаки КЛЕ500 супермото?

                      И аз мисля, че Kle не става за супермото, дори не мога да си го представя, как ще бъде направеноАко някой има снимки на такова супермото, ще ми бъде любопитно да се осветля
                      SUZUKI DRZ SuperMoto

                      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                      Коментар


                      • #12
                        Ами ако съм разбрал правилно трябва да изглежда горе долу така и макар и наистина доста тежко пак сам за идеята с 17" джанти или капли , но тази маска не и е там мястото и пак може да се доближи външно доста до обикновенните супермотота.



                        Може би малко оспамвам темата но ето че и тежките ендура могат да замязат на супермотота перфектни за градско каране

                        Последно редактирано от Тануцо; 13-01-10, 23:42.
                        Не е важен външният вид, а сърцето. На капака на моето пише :[SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #13
                          До: Кавазаки КЛЕ500 супермото?

                          Лично мое мнение е, че DR-а изглежда доста по-добре Kle-то
                          SUZUKI DRZ SuperMoto

                          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                          Коментар


                          • #14
                            Така е, но не че неможе и КЛЕ-то да стане по добре. Чесно казано и мен на тази снимка не ми харесва, но това беше първата на която попаднах. Все пак според мен има потенциал тази Кава. Ако беше в моя гараж и имах възможност бих си поиграл да постигна нещо подобно като на снимката, но задължително без пласмасите отпред.

                            Е явно нестава за супермото и явно ако погледам още малко снимки на КЛЕ ще ми се прииска да имам такова понаправено на супермото не е ли добре:





                            Последно редактирано от Тануцо; 13-01-10, 23:42.
                            Не е важен външният вид, а сърцето. На капака на моето пише :[SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X