Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Готово супермото или да преправяме

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Готово супермото или да преправяме

    В последно време супермото-то започна да ме влече повече ,
    но представа нямам кое е по-добре - да си купя готово или да си го направя.Предпочитания към кубатура м/у 250-450 цц. Имам намерения да го ползвам само из града и много рядко за по дълъг преход от порядъка на 300 км. утиване/връщане (до село ) както и мисля да се науча на маймунджулъци (главно на тях ще наблегна)
    Бюджет : 3500 лв. + -
    Body info : 175 см. , 74 кг.

    Поздрави !

  • #2
    До: Supermoto question

    Първоначално публикуван от ColdFusion Преглед на мнение
    В последно време супермото-то започна да ме влече повече ,
    но представа нямам кое е по-добре - да си купя готово или да си го направя.Предпочитания към кубатура м/у 250-450 цц. Имам намерения да го ползвам само из града и много рядко за по дълъг преход от порядъка на 300 км. утиване/връщане (до село ) както и мисля да се науча на маймунджулъци (главно на тях ще наблегна)
    Бюджет : 3500 лв. + -
    Body info : 175 см. , 74 кг.

    Поздрави !
    На твоя КУЕСЧЪН я сакам да дам АНСЪР.
    Значи много по евтино е да си купиш готово иначе твоят БЪДЖЕТ нема да ти стигне до никъде за джанти, гуми, спирачен диск /по голям, /преходник/ удължител на спирачния апарат. Мигачи, фар, огледала при положение, че ще преработваш кросов абе айде стига, че може да те оТкажем от твоя ДРЙЙЙМ.
    Последните аксесоари са необходими за регистрация БИКОУС нема да можеш да пътуваш до село по ХАСВАЛТА.

    П.П. Утре ще ти пусна снимки на един готов дето се продава ама не се събира у твоя Банк акаунт.

    Коментар


    • #3
      До: Supermoto question

      Разликата между 250 и 450 е бая голяма.А и за тези пари читав мотор трудно се намира.Гледам . че си от Ст.Загора. Вечер към 7 ч. се събираме в барчето на Практис-а.
      ........................
      Иван Маринов
      CRF 250 X
      Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

      Коментар


      • #4
        До: Supermoto question

        И аз съм много запален за СуперМото, но според мен е наистина по добре да се вземе готово направено/преправено. Обаче за чак толкова дълъг път незнам дали ще ти е удобен. Все пак мисля че е направен за къси маршрути. А иначе за маймунджолъци е перфектен Само кажи с какъф бюджет разполагаш и вземай нещо даже тука във форума се подават 2 супермотота (ако не и повече де) Успех с покупката и да се похвалиш после.
        [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

        Коментар


        • #5
          До: Supermoto question

          Имаше едно страхотно супермото в Севлиево да се продава
          DR-Z 400 на Suzuki и то 2005 или 2006 ако не се лъжа

          виж в темата за хвалбите там го има
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #6
            До: Готово супермото или да преправяме

            за супермотото променя ли се окачването на мотора

            Коментар


            • #7
              До: Готово супермото или да преправяме

              Приятелю във форума има професионалисти, като Жоро Пашов, които биха ти отговорили най-точно на въпроса!Това, което мога да ти кажа аз и което съм научил, е че всичко е в зависимост от това, къде и как ще си караш супермототоА именно, ако си като мен, любител и аматьор с главно А, значи с настройка на окачването /но в никакъв случай не на най-твърдото/ може да постигнеш това, което горе-долу ти е необходимо, но ако искаш професионален мотор, тогава работата опира до смяна на окачването, а и не само и до мнооооооооооооооого париНадявам се, че си ме разбрал правилно
              SUZUKI DRZ SuperMoto

              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X