Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София каране на супер мото!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тиhомир
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    Браво много хубаво е станало и още по хубаво ще е с цяла генерация.
    Като гледам тези нови гуми.. как ми се иска, да разроша ръбовете

    Остави коментар:


  • Mean
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    Ми както съм минавал до ден днешен с моторите които съм имал и както минават в цял свят в къде по-цивилизовани страни от нашата Номерът не съм го местил все още, но в нета е пълно със снимки, изглежда ето така:

    Остави коментар:


  • s_s1
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    А как ще минавате преглед без катализатор? И ако може снимки с преместения номер.

    Остави коментар:


  • Mean
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    Благодаря Наистина седи много по-добре от стоковото, което е изключително грубо и грозно, а е 5 кг. защото е стоманено и вътре има катализатор.
    Остана да му преместя номера и да махна тази долната част и сме готови с мод-овете аааа и огледалата си чакам. Снощи свалих грозните стокови огледала и сега съм без.

    Остави коментар:


  • Илиян Х.
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    Евала и благодарско за снимките и клипа.Чува си се идеално.Разликата найстина е усезаема в звука,пък и е по красив така с новия Много ми хареса този карбоновия накрайник,много му отваря визията.Хайде със здраве и късмет да ти е.

    п.с. Почти 5 кила гърне

    Остави коментар:


  • Mean
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    Meрси За съжаление с микрофона на фотоапарата не се хваща реално звука, но за бегло сравнение става. Гърнето е с dB killer на клипа, иначе е още по-шумно. Самото гърне идва с 2 dB килъра, малък и голям. Големият е този, които е монтиран на клипчето и той е по-шумният от 2-та.









    Остави коментар:


  • Илиян Х.
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    честито ти гърненце Като оправиш всичко да си е на мястото,ще може ли да си изпросим едно видео със новия звук който ще вади

    Остави коментар:


  • Mean
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    Дядо Коледа дойде с малко закъснение )

    Остави коментар:


  • Mean
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    Много яко! Braaap!

    Остави коментар:


  • Valentin Krasimirov
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    Само така.Тази година както върви времето може да няма закриване и откриване на сезона.

    Остави коментар:


  • велизар
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    Несе сдържах и днес изкарах мотора.Беше леко хлъзгаво на места ,но си струваше
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10927960_957945520885209_1389996493_n.jpg
Прегледи:1
Размер:86.1 КБ
ID:5635111

    Остави коментар:


  • Mean
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    @Helik мерси. Супер ми е странна концепцията. Досега като съм карал суперспорт и ония ден не мога да нацеля стъпенката Започвам да се уча на ново!

    @Илиян Х Стоковото гърне е грозно, тежко и грее бая, т.е. плаче си за смяна. А с огледалата ми се иска да са по-прибрани, по-рейсинг вид да има, така са като антени на буболечка.

    Остави коментар:


  • Helik
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    Първоначално публикуван от Mean Преглед на мнение
    Вече у дома Чакаме си гърнето и новите огледала само Трябва да му поръчам и някоя друга лепенка, че много скучен

    Колега, благородно ти завиждам за машинката, прекрасна е

    Остави коментар:


  • Илиян Х.
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    Много е яка машината,а какво му е на оригиналното гърне и огледала че чакаш другите ?

    Остави коментар:


  • Mean
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    Вече у дома Чакаме си гърнето и новите огледала само Трябва да му поръчам и някоя друга лепенка, че много скучен

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X