Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София каране на супер мото!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mean
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    Ееее, ама давайте и вие



    Остави коментар:


  • Valentin Krasimirov
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    А така давай снимки и клипове да плакнем окото : )

    Остави коментар:


  • Mean
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    В събота се повозихме. Няк'во селско пътче. Хлъзгаше яко, ама беше фън:



    Във вторник ще го заведа до Серес, да видим как ще се предстви на голяма писта.

    Остави коментар:


  • Valentin Krasimirov
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    Току що говорих с картинг писта Хасково и ме записаха за едно каране в ден м/у 7-10 Април.Това са вторник/сряда/четвъртък или петък пред Великден.Аз съм на 99% сигурен,че ще ходя...под въпрос са един мои приятел с пистарка и един с ендуро,но с мерак да покара на картинг писта.

    Казаха ми,че цената ще е 30лв на пилот и след около 7-8 дена трябва да пратя смс с точния ден,в който ще дойдем.
    Набързо ми обясниха,че с тези 30лв ще карам цял ден през времето ,в което не карат картове.Това малко не го разбарх,защото излиза,че ако цял ден има колички аз няма да мога да карам ли ?!?!? .... от друга страна като гледам пистата не е много активна и едва ли в мъртво време около 12-13 часа ще кара някой.

    Ако някой има желание,време,възможност може да ми пише на лично

    ПС Естествено няколко дена преди тръгването ще взънна и ще се доразберем как/кога/за колко време ще ни пуснат нас с моторрите.....защото все пак аз ще идвам на ход от 60км и идеята ми е да направя 2-3 или ако имам сила 4 манша от по няколко обиколки ( 7-8..10 докъдето държат ръцете) с почивка м/у маншовете.Едва ли ще трябва за повече от 2 астрономически часа да се затвори пистата....

    Остави коментар:


  • Mean
    отговори
    От: Re: От: София каране на супер мото!

    Първоначално публикуван от chemomche Преглед на мнение
    Или пък отиваш на някой паркин/площадка, намисляш си "писта" и газ колкото можеш докато видиш къде е лимита....това му е хубавото на мотото, че и да прехвърлиш лимита не е "болка за умиране" както е при пистите.
    Да, мисля си на Сапарева баня. Там има изоставена самолетна писта и е перфектно за целта. Имаме даже и купени конуси (има и гуми ако не си носиш конусите) за да си направиш нещо като трасе С пистарките доста сме тренирали там:

    Остави коментар:


  • chemomche
    отговори
    Re: От: София каране на супер мото!

    Първоначално публикуван от Mean Преглед на мнение
    Мерси, мерси...сглобих го на 2, на 3, но стана гледаемо.

    Иначе моторът може да се кара и с пускане на крак, както и суперспорт стил - никакъв проблем. За момента ми е бая тегаво, имайки предвид, че съм карал само суперспорт. Има да потренирам бая боди позишън за супермото. На прима виста от клипа виждам, че седя много назад. Задължително трябва да се направят трак дни, тогава се учи най-бързо и най-много
    Или пък отиваш на някой паркин/площадка, намисляш си "писта" и газ колкото можеш докато видиш къде е лимита....това му е хубавото на мотото, че и да прехвърлиш лимита не е "болка за умиране" както е при пистите.

    Остави коментар:


  • Илиян Х.
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    ейй евала за снимките и клипа.Сега остава да почнеш да качваш по редовно подобни клипове,и туко виж си хванал над 1000+ субскрайбъри в YT

    Остави коментар:


  • Mean
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Много готино клипче, а и времето разкошно. През почивните дни бяхме в Кърджали и времето там също беше прекрасно и все си мислех с какъв кеф бих покарал моя мотоциклет.
    А да попитам:при такава скорост има ли смисъл от пускане на крак в завоя?
    Мерси, мерси...сглобих го на 2, на 3, но стана гледаемо.

    Доста беше хлъзгаво и пускането на крак ми даваше известна доза увереност (оставяш центъра на тежестта по-нагоре), както се вижда и на клипчето, където ми хлъзна гумата и подпрях с крак. В този момент ако бях без пуснат крак, можеше да стане по-зле. Иначе моторът може да се кара и с пускане на крак, както и суперспорт стил - никакъв проблем. За момента ми е бая тегаво, имайки предвид, че съм карал само суперспорт. Има да потренирам бая боди позишън за супермото. На прима виста от клипа виждам, че седя много назад. Задължително трябва да се направят трак дни, тогава се учи най-бързо и най-много

    Остави коментар:


  • s_s1
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    Много готино клипче, а и времето разкошно. През почивните дни бяхме в Кърджали и времето там също беше прекрасно и все си мислех с какъв кеф бих покарал моя мотоциклет.
    А да попитам:при такава скорост има ли смисъл от пускане на крак в завоя?

    Остави коментар:


  • Mean
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    От ebay (Китай) пишеш 7/8 mirror, струват по 10-12$ и са супер алтернатива на оригиналните антени на насекомо ))

    Остави коментар:


  • велизар
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    От къде се сдоби с това огледало

    Остави коментар:


  • Mean
    отговори
    От: София каране на супер мото!





    Остави коментар:


  • велизар
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    Чак сега го видях.Нищо, следващия път.

    Остави коментар:


  • Mean
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    Утре имаме 11 ч. среща на Shell на изхода на Ботевградско. Ще се повозим по Подбалкана, ако има някой навитак

    Остави коментар:


  • Mean
    отговори
    От: София каране на супер мото!

    Първоначално публикуван от Тиhомир Преглед на мнение
    Браво много хубаво е станало и още по хубаво ще е с цяла генерация.
    Като гледам тези нови гуми.. как ми се иска, да разроша ръбовете
    Нищо не се печели от цялата генерация, може би 1 кг. тегло, а излиза безсмислено скъпо Иначе винаги може да се вземе Akrapovic header
    Има едни карбонови протектори на Akrapovic ама са по 100 евро единия (те вървят 3 броя с акрапович генерация или 2 със стоковата), а не ми се вижда смислено, нещото което те пази от падане да е скъпо.

    Иначе на гуметата и аз им се точа хахахаха

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X