Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Супермото 50цц

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Супермото 50цц

    Колега няма ли да ти е много силно 50цц
    [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
    [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

    Коментар


    • #17
      От: Супермото 50цц

      Мир0 можеш ли да ми кажеш скайпа се че имам много гаден проблем с моето дерби ;( моят е jazkokris

      Коментар


      • #18
        От: Супермото 50цц

        Здравейте,

        Аз не съм на 16, ами на 50 и съм се меракландисал за малко 50 сс Derbi Senda или Fenix. Щерката е вече тинейджърка и ще ходи с компании, а ние с майката да обикаляме лятото за кеф. Чувал съм, че ендурата не стават за двама, защото са високи и издължени назад седалките и са неудобни за задния пътник. Имало т.нар. градски ендура, с по-плоски и равни седалки,та ми се струва че Сендата е такава, ще ме светнете ли тук по-старите байкъри! Ще ви бъда благодарен.

        Коментар


        • #19
          От: Супермото 50цц

          Ако искаш ми пиши на скайп- nesht0t0 имам 2 Сенди, мога да ти кажа всичко за тях, а и се продават.
          Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

          Коментар


          • #20
            От: Супермото 50цц

            Първоначално публикуван от diamon Преглед на мнение
            Здравейте,

            Аз не съм на 16, ами на 50 и съм се меракландисал за малко 50 сс Derbi Senda или Fenix. Щерката е вече тинейджърка и ще ходи с компании, а ние с майката да обикаляме лятото за кеф. Чувал съм, че ендурата не стават за двама, защото са високи и издължени назад седалките и са неудобни за задния пътник. Имало т.нар. градски ендура, с по-плоски и равни седалки,та ми се струва че Сендата е такава, ще ме светнете ли тук по-старите байкъри! Ще ви бъда благодарен.
            Колега имал съм Fenix и мога да ти кажа, че е доста по-слабо моторче от Sendata, но по принцип ако мислиш да се возиш за кеф и то с още един човек, това означава, че и двата мотора не стават за тая работа или казано по друг начин, всеки 50сс мотор не става за тая работа.Прецени за какво ти е мотора и ако държиш на това да имаш втори човек отзад, то минимума е 125сс.Надявам се, че съм бил полезен
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • #21
              От: Супермото 50цц

              И аз карам Derbi Senda 50цц,и аз мога да кажа само хубави работи за тоя мотор. Много съм доволен за 50цц си върви доло горе прилично,голям е с големи гуми всичко както трябва,минаваш от кадето искаш,супер мотор.

              Коментар


              • #22
                От: Супермото 50цц

                Здравейте,
                Аз скоро ставам на 16 и също съм се ориентирал към СуперМото 50тка. Попаднах на тая тема за "Супермото 50цц" и забелязвам, че никой нищо не е писал за Beta Rr 50, а аз точно към нея съм се ориентирал Та ако има някои дето знае за това моторче, и сравнено с Derbito дали е по добро, да пише Може и да е от полза на колегите, които също като мен си търсят мотор от тази категотия. Благодаря предварително

                Коментар


                • #23
                  От: Супермото 50цц

                  Първоначално публикуван от Mr.MUDman Преглед на мнение
                  Здравейте,
                  Аз скоро ставам на 16 и също съм се ориентирал към СуперМото 50тка. Попаднах на тая тема за "Супермото 50цц" и забелязвам, че никой нищо не е писал за Beta Rr 50, а аз точно към нея съм се ориентирал Та ако има някои дето знае за това моторче, и сравнено с Derbito дали е по добро, да пише Може и да е от полза на колегите, които също като мен си търсят мотор от тази категотия. Благодаря предварително
                  Колега моето мнение е, че разликата между Дерби Сенда и Бета РР е само в името им
                  SUZUKI DRZ SuperMoto

                  Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Супермото 50цц

                    Някой ако продава Супер мото Или ендуро което се регистрира за М категория да пише на лично..

                    Коментар


                    • #25
                      От: Супермото 50цц

                      дерби сенда

                      Коментар


                      • #26
                        От: Супермото 50цц

                        Момчета , а за CPI SM 50cc какво ще кажете ?

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X