Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на масло и семеринги в предницата

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Смяна на маслото в предницата

    Първоначално публикуван от venci_29 Преглед на мнение
    Здравейте пичове,
    много ми е интересна тази тема и искам да попитам няколко неща:
    -от къде може да се види за кой модел колко точно количество масло трябва да се слага в предницата;
    -от къде може да се купуват нужните за дадена предница семеринги;
    благодаря ви !!!
    чакам отговори
    От мануалите може да разбереш кое, как и колко.
    2010 CRF 250 R

    Коментар


    • #47
      До: Смяна на маслото в предницата

      Малко полезно видео..както се казва око да види.....

      Смяна на масло и семеринги на двукамерна предница ....
      Част първа. Част втора

      И на еднокамерна предница...
      Част първа Част втора

      Коментар


      • #48
        До: Смяна на маслото в предницата

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Малко полезно видео..както се казва око да види.....

        Смяна на масло и семеринги на двукамерна предница ....
        Част първа. Част втора

        И на еднокамерна предница...
        Част първа Част втора
        Матерялчето е интересно.Браво!!!
        [CENTER] [IMG]http://www.mgracing.eu/podpisi/racer.jpg[/IMG][/CENTER]

        Коментар


        • #49
          До: Смяна на маслото в предницата

          А някой сменял ли е на Хонда МТХ 125??? От горе е със накрайници за помпене.Икакво масло се слага и каква е процедурата на смяна?

          Коментар


          • #50
            До: Смяна на маслото в предницата

            Първоначално публикуван от joro-g Преглед на мнение
            А някой сменял ли е на Хонда МТХ 125??? От горе е със накрайници за помпене.Икакво масло се слага и каква е процедурата на смяна?

            За маслото се слага специално за предници масло.Знам че има текова на Валволин и на Моторек. То се води Fork oil.А за техниката немога да ти помогна защото съм си нямал работа с тоя модел иначе както при всички мотори ю..

            Коментар


            • #51
              До: Смяна на маслото в предницата

              Не бях сменял но стана сравнително лесно... сега да видим колко ще карам така.
              Това на което се самосветнах е да натъпча новите семерини с една отрязана стара и тупкане по нея с дървен чук за да не сплескам коловете случайно.
              После с белязана сламка и спринцовка, извадих малко масло за да стигне до необходимото ниво, спрямо мануала за мотора.

              Коментар


              • #52
                Как се сменят семеринги на предна вилка на honda crf250r

                Някои да има видео или подробно описание как се сменат семерингите на предната вилка на honda crf250r????
                благодаря ви !!!!! Извинявам се за грешката в заглавието "жилка" със вилка
                Последно редактирано от dilqn; 02-10-08, 21:58. Причина: грешка в заглавието

                Коментар


                • #53
                  До: Как се сменят семеринги на предна вилка на honda crf250r

                  Първоначално публикуван от dilqn Преглед на мнение
                  Някои да има видео или подробно описание как се сменат семерингите на предната вилка на honda crf250r????
                  благодаря ви !!!!! Извинявам се за грешката в заглавието "жилка" със вилка
                  Ето, чети и гледай филмчета на воля - даже темата е залепена, а следващия път вълшебният бутон (Търсене) на форума ще те очаква

                  Коментар


                  • #54
                    До: Смяна на масло и семеринги в предницата

                    Здравейте да попитам нещо и аз,как става настройката на предницата на вр,болчето с хард(н) и софт(s) как се борави с него,колко се върти че да е корава(н) и колко да е мека,даже при мен са 2 болчета от горната част на амортесиора

                    Коментар


                    • #55
                      До: Смяна на масло и семеринги в предницата

                      Някои знае ли по колко мл масло се слага в кол на Yamaha dt 75cc 95g благодаря ви предварително .

                      Коментар


                      • #56
                        До: Смяна на масло и семеринги в предницата

                        Вече разбрах каквото ме интересуваше неми отговаряите на вапроса.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Смяна на масло и семеринги в предницата

                          Първоначално публикуван от koko-_-93 Преглед на мнение
                          Някои знае ли по колко мл масло се слага в кол на Yamaha dt 75cc 95g благодаря ви предварително .
                          Първоначално публикуван от koko-_-93 Преглед на мнение
                          Вече разбрах каквото ме интересуваше неми отговаряите на вапроса.
                          Щом си разбрал каквото те интересува напиши го тук.
                          За да може следващия колега с твоя проблем да не се лута като теб.
                          Затова е форума - кой каквото знае да споделя

                          Коментар


                          • #58
                            До: Смяна на масло и семеринги в предницата

                            Мотора ми е DT 125 струва ми се че амортисьорите са му по меки от колкото трябва каква може да е причината според вас? Маслото не съм го сменял или проверявал възможно ли е да е в него причината(или евентуално в по малкото му количество).

                            Коментар


                            • #59
                              До: Смяна на масло и семеринги в предницата

                              Здравеите,колеги реших да сменя маслото на предницата на Сузуки РМ 125 2003 г.Рових доста и накрая намерих колко масло сабира но ми казаха че не било толкова просто имало начин на обезвъздушаване на предницата след сипването на маслото,ако някой знае и е сменял да казва ще чакам мненията ви и благодаря педварителнотази табличка я изрових от един мануал може да послужи на някои
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от Наско Петков; 26-12-08, 13:08.
                              0888 074 049

                              Коментар


                              • #60
                                До: Смяна на масло и семеринги в предницата

                                Ето тук гледаш и действаш ! http://www.youtube.com/watch?v=Y43k1...eature=related
                                Стефан Дянков

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X