Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мога ли сам да си сменя маслото в коловете?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мога ли сам да си сменя маслото в коловете?

    Здравейте колеги държа да Ви попитам дали мога сам да си сменя маслото в моята Honda cr 125.
    В нашия в един магазин ми казаха че трябвали специални ключове,но аз много не вярвам затова Ви питам мога или не мога.
    Предварително благодаря.

  • #2
    От: Мога ли сам да си сменя маслото в коловете?

    Ти ни кажи можеш ли

    Коментар


    • #3
      От: Мога ли сам да си сменя маслото в коловете?

      Прочети в форума има доста теми затова, няма да си първият който сменя масло на коловете на мотор.

      Коментар


      • #4
        От: Мога ли сам да си сменя маслото в коловете?

        И на мен ми предстои такава смяна и също ме интересува трябва ли специален инструмент за КДХ 250 ?
        Кара: Mercedes W126 , Citroen C4 VTS / Kawasaki KDX 250, Gilera RX 125

        Коментар


        • #5
          От: Мога ли сам да си сменя маслото в коловете?

          Колеги,ако не сте сигурни в себе си, и ако поне не сте гледали не пипайте.Понеже после ще ви излезе двойно и тройно,като нараните некоя втулка или кол.

          Коментар


          • #6
            От: Мога ли сам да си сменя маслото в коловете?

            Не съм на ясно само дали вътре е необходим някакъв специализиран инструмент. Но при разглабянето ще се види
            Кара: Mercedes W126 , Citroen C4 VTS / Kawasaki KDX 250, Gilera RX 125

            Коментар


            • #7
              От: Мога ли сам да си сменя маслото в коловете?

              Ако е само да излееш старото масло и да налееш ново, никакъв проблем. Но ако трябва да се направи качествено, трябва да пръснеш коловете на съставни части и всичко да се прегледа и изчисти. Затова трябват както специални инструменти така и малко по специален човек
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #8
                От: Мога ли сам да си сменя маслото в коловете?

                Да бе колега ама братовчед ми дава 100лв.на (баш майстора)да му управи предницата в Разград човек на уш разбиращата Деси от магазин (Деси Мото).Преди ремонта само му капеше,а след него му капеше като изведро.И тя се извини като каза че коловете са криви и трябва да си взима нови,и аз мисля,че са глупости,но вие ще кажете какво мислите.И затова питам дали мога сам да си я управя.

                Коментар


                • #9
                  От: Мога ли сам да си сменя маслото в коловете?

                  Докато философтваше можеше да прочетеш тази тема и щеше да си отговориш на всички въпроси.

                  http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=5245
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X