Обява

Свий
Няма добавени обяви.

антифриз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • антифриз

    здравейте колеги нов съм във форума и като цяло с кросаците имам един въпрос и ако ми помогнете ще съм ви много благодарен взех си црф 250р хм 2004 г. и реших да му сменя антифриза след това си взех от лукоил антифриз пишеше става за алуминиеви радиатори и уж хубав 9 лв. литъра отвъртях болта при водната помпа и източих 800гр. антифриз налях новия и събра първо 800 после като поработи малко спадна пак му долях още 100 гр. толкова ли трябва да събира.и другия въпрос ми е да сменя ли антифриза с някойза мотори мотул или мога да си карам с този чакам мнения

  • #2
    От: антифриз

    Първоначално публикуван от crf250r Преглед на мнение
    здравейте колеги нов съм във форума и като цяло с кросаците имам един въпрос и ако ми помогнете ще съм ви много благодарен взех си црф 250р хм 2004 г. и реших да му сменя антифриза след това си взех от лукоил антифриз пишеше става за алуминиеви радиатори и уж хубав 9 лв. литъра отвъртях болта при водната помпа и източих 800гр. антифриз налях новия и събра първо 800 после като поработи малко спадна пак му долях още 100 гр. толкова ли трябва да събира.и другия въпрос ми е да сменя ли антифриза с някойза мотори мотул или мога да си карам с този чакам мнения
    Карай си мотора нищо няма да му стане! Нивото трява да бъде малко над питата ,но и повече да е мотора сам ще си го изхвърли.
    KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

    Коментар


    • #3
      От: антифриз

      Сирийците масово настъпват и във форума .

      Коментар


      • #4
        От: антифриз

        Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
        Сирийците масово настъпват и във форума .
        Ми като няма охрана на границата...
        KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

        Коментар


        • #5
          От: антифриз

          Мерси за отговорите смених си антифриза с бардал за алуминиеви двигатели жълт цвят за всеки случай

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X