Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хонда ХЛ 200 1984

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хонда ХЛ 200 1984

    Здравейте колеги, от скоро имам Хонда хл200 интересува ме всичко за модела поддръжка и консумативи, резервни части втора употреба и от къде мога да ги купя.

  • #2
    До: Хонда ХЛ 200 1984

    Какво ти трябва колега за маторчето!!малко леко но старичко ендуро!!ако е запазено не е лошо за начало и аз съм се учил на такова!!имам цяло на части !!с ново бутало от бултрако но има проблем мн слаба искра дава и няма палене!!!ако ти трябва нещо пиши!
    Опел Корса В 1,4 82 коня
    Пасат 1,9 ТДИ 90-ка
    Ямаха ХТ 600Е
    Симсон SR 49 1959 г. :D

    0898234666:D

    Коментар


    • #3
      До: Хонда ХЛ 200 1984

      ако ангренажната ти верига е еденична-като на колело, на мен ми трябват водача и обтегача!
      A stupid man's report of what a clever man says is never accurate because he unconsciously translates what he hears into something he can understand

      Коментар


      • #4
        До: Хонда ХЛ 200 1984

        Здравейте колеги. Сефте пиша във форума. Видях, че става въпрос за XL200. Към колегата над мен - има ли стартер мотора? Моя е със стартер, обаче пали само на бутане, на стартер пали когато си иска, но мислех че е нещо от карбуратора.

        П.П.: и моя дава слаба искра и имам чувството, че бензина я гаси направо

        Коментар


        • #5
          До: Хонда ХЛ 200 1984

          на какво се дължи това,
          че има слаба искра

          Коментар


          • #6
            До: Хонда ХЛ 200 1984

            има стартер !!!модела е хл 200R краглия фар !!
            Опел Корса В 1,4 82 коня
            Пасат 1,9 ТДИ 90-ка
            Ямаха ХТ 600Е
            Симсон SR 49 1959 г. :D

            0898234666:D

            Коментар


            • #7
              До: Хонда ХЛ 200 1984

              Когато ми се беше скапало електронното хвърляше много яка искра, но за кратно - гореше една от намотките, които са доло при маховика. В последсвие взех нови намотки с датчик и ново електронно. Сега няма проблем, хвърля си искра винаги, но е малко слаба. Мисля да сменя и бубината. Между другото на някой да му се намира читаво феродо за съединителя?

              П.П. Когато имаше силна искра пак не палеше на стартер, което ме кара да си мисля че е нещо от карбуратора.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X