Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на ватата на ауспуха

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Смяна на ватата на ауспуха

    Първоначално публикуван от neonif Преглед на мнение
    Ако мога да попитам взех си вата за 2тактов но не е ролка е в пакет и ме интересува тя как се поставя .
    Погледни по нагоре снимките режеш парче и го навиваш около тръбата и го привързжаш с нещо за да може да вкараш гпрната част на ауспуха
    Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

    Коментар


    • #92
      От: Смяна на ватата на ауспуха

      прочетох цялата тема но е показано само за вата която е на ролки а тази която аз имам от тази в средата http://www.fmfracing.com/Products/MX/68 и не стои на пластове а е като наливна.

      Коментар


      • #93
        От: Смяна на ватата на ауспуха

        Първоначално публикуван от neonif Преглед на мнение
        прочетох цялата тема но е показано само за вата която е на ролки а тази която аз имам от тази в средата http://www.fmfracing.com/Products/MX/68 и не стои на пластове а е като наливна.
        Ами исипи я вътре щом е наливна майтяпя се.Слагаи я вътре малко по малко и не я тъпчи много щото си губи ефекта ако е много здраво натъпкана.Слагаш малко и съвсем леко я натискаш надоло и по същия начин докъто се напълни ауспуха.
        0888 074 049

        Коментар


        • #94
          От: До: Смяна на ватата на ауспуха

          Първоначално публикуван от Станислав_ Преглед на мнение
          Аз имам вата...има и за 2т и за 4т...20лв за плик(стига за около 2-3 ауспуха)
          Здравей,
          виждам че поста ти е доста стар, но искам да те попитам дали имаш още вата за 2т.
          Aprilia RX125

          Коментар


          • #95
            От: Смяна на ватата на ауспуха

            имам 0897806929
            MG RACING

            Коментар


            • #96
              От: Смяна на ватата на ауспуха

              Благодаря за отговора, но дакато чаках си поръчах от ибея.
              Aprilia RX125

              Коментар


              • #97
                От: Смяна на ватата на ауспуха

                Имам един въпрос имам кавазаки кдх 200 кубика на , който няма от къде да са отвори ауспуха дали вътре има вата или нещо друго не съм много сугурен миналия собственик ми беше казал ,че ще маха ватата ,но не са е занимавал ако има ще го отворя с ъглошлайф ще го почистя и ще го занеса да го заварят.Някой ,който е отварял може ли да ми каже.И дали ако го изпразня напълно ще вади по хубав звук.
                Последно редактирано от oldschoolsanta; 31-10-10, 18:00.

                Коментар


                • #98
                  От: Смяна на ватата на ауспуха

                  Изчистих нагара и открих няколко ничета предполагам ,че от там се отваря.Чудя се дали че стане ако сложа нормална или топлоустойчива вата от строителния магазин?

                  Коментар


                  • #99
                    От: Смяна на ватата на ауспуха

                    Първоначално публикуван от oldschoolsanta Преглед на мнение
                    Изчистих нагара и открих няколко ничета предполагам ,че от там се отваря.Чудя се дали че стане ако сложа нормална или топлоустойчива вата от строителния магазин?
                    Става за малко но изобщо не е както трябва. Пробвал съм многократно.
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • От: Смяна на ватата на ауспуха

                      Първоначално публикуван от oldschoolsanta Преглед на мнение
                      Изчистих нагара и открих няколко ничета предполагам ,че от там се отваря.Чудя се дали че стане ако сложа нормална или топлоустойчива вата от строителния магазин?
                      Става, но бързо се затлачва. Гледам горните мнения на spower и виждам че и той е с такава вата, може да каже как е при него, но аз съм пробвал и след няколко карания пак трябва да се сменя.
                      Последно редактирано от Краси; 12-11-10, 12:08.
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • От: Смяна на ватата на ауспуха

                        Чувал съм, че ставало с "каменна вата". Дали някой е пробвал? Мисля с такава да опитам.
                        Последно редактирано от viki terzieva; 15-11-10, 17:24. Причина: Това са три отделни изречения.

                        Коментар


                        • От: Смяна на ватата на ауспуха

                          Първоначално публикуван от oldschoolsanta Преглед на мнение
                          Чувал съм ,че ставало с "каменна вата" дали някой е пробвал мисля с такава да опитам.
                          Каменна вата, минерална вата, строителна вата са все едно.
                          2010 CRF 250 R

                          Коментар


                          • От: Смяна на ватата на ауспуха

                            Колко често трябва да са сменя? На година 2 пъти, ако я сменям?
                            Последно редактирано от viki terzieva; 15-11-10, 17:25. Причина: Пунктуация

                            Коментар


                            • От: Смяна на ватата на ауспуха

                              Мотор се обслужва спрямо това как и колко се кара.
                              Ако не се кара не е необходимо да се сменя.
                              Ако се кара много, 2 пъти годишно е малко.

                              Коментар


                              • От: Смяна на ватата на ауспуха

                                Първоначално публикуван от oldschoolsanta Преглед на мнение
                                Чувал съм, че ставало с "каменна вата". Дали някой е пробвал? Мисля с такава да опитам.
                                Един колега от форума кара с такава вата и сподели, че доста бързо заминава и се налага смяната и. По-добре потърси 2Т вата щом е измислена за 2Т двигатели имали смисъл да се експериментира със заместителите и при положение, че ако каменната вата беше по устойчива и подходяща нямаше производителите на мотоциклети да ползват било то 2Т и 4Т вата
                                Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X