Обява

Свий
Няма добавени обяви.

YAMAHA DT200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • YAMAHA DT200

    Здравейте колеги! Имам едно питане към вас. Става на въпрос за Ямаха ДТ200 99-ти набор. Дали на въпросната моторедка ще станат скорости от Ямаха УЗ 125/250? Мисълта ми е ще можем ли да ги напаснем по някакъв начин или невъзможно. Благодаря!

  • #2
    От: YAMAHA DT200

    Първоначално публикуван от speederche Преглед на мнение
    Здравейте колеги! Имам едно питане към вас. Става на въпрос за Ямаха ДТ200 99-ти набор. Дали на въпросната моторедка ще станат скорости от Ямаха УЗ 125/250? Мисълта ми е ще можем ли да ги напаснем по някакъв начин или невъзможно. Благодаря!
    Няма как да стане, всичко е различно. Какво се е случило със старите? По-скоро от DT 125 ще станат, мисля че са същите.
    Yamaha WR 200

    Коментар


    • #3
      От: YAMAHA DT200

      А нищо не е станало, колега, просто искаме да експерементираме, но щом не става няма. Благодаря!

      Коментар


      • #4
        От: YAMAHA DT200

        Скоростите от DT 125 ще станат и на DT 200.От Yz нямат защото е чист крос и не е със 6 скорости.В продавалника е пълно с Yamaha DT 125 / DT 200 на части погледни обявите,и са на ниски цени Успех.

        Коментар


        • #5
          От: YAMAHA DT200

          Здравейте, колеги така и не открих много писано за тази ямаха и най вече това което ми трябва. Извинявам се на колегата, че ползвам неговата тема, но да речем, че е с много подходящо заглавие и да не отварям друга да е ползваме, като обща за всички и като цяло за този модел мотор. Та по моето мъчение за маслото в двигателя по точно скоростите какво? Едни ми казват двигателно 15W50 друг (състезател по мотокрос) казва трансмисионно та накрая налях мотул трансоил експерт 10W40, днес пак се срещам с един приятел който е монтьор на мотори и той ми каза двигателно, че това можело да увлича съединителя, защото било гъстo и така дали съм направил правилен избор или може да прецакам нещо. Направо съм в шаш все пак обичам да си поддържам машините и ще ме е яд да е умъртвя за 20лв. Да добавя, че все още не съм направил сефтето на маслото.
          Благодаря!

          Коментар


          • #6
            От: YAMAHA DT200

            Първоначално публикуван от Milen Nikolov Преглед на мнение
            Здравейте, колеги така и не открих много писано за тази ямаха и най вече това което ми трябва. Извинявам се на колегата, че ползвам неговата тема, но да речем, че е с много подходящо заглавие и да не отварям друга да е ползваме, като обща за всички и като цяло за този модел мотор. Та по моето мъчение за маслото в двигателя по точно скоростите какво? Едни ми казват двигателно 15W50 друг (състезател по мотокрос) казва трансмисионно та накрая налях мотул трансоил експерт 10W40, днес пак се срещам с един приятел който е монтьор на мотори и той ми каза двигателно, че това можело да увлича съединителя, защото било гъстo и така дали съм направил правилен избор или може да прецакам нещо. Направо съм в шаш все пак обичам да си поддържам машините и ще ме е яд да е умъртвя за 20лв. Да добавя, че все още не съм направил сефтето на маслото.
            Благодаря!
            10W30 или 10W40 е идеално! Няма за какво да се притесняваш. Просто сега в студените месеци остави мотора да поработи малко на място и стисни 2-3 пъти съединителя преди потегляне и няма да имаш никакви проблеми.
            Поздрави!
            Yamaha WR 200

            Коментар


            • #7
              От: YAMAHA DT200

              До колкото чета и ти караш с това което карам и аз http://www.sportsbikeshop.co.uk/prod...ert_10w_40.jpg .Маслото е много добро и съм много доволен,дори и го препоръчвам.

              Коментар


              • #8
                От: YAMAHA DT200

                Здравейте колеги и аз съм собственик на Ямаха дт200 ии имам следния проблем : Не ми зарежда акумулатора,ноо след по-обилно измиване започва да зарежда за няколко секунди и спира.Таа Въпросът ми е от какво може да е тоя проблем ии как може да се диагностицира и оправи.Последният път след зареждане на акумулатора (с токоизправител) карах близо месец преди да падне пак,а друг път на 2-3 излизания и вече е за зареждане...

                Коментар


                • #9
                  От: YAMAHA DT200

                  Първоначално публикуван от Petur9122 Преглед на мнение
                  Здравейте колеги и аз съм собственик на Ямаха дт200 ии имам следния проблем : Не ми зарежда акумулатора,ноо след по-обилно измиване започва да зарежда за няколко секунди и спира.Таа Въпросът ми е от какво може да е тоя проблем ии как може да се диагностицира и оправи.Последният път след зареждане на акумулатора (с токоизправител) карах близо месец преди да падне пак,а друг път на 2-3 излизания и вече е за зареждане...
                  колега провери дали релето за зареждане е замасено хубаво , виж дали имаш отечки някъде.Най-вероятно имаш хлабава връзка...

                  Коментар


                  • #10
                    От: YAMAHA DT200

                    Гледах,колега,даже всички връзки букси,клеми,замасявания и тн. съм ги изчистил и напръскал с контактен спрей (най-вече буксите) ноо пак не зарежда....Мерси все пак

                    Коментар


                    • #11
                      От: YAMAHA DT200

                      Колеги някой знае ли от къде мога да намеря преход ( колектор) за DT 200 ???

                      Коментар


                      • #12
                        От: YAMAHA DT200

                        http://prodavalnik.com/yamaha-dt-200...asti-i41739157 И от Yamaha dt 125 също ще стане колектора Този пич има всякакви части,обади му се и ако ти хареса цената Успех.

                        Коментар


                        • #13
                          От: YAMAHA DT200

                          Много благодаря колега !!!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X