Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за ETZ 250/251

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси за ETZ 250/251

    Там дето влиза кожуха на жилото в капака има една пласмасова ху@ня
    (ограничител) която ограничава кожуха да не влиза в капака.Когато е хлабав изпада и после

    Коментар


    • От: Въпроси за ETZ 250/251

      Пичове, оправих го няма ти си и на идея от къде идва проблемът- ще пиша по късно когато съм сигурен че е от там.

      Коментар


      • От: До: Въпроси за ETZ 250/251

        Първоначално публикуван от Асен Симеонов Преглед на мнение
        Моя конус като превътя го направих с ламарина от капачка.НОООО като се изтри ламарината имах много ядове.Давах до на стругар да прави фтулка, и стана.Един приятел се опита да го завари и скъса коляновия вал.понеже вала е с циментация и го скъса като с нож.
        Точно с бръснарско ножче се прави (както е писал колегата по-горе) - никакви ядове няма.
        Hristo Draganov
        http://htftp.domainbg.com/HD/

        И аз искам България чиста ! ! !

        Коментар


        • От: До: Въпроси за ETZ 250/251

          Колеги скоро ще си зимам етз 250 и се чуда от какъв кросов мотор става предния калник да се смени и какво ще е захващането?
          Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

          Коментар


          • От: До: Въпроси за ETZ 250/251

            Неможе да няма съчмата, защото ще разбърка скоростите аз я изгубих и ми блокира на 2 - ра няма мърдане сложих я ( преди да завия пропката улучих свободна ) сложих я и готово , ако включва трудно съм слушал, че се подлагало нещо

            Коментар


            • От: Въпроси за ETZ 250/251

              Имам въпеос рамата на етз250 слаба ли е за оффроад за леки разходки става самоче ако скочиш някаде криви ли се?
              Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

              Коментар


              • От: До: Въпроси за ETZ 250/251

                Първоначално публикуван от pansa Преглед на мнение
                КОлегата аз ще ти ги кажа за електроното схема нямам..... но до цела седмица се занимавам с гадните токове значи долу са първо беля. после е зеленя , и накрая червеня като българското знаме (от лявао надясно). От другя край имаш 1 маса (кафява)и другите сазелебата е на бобината където пие 1, а черната е на другата страна на бобината. Кзвам ти ги тека за да се ориентираш по-лесно.....
                Колега виждам, че се эанимаваш с токовете на Мэ. Можеш ли да ми снимаш как са свьрзани токовете горе при бобината, эащото сьм мальк и от схеми не раэбирам и си правя всичко сам, и не се сьобраэих иэбьрэах и ги откачих всички кабели от плочата , бобината и другото там под седалката. Неэнам модела с точност , но едно е сиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение1368.jpg
Прегледи:1
Размер:188.1 КБ
ID:5249329горно 150 или 151 с диск отпред и не е гьрбатия модел. Смятам , че няма голяма разлика от 251 и 151 благодаря предварително

                Коментар


                • От: Въпроси за ETZ 250/251

                  Колега за кривене не знам,но съм сигурен ,че при малко повече скокове, ще скъсаш ухото на тампона,и долните планки на двигатела,това го казвам от личен опит.

                  Коментар


                  • От: Въпроси за ETZ 250/251

                    Здр колеги сега ще свалям двигателя на етз-то дали ще има ефект ако малко понамаля главата?За сега нямам снимки но ще качвам и ще давам информация в процеса на реставрация и подготвяне за лек оффроуд.
                    Някой знае ли от какъв материал заводско е въздушния филтар на етз-то?
                    Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                    Коментар


                    • От: Въпроси за ETZ 250/251

                      Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
                      Здр колеги сега ще свалям двигателя на етз-то дали ще има ефект ако малко понамаля главата?За сега нямам снимки но ще качвам и ще давам информация в процеса на реставрация и подготвяне за лек оффроуд.
                      Някой знае ли от какъв материал заводско е въздушния филтар на етз-то?
                      Филтъра е хартиен заводско )
                      0888 074 049

                      Коментар


                      • От: Въпроси за ETZ 250/251

                        Благодаря колега значи ще трябва да се тунингова вместо хартията донапрен за филтри.
                        Някой знае ли етз 250 с електронно ли е? аз съм чъвал,че са с чукче а мотора не е при мен (на село) та не мога да го разгледам/разуча и да се занимавам с него,но мога да си саставя план и като отида да действам.Някой да даде савети как да го направя за леко ендуро,ще го повдигна леко (не прекалено) то е с гуми едра шарка,може да помисля за тунинг на ауспуха понеже може да опира.
                        Поздрави
                        Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                        Коментар


                        • От: Въпроси за ETZ 250/251

                          До колкото знам е с електронно,ако не е преправян де.Преди 251 имах 250 и беше с електронно.Значи за повдигане има едни планки ако искаш намери ме в скайпа да ти ги покажа asen_etz.

                          Коментар


                          • От: Въпроси за ETZ 250/251

                            Здравейте от 2 съботи и недели се занимавам с етз-то което е 250,Значи имах проблеми със спирачките задната нямаше и грам феродо,а предната дискова като я натиснеш кове и задържа ако някой е на ясно с предната спирачка нека изкаже мнение.Също ще го повдигам за гората имам идей но за сега търся решение за ауспуха,приемам идей.
                            Поздрави
                            Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                            Коментар


                            • От: Въпроси за ETZ 250/251

                              Колега, аз карам mz etz 251 и съм с барабанна предна спирачка, но предполагам че при теб проблема е някъде в буталото на помпата някъде по ръчката виж да не клине или нещо такова. Иначе относно ауспуха има такива нови който някой наричат спортни аз мисля да си вземам такъв но честно казано ми се струват много парите (90 лева) иначе повдигането до колкото знам става с едни планки аз моите ги дялам вече втора седмица и не ми се получават. Ако ти имаш по добра идея за повдигането сподели.

                              Коментар


                              • От: Въпроси за ETZ 250/251

                                За задницата повдигането става с планки а предницата със втулки като станат ще дам подробно обяснение и размери да е полезно за всички.
                                Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X