Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дерби Сенда...Царството на проблемите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дерби Сенда...Царството на проблемите

    Здравейте
    реших да си взема някаква моторетка като алтернатива на скъпото гориво и се спрях на Дерби сенда р 50сс 97год.
    Всичко ток и жици...ама друг път, моторетката счупи лагер на коляновия, от там буталото е повлякло парчета навсякъде...сегментите и те са заминали....цилиндъра и той надран .... е както и да е , ще го дам и ще го оправят - ама друг път.
    Оказа се, че цилиндърът е с никасилово покритие и не може да се шлайфа ... и те така, оказа се че няма правене
    Тук по форума чета че има някакви Тунинг китове за 70сс
    Искам да попитам, ако си взема такъв кит, ще си реша ли проблема - нов съм в "занаята" с моторите и си нямам идея какво съдържа един такъв комплект ( цилиндър, биела, бутало...м?)
    Чета, че най-удачни излизали някакви тайвански комплекти - от къде мога да закупя такъв , предполагам много момчета с подобни моторетки са правили такава трансплантация .
    Моля ви, ударете едно рамо, защото моторът го имам от близо месец ,а съм му минал едва 50 км и вече съм грохнал от разправии.
    Последно редактирано от viki terzieva; 08-04-11, 14:55. Причина: правопис

  • #2
    От: Дерби Сенда...Царството на проблемите

    Комплекта съдържа: сигмент,бутало,цилиндър,глава,зегерки и гарнитури.

    70 cc http://www.topmoto1.com/product_info.php?idarticles=405

    50 cc http://www.topmoto1.com/product_info.php?idarticles=336
    луд умора няма!!!

    Коментар


    • #3
      От: Дерби Сенда...Царството на проблемите

      мда а мотора струва 700 ...

      Коментар


      • #4
        От: Дерби Сенда...Царството на проблемите

        Аз бях с тайвански кит 70cc на моя струваше 200 лева от дианамото тук във Варна като това е най-ефтиния вариант за тунинг на 70cc, но и доста добър Като цяло тези моторчета са доста здрави, но ти май си попаднал на пълен гробник Ако имаш други въпроси, питай с тези моторчета съм доста запознат

        Сайта, който е дал колегата по горе изобщо не го гледай там цените са х2 х3
        Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

        Коментар


        • #5
          От: Дерби Сенда...Царството на проблемите

          колега имам цилиндър 50 cc оригинален за сенда ако искаш да ти го продавам няма надрани черти ок е пиши на лично ако искаш

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X