Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каква е тази Ямаха???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каква е тази Ямаха???

    Колеги преди години брат ми ми даде един двигател на някаква Ямаха 50 сс и с времето го монтирах на една рамка от Балкан 50 и с части от други 50 кубикови мотори и се получи нещо като Ендуро за без пари,все пак тогава съм бил на 13-14 години/преди 10 години/ и сега години по късно като си ходя към мойто село я гледам захвърлена и се зачудих какъв е този двигател от каква Ямаха е пистова ли ,ендуро ли...? Затова и питам вас ако някой знае да сподели и ако има да качи снимки тук...Иначе двигателят за мен е бил много сполучлив модел - 49 кубика със пълно всмукване,5 скорости,изходи за километраж и оборотомер и още един който не го знам за какво е,но предава въртеливо движение на нещо си...Иначе двигателят е със въздушно охлаждане както се вижда на снимките и е с чугунов цилиндър,който се шлайфа... та ето го Ендурото
    http://87fanatic.snimka.bg/motorcycles/yamaha.581526

  • #2
    От: Каква е тази Ямаха???

    Според мен това е двигател от Yamaha RD50,но яко година незнам.

    Коментар


    • #3
      От: Каква е тази Ямаха???

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1282220220_114656129_3-Yamaha-YSR-50cc-Motorcycles-Scooters-1282220220.jpg
Прегледи:1
Размер:33.4 КБ
ID:5265415Прилича ми малко на този от Yamaha ysr 50 cc pocet bike може да е от по стар модел ,но не съм сигурен.

      Коментар


      • #4
        От: Каква е тази Ямаха???

        Като разгледах снимки на РД50 - доста прилича на него, но има малки разлики, някой с други идеи?
        Дали ще се намират части за такъв двигател???

        Коментар


        • #5
          От: Каква е тази Ямаха???

          Първоначално публикуван от Genata_bs Преглед на мнение
          Като разгледах снимки на РД50 - доста прилича на него, но има малки разлики, някой с други идеи?
          Дали ще се намират части за такъв двигател???
          За всичко се намират
          Yamaha WR 200

          Коментар


          • #6
            От: Каква е тази Ямаха???

            Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
            За всичко се намират
            Да дадеш линк към някой сайт в който има части за ветерани като мойто ендурце???

            Коментар


            • #7
              От: Каква е тази Ямаха???

              Първоначално публикуван от Genata_bs Преглед на мнение
              Да дадеш линк към някой сайт в който има части за ветерани като мойто ендурце???
              Колега, не знам сайт, по принцип с питане се намират части. Трябва да знаеш къде да търсиш, щом се шлайфа цилиндъра може да стане и бутало за друг мотор
              Имам приятел, който има такава Ямаха оригинална с 50цц двг, 5 скорости. Същия като този Неговия мотор е тип "чопър". Доста добре върви за 50 кб. см.

              Успех!
              Yamaha WR 200

              Коментар


              • #8
                От: Каква е тази Ямаха???

                Засега е спънат кон...има 2 мм ключ на сигментите и затова мисля да взема сигменти или направо бутало и шлайф, затова и питам от къде да си ги набавя. Ако не ти е проблем да питаш твоя авер къде има части за тези ветерани,цена няма да имаш...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X