Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За всички с Yamaha DT 125

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За всички с Yamaha DT 125

    Никои ли няма идея какъв е проблема?

    Коментар


    • От: За всички с Yamaha DT 125

      Здравейте, някой може ли да ми каже как се подреждат дисковете на съединителя. С феродов ли започва или с стоманен?

      Коментар


      • От: За всички с Yamaha DT 125

        При XT-125 започват с феродов и свършат с феродов.И съответно 4 феродови 3 метални.

        Коментар


        • От: За всички с Yamaha DT 125

          А при DT как са ?

          Коментар


          • От: За всички с Yamaha DT 125

            С феродов се започва.
            Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

            Коментар


            • Ямаха ДТ 125 " ПРОБЛЕМ"

              Здравейте колеги ,
              имам следният проблем ,няма ел.блок можели да се вържат кабелите от двигателя дирекно към бобината от двигателя излизат 3 кабела двата са с два кабела единият с четири !!! Благодаря предварително

              Коментар


              • От: За всички с Yamaha DT 125

                Така няма да ти работи ускорителната клапа и мотора ще стане като балканче.... По-добре си намери втора употреба, ако не от България, то в ебей има на приемливи цени.
                Поразгледай първо, после ако не намериш вече мисли за преправяне. Не съм много наясно с ел., но мисля че директно към бобината няма как да се свърже, трябва ти електроника, за да ти дава тайминга на двг., а като най-евтин вариант е да ти сложат китайска, НО пак няма да имаш клапа....
                Успех!
                Димитър Тенев

                Коментар


                • От: За всички с Yamaha DT 125

                  Колеги ,търся пластмаси за дт200 -1993г-по-точно за резервоара и дясната под седалката.Ако някой има моля да звънне 0898484336.благодаря предварително.

                  Коментар


                  • От: За всички с Yamaha DT 125

                    Здравейте.Преди година си взех DT125.Върви перфектно(нищо че е от 87 година)но още от стария си собственик мотора има проблем с джантата.Една спица е здраво затегната друга по слабо и в послетствие се чупят спици.Ако някой продава джанта да каже или да ми каже от къде да взема щото мотора е перфектен.

                    Коментар


                    • От: За всички с Yamaha DT 125

                      Здравейте.Търся джанта за Yamaha dt 125 LC.Ако някой има или знае от къде да намеря моля да ми каже

                      Коментар


                      • От: За всички с Yamaha DT 125

                        Здравейте колеги, имам проблем с мотора ми, който е Yamaha DT 125 Lc. Губи мощност и не може да се дигне също така в високите понякога гасне. Мисля, че YPVS-то не работи и от там е цялата работа. Ако имате някакви други идеи от какво е споделете а ако е от YPVS-то кажете как да го поправя и какво представлява.
                        Благодаря ви предварително!

                        Коментар


                        • От: За всички с Yamaha DT 125

                          Имам следният проблем с моята Yamahah DT на студен двигател когато я ритна някакси издиша от ауспуха и много трудно пали но запали ли проблема изчезва и всичко е ОК.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:karburator oboroti.jpg
Прегледи:2
Размер:83.1 КБ
ID:5677463
                          Някой ако може да ми каже каква функция изпълняват тези 2 отвора и един за друг ли са вързани.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:karburator otvor.jpg
Прегледи:1
Размер:79.2 КБ
ID:5677469
                          Загубих си наскоро болтчето за оборотите и дори не знам какво да търся ако някой може да ми помогне.

                          Коментар


                          • проблем с ямаха дт 125

                            Здравейте колеги проблема ми с мотора е следния като го запаля нещо вътре наподобява на жужене и като включа на скорост веригата и предния зъбак започват да играят на страни моляви колеги помагайте ще ви бъда благодарен.

                            Коментар


                            • От: проблем с ямаха дт 125

                              Операция препоръчителна , а и наложителна е .

                              Коментар


                              • От: проблем с ямаха дт 125

                                Колеги може ли да ме насочите горе долу от какво може да е .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X