Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет - смали ми се шрифта...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет - смали ми се шрифта...

    Един приятел си променил шрифта на саита и сички букви са мн мн мн малко и нищо не се вижда ако някои знае как да го оправя моля напишете ми някои коментар или ЛС мн мн ви моля
    [I] Георги Недев
    Motocross Lifestyle !! :twisted:
    [/I]

  • #2
    До: Мн спешно някои да даде съвет.

    Натискаш ''CTRL'' и после + няколко пъти докато ти харесат буквите.....

    Коментар


    • #3
      До: Мн спешно някои да даде съвет.

      на лентата със задачи има VIEW кликваш там после търсиш TEXT SIZE и там вече си избираш какъвто искаш размер

      Коментар


      • #4
        До: Мн спешно някои да даде съвет.

        Първоначално публикуван от Gosho_MX Преглед на мнение
        Един приятел си променил шрифта на саита и сички букви са мн мн мн малко и нищо не се вижда ако някои знае как да го оправя моля напишете ми някои коментар или ЛС мн мн ви моля
        Много спешните неща са свързани с животоспасяващи дейности.Всичко останало, и още повече глупавия сайт на приятеля ти ,са много маловажни неща колега.

        Коментар


        • #5
          До: Мн спешно някои да даде съвет.

          Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
          Натискаш ''CTRL'' и после + няколко пъти докато ти харесат буквите.....
          Златен си. Пък аз от маса време се тормозя с очилата.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            До: Мн спешно някои да даде съвет.

            Аз Интернет експлорър почти не използвам, та за там не знам , но на Firefox-а може да натиснеш Ctrl и да въртиш скрола на мишката, при което шрифта се увеличава или намалява, зависи накъде въртиш търкалото Разбира се и тук важи Ctrl+ и Ctrl-. После ако искаш да се върнеш към нормалния шрифт (или шрифта по подразбиране) отиваш или от менюто, или просто натискаш клавишна комбинация Ctrl + 0 (нула)
            П.П. Сега пробвах, поне на моя IE 7 тея мурафети не действат
            Hristo Draganov
            http://htftp.domainbg.com/HD/

            И аз искам България чиста ! ! !

            Коментар


            • #7
              До: Съвет - смали ми се шрифта...

              Благодаря много на всички ... заключ ама djartov то на тебе се нещо не ти харесва ..
              [I] Георги Недев
              Motocross Lifestyle !! :twisted:
              [/I]

              Коментар


              • #8
                До: Съвет - смали ми се шрифта...

                Първоначално публикуван от Gosho_MX Преглед на мнение
                Благодаря много на всички ... заключ ама djartov то на тебе се нещо не ти харесва ..
                Много съжалявам ако съм те убидил с публикацията си ,но найстина това са важни неша, и е хубаво да се внимава с тях.Много добре знаеш, и не веднъж са дискутирани тези неща ,за думите ''спешно'',''помощ''и други от това естество,че са запазени за наистина спешни случай.Можеш да се сърдиш колкото си искаш ,но помисли че ако се използват наляво -надясно,в една наистина спешна ситуация никой няма да погледне сериозно на нея.

                Коментар


                • #9
                  До: Съвет - смали ми се шрифта...

                  Еми не се сърдя ама дося наколенки продавах фокс и ти влезе оплю ги ся немоа ги продам там написа че небили фокс .. апак те са си фокс де ама както и да е

                  заключете темата
                  [I] Георги Недев
                  Motocross Lifestyle !! :twisted:
                  [/I]

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X