Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой с какво се занимава.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Кой с какво се занимава.

    Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
    а аз с анимация и уеб дизайн се занимавам главно и ръководя малката ми фирмичка www.maxmediabg.com , в свободното си време ходя на срещи, правя ремонти, преподавам в един колеж, монтирам репортажи, помагам за бебето, строя къщи и карам пистарка, крос, колело, сноуборд и кайт. Даже на последък успявам и да спя
    Като ми писне от всичко се мятам на мотора и разцепвам без посока
    дай някав skype нещо че ми трябваш спешно моя е gad-boy намери ме ч

    Коментар


    • #92
      До: Кой с какво се занимава.

      Общо взето с нищо ама нали се налага да се преживява така ,че от понеделник до петък работа в една фирма за производство на хладилни витрини в нашето градче като конструктор технолог а през уикенда монтирам климатици а между другото си карам барачката винаги когато имам време.
      Последно редактирано от onassiss; 20-04-08, 10:39.

      Коментар


      • #93
        До: Кой с какво се занимава.

        с уеб дизайн и електронна търговия
        EnduroX Alba-Damascena 2019

        Коментар


        • #94
          До: Кой с какво се занимава.

          Нека и аз се отбележа в темата Аз бачкам в един офис в частна фирма ,студентка съм и през останалото време тичам по мотокроси,супермото,писта и кадето каквото има от този сорт

          Коментар


          • #95
            До: Кой с какво се занимава.

            Аз пък уча инжинерен дизайн, рисувам, пия бирички, занимавам се с куп неща, карам си дъртото моторче из нашенските гори...работя като излезе работа...сега заминавам за братска Англия да бера доматки и салатки че тука не остана какво да се бере след 6 месеца та може и година да се надяваме ще съм с нова машинка и нов късмет

            Коментар


            • #96
              До: Кой с какво се занимава.

              Гледам по темата никой не е писал скоро та..
              Аз съм ученик уча в Математическата гимназия в Стара Загора. Миналото лято бях в Испания на гости на наще за малко че те ми оредиха страхотна работа - ходих да кося тревата на съседите с една количка.
              Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
              [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

              Коментар


              • #97
                До: Кой с какво се занимава.

                Аз съм ученик в ПГАВТ.АС ПОПОВ .Сега събирам пари за ендуро.Лятото се санимавам с ремонти по мотори,телевизори и други ел.уреди също така помагам на вуичо си и вразвам Булсатком. 9-ти клас съм.А сега се уча и с оксижен да заварявам (мога с електоржен и телоподаващо)

                Коментар


                • #98
                  До: Кой с какво се занимава.

                  Гледам зайци.Белгийски великан.Като не ги гледам карам камион
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • #99
                    До: Кой с какво се занимава.

                    Аз от четири години съм хванъл влака (Локомотивен машинист съм в депо Дупница)
                    Последно редактирано от Chinela; 22-03-09, 19:20.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • До: Кой с какво се занимава.

                      Здравейте.
                      Реших да напиша с какво се занимавам,може и да се окажа полезен на някой съфорумец.
                      Значи дейността ми е в сферата на енергетиката.Строителство на електропроводи,подстанции,кабелни линии.Електрозахранване на промишлени и битови абонати.Изграждане на промишлени електроинсталации.Проектиране на всичките тези дейности и извършването на строителният им надзор.Производство на Комплектни трансформаторни постове (КТП).Дистрибуция на трансформаторни заводи от Македония и Италия.Дистрибуция на продукти от поликарбонат(кабелни и водопроводни шахти,кутии и табла,улични осветителни тела и др) производство на германската фирма LIC.Регистриран орган за контрол на електрическите величини(контур фаза-защитен проводник,заземление,изолация,осветеност,шум и др.)В процес на регистрация за орган за обследване на енергийната ефективност.Извършване на консултантски услуги за изграждането на ВЕИ(фотоволтаични,вятърни и водни централи).Горе долу е това.
                      Ако мога да бъда полезен с нещо на някой колега с удоволствие бих помогнал.Успех.
                      Последно редактирано от СПИДИ; 23-03-09, 10:58. Причина: правопис

                      Коментар


                      • До: Кой с какво се занимава.

                        Айде да се вкюча и аз.Уча в СПГЕ"Джон Атанасов",Почти всички пари,които си събера или искарам ги влагам във мотора си.
                        [I]Радослав Димчовски[/I]

                        Коментар


                        • До: Кой с какво се занимава.

                          Компютърна графика, 3D визуализации на интериор и екстериор, проектиране на мебели обзавеждане и интериор. Имам магазин за цветя - букети, аранжировки, саксийни цветя, разсади. Мога да помагам и с поддръжка на градини и озеленяване.
                          LZ1GYY
                          0898 436 956

                          Коментар


                          • До: Кой с какво се занимава.

                            Най-после място където мога да напиша нещо. Аз съм по образование Техник по газоснабдяване, но работя като склададжия в Инфинити, а междувременно уча Биотехнологий. Картинката е доста шарена, но какво да правиш- такъв е живота. Та ако мога да бъда полезен с нещо... С най-голямо удоволствие...
                            Поздрави...

                            Коментар


                            • До: Кой с какво се занимава.

                              Работя във фирма за AL и PVC дограма.

                              Коментар


                              • До: Кой с какво се занимава.

                                Бачкам в една от най-добрите строителни фирми в Стара Загора като технически ръководител.

                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X