Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой с какво се занимава.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Кой с какво се занимава.

    Ученик съм все още.А относно до машината ми благодарение на бащами

    Коментар


    • До: Кой с какво се занимава.

      И аз съм ученик във Васил Левски, Стара Загора .. издържат ме родителите ми .. мотор нямам все още но скоро ще имам
      По-добре провален опит,от колкото да не си опитал. :)

      Коментар


      • До: Кой с какво се занимава.

        И аз съм ученик . Повтарям 6-ти клас в училище Иван Вазов- Плевен. За мотора благодаря на мама. След училище обичам да играя на фунийкии и на топчета. Така се разсейвам и немисля за наркотици. Ако има желаещи да си играем обаждайте се.

        Коментар


        • До: Кой с какво се занимава.

          С всичко,важното е да не разчитам на друг.
          Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

          Коментар


          • До: Кой с какво се занимава.

            Ученик в ГЧЕ Ловеч.
            Последно редактирано от Chinela; 27-07-09, 10:42.

            Коментар


            • До: Кой с какво се занимава.

              Аз също съм ученик. Всяко лято си го карам на село, първите 20 - тина дни гледам да свърша цялата лична работа и после се хващам общ работник. Разбира се всяко лято с някаква цел - по - миналото караш мотопед Benelli и събирах за нещо по - голямо и си взех Cagiva 125 CX, миналото събирах за мотор, а тази мисля да събера още малко и най вече да продам този за да си купя нещо. Искам нещо 250 2т. Нормална мощност, лека поддръжка и т.н. Но иначе нали знаете - всеки обича да харчи, но никой да бачка.
              :)[U][I][B][COLOR=RoyalBlue]Be the change that you want to see in the world[/COLOR][/B].[/I][/U]:)

              Продавам си мотора!!! - [url]http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?p=854333#post854333[/url]

              Коментар


              • До: Кой с какво се занимава.

                Здравейте! Аз уча в ПГТ ( Профисионална Гимназия по Транспорт) гр.Хасково. Предимно лятото си търся работа квато и да е била, но гледам да си прая кефа с моторите с колите. И събирам парички за едно ендуро но нека остани в тайна.

                Коментар


                • До: Кой с какво се занимава.

                  Еми.. аз също съм ученик.. лято.. бачкам здраво, докато уча само събота и неделя работя, не задруго просто искам да си имам мой пари и да си разхишавам с тях както намеря за добре. Мотора го карам постоянно.. през седмицата съм някаде на писта 1-2 дни.. събота неделя преходи и така
                  OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                  Коментар


                  • До: Кой с какво се занимава.

                    Мрежа от регионални сайтове. най-популярния (или поне ние си мислим, че е популярен )
                    Последно редактирано от Тануцо; 17-08-09, 14:07. Причина: непозволен линк

                    Коментар


                    • До: Кой с какво се занимава.

                      Здравейте, занимавам се със високо строителство /докато го има.

                      Коментар


                      • До: Кой с какво се занимава.

                        Заварчик-РЕДЗ и ВИГ(TIG)

                        Коментар


                        • До: Кой с какво се занимава.

                          Ученик в гимназия "Яне Сандански", град Сандански

                          Коментар


                          • До: Кой с какво се занимава.

                            ученик в "Земеделска професионална гимназия" - монтьор
                            КАРАКУША МОТО

                            Коментар


                            • До: Кой с какво се занимава.

                              Аз работя всичко свързано с монтажи и строителство на трудно достъпни места и изолаций
                              [B][COLOR=Red]
                              SUZUKI DR 650 RS
                              [/COLOR][COLOR=Red]
                              [/COLOR][/B]

                              Коментар


                              • До: Кой с какво се занимава.

                                Aз сЪщо извършвам същата деЙност.
                                Последно редактирано от Тануцо; 25-10-09, 15:53.
                                Научих,че колкото и да знаеш,все още има какво ново да научиш!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X