Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мултимедия; Линкове към филми, снимки и клипове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    The Last Man Standing е направо нещо невероятно....аз го имам на компа и ще го кача на фтп-то....коментарите на американците са много забавни...Дейвид Найт им набива шушоните в Тексас много стабилно....единствения му конкурент е американеца Лаферти, който май беше втори.
    No bike - no fun!

    Коментар


    • #77
      Да ма тоя последния , си е променил мотора
      http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

      Коментар


      • #78
        Това е ХайКлаймбинг до колкото си спомням от думите на Митков..
        За тези състезания се използват мотори като така прочутия в форума Honda CR 500.. който до скоро исках да взимам, само че са със доста преправяно окачване поради изискванията на спорта
        Верно си е само спорт за откачалки, но смятам, че някои от тях абсолютно тъпо карат само със яко газ, което на такива места де да знам според мен е абсолютно глупаво в някои моменти, но както и да е ! Няма да коментирам да не подскочи някой, че пак се правя на професор, при положение, че даже мотор нямам :x
        Последния си личеше, че наистина е майстор и много добре го изкатери.
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • #79
          RedBull_Last_Man_Standing_2005

          560mb - English

          Коментар


          • #80
            Венци, браво, че го качи. Аз докато се натутукам....нищо не направих
            No bike - no fun!

            Коментар


            • #81
              Всъщност се казва хилклаймбинг (hillclimbing) и не е задължително да са променени моторите. Навремето си го правеха с нормални ендура и кросаци, а после спорта се разви и започнаха да ги преправят яко. Спомням си енда Хускварна с метър и половина вилка отзад и два двигателя 570 един зад друг. Пича си ги палеше един по един и газ
              Такова състезание можем да си направим и ние. Аз отдавна има мерак за това. Някой беше споменал и подходящо място за целта, ама не помня
              Къде има подходящи за целта баири? Който знае да казва, току виж сме отишли иии....
              К. Кулев

              Коментар


              • #82
                Да ама не само ендура ползват, по едно време бях дръпнал едни клипчета имаше какво ли не...разни шосейки само задната вилка удължена и с кросова или автомобилна гума с болтове по нея. Имаше и АТВ-та, моторни шейни(със гуми отпред), голям купон наистина аз съм се навил на някоя стара гума да и набия няколко болта и да пробвам скоро.
                Пък защо дават толкоз газ...абе на места си е направо отвесно там не си ли със засилка, забрави! Тактиката е газ до скъсване и докадето стигне, само се молиш да успееш да заобиклиш по-големите камъни

                Коментар


                • #83
                  При мен в момента е на 70% и изгарям от нетърпение да го гледам
                  [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                  [/FONT]________________________________________
                  [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                  [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                  [/CENTER]
                  [/CENTER]

                  Коментар


                  • #84
                    Първоначално публикуван от Калин Кулев
                    Такова състезание можем да си направим и ние. Аз отдавна има мерак за това. Някой беше споменал и подходящо място за целта, ама не помня
                    Аз също бих се включил, много ги обичам такива невъзможни изкачвания. Митков доколкото си спомням също беше "за", сигурен съм че има доста навитаци, и за публиката ще е fun, те нали на пребивации се кефят
                    Мисля че ще се получи много добре!

                    Коментар


                    • #85
                      Ъхъ ще изкупим Чз-тата труд и творчество със вилката кило болтове и готово.

                      Коментар


                      • #86
                        Чак сега имах време да изгледам филмчето.
                        Няма какво да се каже повече за тия хора освен УУАУУ

                        Обаче КТМ кърти паркета заедно с балатума

                        Коментар


                        • #87
                          Суйката беше говорил за едно такова място, ама не остана време да го пробваме.
                          В Стара планина има колкото си искаш такива места по голите била и може да се организира такова нещо, ама май само за наш кеф. Едва ли някой нормален ще се качи там да ни гледа ?!
                          Лошото е, че не презимиш ли мотора до теб и ... ремонта обикновено варира от 1000 лв. до нов мотор!
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • #88
                            Найт си е Найт
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • #89
                              Еееееееееееееееее, най-накрая успях да го изтегля тоя торент
                              А това, дето го е постнал Венци Малкия същото ли е като това в торента? Гледам, че размера на файла не е същия ...
                              Hristo Draganov
                              http://htftp.domainbg.com/HD/

                              И аз искам България чиста ! ! !

                              Коментар


                              • #90
                                Още едно клипче от този вид състезания:
                                http://www.transworldmotocross.com/m...471780,00.html

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X