Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Crazy Job - Обикновено Ендуро

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Краси
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Аууу Жоро как си се разпрал бре човек. Дано поне професора те е зашил качествено а стажантката ....... също
    Оправяй се бързо и другата седмица на закриването

    Остави коментар:


  • Жоро Хаджиев
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Първоначално публикуван от buchkata Преглед на мнение
    въх пак съм надебелял,но като подминем трите спукани гуми,стана добро каране,аз съм доволен,очаквам от хроникьора на профи лигата да коментира тяхното каране през двата почивни дни
    Бучка, ако става въпрос за Миро Профито, едва ли ще напише нещо, защото този форум тук е под неговото професионално ниво.
    Иначе, току-що ми се обадиха Бат Дак и Янчо Терзиев и казаха, че двамата новци днес направили поне по 20 падания, но се държали много мъжки, което е по-важно ! Ще стане откачени ендуристи явно от тях.

    Аз днес карах с австрийците, с които правим траковете на Рали България и за съжаление не можах да отида с профи групата, но пък сътворих голяма глупост. Карайки с около 80-90 км/ч на един завой налетях на голям остър камък. Подхлъзна ми се предната гума и за стотни от секундата бях долу, като камъкът попадна при падането точно под ръката ми. Резултатът е тропоска от 4 скромни шева.


    Иначе карането беше дълго и скучно. Добре, че прекарах гостите тук-там по по-криви места. Ами рали, няма как.
    С групата от 14 човека австрийци има и четири дами. Не карат кой знае какво, но го правят с мерак ! Ето две от тях:


    Ингрит с някакъв ДР ...


    Ето и другата с CRF 250X.


    Прекарах ги през могилите до трасето. Интересно, дамите се качиха, а този мъж от втория път почти успя.






    Подготовка за нов опит.


    ... почти успешен.


    Едно от качването на по-стръмните просеки завърши пък с ремонт на опашката.


    До Караново попаднахме на нова находка - погребение на знатен тракиец, което беше току-що разкрито !


    Заедно с война са погребани и трите най-ценни за него неща - конете, колесницата и кучето му. За жената никъде не се споменава, че е между ценностите !


    Такова нещо "на живо" досега не бях виждал ! Интересно е и те обзема едно странно чувство ... Твърдо бях убеден, че ще съм вечен, ама може и да не е точно така ...


    Иначе имаше доста приятни моменти - Хепи Нова Загора. Този път не направих старата грешка. Изядох само една салата с четири сирена и ми беше леко след обяда.


    Така се рисува роудбук. Дамата очудващо бързо се справяше с рисунките !


    След яка газ из полето, връщане към Стара Загора.


    ... много газ и следва това ! Като ме шиха в болницата, имаше курс от стажантки и професора им показваше как се тропосва такава рана. По едно време той предложи на една от стажантките да се поупражнява малко, ама като я гледах как и треперят ръчичките, предложих професора да продължи, а тя ако има желание, може да ми направи нещо по-хубаво, от което наистина разбира.
    Професора ми вика: "Явно си постоянен клиент тук, щом ги редиш такива ... ?!"


    За кой ли път се възхищавам от подготовката на австрийците когато тръгват да карат ! Имат раница, оборудвана със всичко необходимо за първа помощ. Аз потънах от срам ! В чантичката ми само фотоапарат, цигари и ... по старите от форума знаят какво е другото.
    Това е от ден първи. Все пак, беше интересно !
    Утре ще правим друг трак !
    Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 25-10-09, 20:17.

    Остави коментар:


  • Пенко
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Първоначално публикуван от stalinov Преглед на мнение
    Жоро , няма ли материял за показване , че аз пак ходих за гъби и видях разни неща...........



    имах голяма слука

    Абе те много малки нестават за ядене още

    Остави коментар:


  • stalinov
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Жоро , няма ли материял за показване , че аз пак ходих за гъби и видях разни неща...........



    имах голяма слука

    Остави коментар:


  • buchkata
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    въх пак съм надебелял,но като подминем трите спукани гуми,стана добро каране,аз съм доволен,очаквам от хроникьора на профи лигата да коментира тяхното каране през двата почивни дни

    Остави коментар:


  • d.mihailov
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    ЛЪЖА водача бе друг този само каза къде да идем!!!! /за тези снимки поне по 3 години ще ни дадат / и други имаше, но след равносметка от три спукани ГУМИ се наложи да се разделим.Подчертавам ГУМИ за да не си помислите че има ГУМАДЖИЙ в гората.

    Остави коментар:


  • stalinov
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Гледам ,че в последно време профи лигата ходи по състезания. Има една групичка, която се засича из горите всяка събота и неделя .Тренира през всяко свободно време.Дори си наели водач с опит.




    това е водача им






    след дълги тренировки , водача е шест , а групата морталес







    тези момчета след време ще им разкажат играта

    Остави коментар:


  • Ади
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Аз съм още на 15 !

    Остави коментар:


  • kolioko
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Браво! Жоро, макар и да не те познавам, евала за всичко, което правиш за развитието на тая дивотия наречена ендуро и за това, че младите се развиват с твоя помощ! Иде ми да се заселя в Стара Загора, майка му!

    Остави коментар:


  • Жоро Хаджиев
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Очакванията ми се оправдаха. Младите караха на Бухово много добре, но Кокера отново им сложи повече от половин час разлика, така че ...
    Нищо ново под слънцето.


    Младият Ади стана втори в цялото състезание, като спечели Ендуро-кроса, а Марти - втори в хил клаймбинга и се калсира в шестицата на Бухово Родео. Все пак и двамата са на по 16 години и бъдещето е пред тях


    Само дето отново моторът ми е разфасован отвсякъде, но няма значение, важен е резулата, а той е добър !

    Остави коментар:


  • buchkata
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    браво,браво има потенциал в малкия(Марти) и надявам се за напред да става все по-добър,а за Кокера смятам че все още трудно ще им бъде на младоците да го бият,но вече му дишат във врата,а и им е ред вече нали са новата смяна,успех в Бухово и да оберете наградите и да почерпите,че нещо в последно време пропускам купоните,особенно курбана при Шарков

    Остави коментар:


  • Жоро Хаджиев
    отговори
    Тренировка на Марти

    И така, понеже мисля Мартин да бие Кокера сега на Бухово , днес решихме да направим една комбинирана тренировка с него.
    Започнахме с два часа каране на трасето за издържливост.


    Изпробвахме една нова техника в завой. Още е сурова, но ще се получи скоро !


    Тук може да е и по-стилно, ама ...


    Средно време от 2.45 на безброй обиколки не е никак зле, още повече при удължено трасе !


    След това веднага заминахме на близките могили и започна изкачване от всичките им страни.


    Избирах на Марти най-стръмните склонове, но джуниърът се справяше без грешка навсякъде ! Когато нещо е хубаво, няма как да не го похваля.


    Смрачи се и сапунерката започна да снима лошо, но все пак се вижда, че склонът не е шега работа !




    Никаква почивка ! От едната страна се качва, от другата слиза на скорост и пак ...
    Много съм доволен днес от Марти ! Дори и моторът ми оцеля след тренировката, което рядко се случва при него.
    Да се стяга Кокера на Бухово !!!
    Ето и две мини клипчета от днес:
    https://htftp.offroad-bulgaria.com/J...g/MVI_2719.AVI
    https://htftp.offroad-bulgaria.com/J...g/MVI_2739.AVI

    Остави коментар:


  • kolioko
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Нещо Лудите от Заарата се закротихте! Чакаме още интересни репортажи от карнията ви! А и напоследък само за джуниърите иде реч. "Дъртите" не карат ли?

    Остави коментар:


  • buchkata
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    сменям го

    Остави коментар:


  • stalinov
    отговори
    До: Crazy Job - Обикновено Ендуро

    Първоначално публикуван от jika7a Преглед на мнение
    Ее,Бучка,ти не трябва ли да сменяш аватара вече ! Чак в София разбрахме че си сменил марката май аааа..

    Срам го , че и той се качи на МОРКОВЧЕ

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X