Обява

Свий
Няма добавени обяви.

По Старопланинските пътеки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: По Старопланинските пътеки

    Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
    Христо , къде ги видя тези пътеки бе , аз ни една не видях , да не си закачил апарата на някоя дива коза? Ама много красив е балкана при вас!
    То добре че са пътеките защото от друго място няма минаване.

    Коментар


    • От: По Старопланинските пътеки

      Христо много изчерпателен репортаж , направо замести Жоро със снимките.

      Коментар


      • От: По Старопланинските пътеки

        Добра вечер,на света на пук ние пак сме тукОт връх Вежен решихме да направим тържествен обяд и то не къде, ами на извора от където тръгва река Заводна.Гас през необятната шир,уж е връх пък със километри равно като футболен стадион.

        Нямате си идея каква гледка бяха стадо диви коне,всичките препускаха свободно,гривите им бяха толкова дълги че достигаха до земята.



        Ето го самият извор,въпреки че е над 2000м надморска височина водата е страшно студена.

        Наздравестудена анасонлийка плюс ледено студена вода,комбинацията е невероятна.



        След като хапнахме,починахме половин час на невероятният полъх на вятъра и решихме да отидем да погледаме от далеч хижа Вежен.

        До тук,надолу е Ендуро-мазохизъм.



        В далечената е хижата,намира се във вековна борова гора.

        В по близък план.



        Ето го Жоро,викам му скачай на черният козел и право на хижата.

        Ооо ето ме и мен,от тук се вижда Кончето.

        Хотелите на Рибарица.

        Вижте надолу по зимната маркировка какво е,имало и въжета по които туристите се придържали.



        Зимната маркировка е доста сложна,мотор няма начин да премине,разбрахме че лятната за хижата била хубава,остава някой път да я пробваме.

        На тази снимка се вижда и пътя който ставал за кола,но от къде тръгва и идея си нямам.

        На връщане решихме да слезнем от тук надоло,без пътека,не ми допадна много идеята но все пак мотори са слизали и друг път.

        Показвам от къде извира река Въртопа.

        Уникално красива местност,скалите са невероятно създадени от майката природата.

        Слезнахме успешно и от там нещата са повече от ясни,дълги и прашни черни пътища.
        Сега за финал,разходката стана повече от прекрасна.Всяка прилика на лица и събития във разказа е съвсем случайна,и е плод на въображението на автора.До нови срещи от мен,Живота.

        Коментар


        • От: По Старопланинските пътеки

          Първоначално публикуван от devils78 Преглед на мнение
          Христо много изчерпателен репортаж , направо замести Жоро със снимките.
          Снимките са на Жоро Йорданов,отстъпи ми ги аз да направя репортажа.

          Коментар


          • От: По Старопланинските пътеки

            На какво ви прилича? На мен на муфлон......

            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
            0894328706

            Коментар


            • От: По Старопланинските пътеки

              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
              До тук,надолу е Ендуро-мазохизъм.



              .
              Няма мазохизам магистрала е.








              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • От: По Старопланинските пътеки

                Здравейте мислите ли си за мен,решил съм да ви разкажа за поредният епизод от Българското Екстремно Ендуро,сега малко пред-история.Всичко беше замислено но беше проблем фотоапарата,този където го купих за 15лв малко се измори и отиде в дългосрочна отпуска,а без него кой ще разбере къде съм ходил,но сутринта се чухме със Жоро Йорданов имал същият като моят и не го използва,и ми каза че тръгвал за Карлово да си купи нова гума за неговият мАтор,и ще ми го донесе,след тези думи пламна искрица в моето сърце,срещнахме се пред сервиза за гуми на нашият приятел Сашо,също Ендурист.Избрахме на Жорката прилична гума,и се разделихме,той тръгвал към Средна Гора,аз я забравих при този скъп бензин,и не мога да си позволя много километри,погледнах към Стара Планина но времето горе нещо се мътеше,викам си май денят ще е изгубен,сетих се че жена ми заръча да купя праскови за компот от пазара,та и тази задача изпълних и пак поглеждам към балкана но работата не е добре.Прибрах се вкъщи и цял ден ми омръзна да правя джобен тенис,но в 16ч балкана се изчисти,край свърши скуката,ще има екшън,стегнах се и гас,реших да излезна през Левчанския Комин,защото целта която бях определил не може да се достигне от друго място.
                От тук започвам снимките мотокрос пистата,следва изкачване до билото.

                В началото на пътеката.

                Има тръпка в тази пътечка.

                Ооо ето го комина,слънцето как готино го осветява.

                Минах го без проблем,сложен е в мокро време,така съм се търкалял на него,гледам някой е видял зор имаше синя пластмаса следователно някоя Ямаха е правила кълбета.

                Почивка пред този апартамент.

                Ето ме и мен.

                Резерват Южен Джендем.

                Винаги спирам тук да погледам.

                Връх Ботев е скрит във мъгла.

                Тази снимка нарочно я снимах да покажа Американците къде искат да си разположат тяхна база,намира се на 5 километра по права линия юго-запад от връх Ботев,местността се нарича Сините Камъни,във сателитната карта я има означена като точка,2 километра равно място,дано го прочетат братята Руснаци,да ги видят тея хамерикански хубавци,ще ми разполагат противоракетен щит

                Ето защо се нарича Сините Камъни,камъните наистина са сини,веднъж засякох два бойни и един цивилен хеликоптера.

                Калайла тас,най студената вода в този раьон,повече от двеста грама вода на веднъж не могат да се изпият,зъбите изтръпват,и това е лятно време.

                Какво е това ли,високо планински козел кацнал на връх Коч Мара.

                Вижте какво е на юг,тук се роди една моя голяма простотия,да слезна с мотора

                Гледката е уникална думите не стигат да се опише.

                Снимка за спомен,усещате ли че нещо съм замислил.

                Не вярвате а,преди малко бях на върхът

                По това ребро слезнах,от горе ми се стори горе долу добре,много не се притеснявах защото тревата беше изпасена от конете,следователно мине ли кон значи и Сузуки минава,да,бе да но на кренвиршите им вярвам

                Започнах да усещам че съм сгрешил,но връщането назад е невъзможно,тук и траял не би се справил.

                Тези кадри не се препоръчват за хора със слаби сърца,тревата си стана до коляно,придружена с големи камъни,викам си става напечено,изпитах същото когато миналата година правих пешеходен скоростен преход и слезнах право надолу от малкия Купен,оживях на късмет,да ви кажа един изпитан от мен съвет,в балкана видите ли трева по висока от една педя търсете начин да се махнете от това място,конете явно са по умни от мен,разбрали са че е много стръмно и е доста опасно.

                Как приключи всичко,еее имайте малко търпение.

                Коментар


                • От: По Старопланинските пътеки

                  Ейййй козел такъв пак ни държиш в напвежение!! Да неси още в каманака?
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • От: По Старопланинските пътеки

                    Добро утро,нещо ме наболява десният крак и много не ми се спи,а защо ме наболява сега ще ви разкажа.На най стръмният участък вместо да слезна до мотора аз бях на него,много голяма грешка,от високата трева не се виждат скалите от долу,въпреки че се движех със скоростта на костенурка,предната гума се удари в една и аз излетях през кормилото,направих няколко хубави кавака,добре че успях да се спра,хубавото в случая е че при изгасен двигател включих на първа и мотора само беше политнал на една страна,не ми се мисли ако не бях направил това нещо.Наклона беше зверски стръмен,станах успях да изправя мотора и си викам ако е същото надолу май ще спя в балкана,часът беше към 19 и дали щях да успея да слезна по светло,но не се притеснявах защото на 3 километра право надолу се намира Арапчанската мандра,лятото е заселена с чобани,щях да се наспя хубаво и сутринта със пресни сили да сваля мотора.След като разбрах че няма да стане с каране,започнах спускане до мотора,предната спирачка само не помагаше,включих първа и със съединителя отпусках и спирах задното колело,и така до като камъните и стръмното не намаляха.
                    Пак се отпуснах на приказки,със моите приключения може да напиша романи,как ви звучи заглавието,Приключенията на Живота и едно СузукиТака продължавам със снимките.
                    Тук тревата беше все още голяма,сетете се какво ви бях писал по нагоре за нея.

                    Лошото беше свършило,пак е стръмно но се понася,щом пак бях върху мотора.

                    Вече успях да закрепя мотора на степенка.

                    Ура другари у-ррр-аааа,ето я мандрата,сега да ви кажа как съм решил да кръстя мястото защото не е и пътека,хората пеша няма да слезнат а аз с мотора,от тук нататък ще се казва Алберто Томба,това е човек превърнал се легенда на ските,казах,кадри от това място сега виждате и никога повече,защото съм сигурен че никой моторист няма да мине.радостен че съм жив слезнах в реката и си изпрах гащите,имаше нещо кафяво от вътрешната страна и силно миришеше,оставям на вас да познаете какво е

                    Връх Китката,някъде около 1200м надморска височина,вече бях спокоен не са като 2000м,не ми стигна шоуто нагоре пък нали трябва пак да се докажа след като свърших срамната работа,която бебетата правятчудех се каква щуротия да направя и главата ми измисли това,малко тежък беше този камък но го качих отгоре,нарича се попът,незнам защо така са го измислили,от тук надолу започва аматИОрската пътека,за сега сме я качвали само двама аз и Николай,реших да слезна по нея защото няма кадри от нея пък е толкова красива.

                    Ето какво представлява.

                    Местността Севрикая,с изглед към пътеката на Щастието,минава по отсрещният бряг.

                    Това е надолу 500м отвесна пропаст.

                    В далечината Карлово,моят роден град.

                    Поредица от добри екстремчета,друго място за преминаване не съществува.

                    Изглед от Музикова мандра,качеството на снимките се разваля защото картата памет е малка и се напълни и преминах на друг режим,дори там фотоапарата изписа много малко оставащо място.

                    Местността Чучура,презареждане с вода,въпреки че слизах страшно много се потеех,незнам защо,четох една статия на учителя Петър Дънов която много ми хареса,той казва така,ходете в планината,това е живота, и наливайте вода от всяко изворче и я носете,водата обича да я носят.

                    Вече на Злият камък,от тук надолу пътеката така съм я маркирал че и в тъмното се вижда,много е хубаво да се кара по маркировка не се мотаеш да търсиш идеалното място за преминаване,пътеката е отразена подробно в тази тема,http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...=111258&page=2

                    Малко кадри от екстремчета.



                    И тук завършва моят разказ,в 20ч и30м,успях да слезна по светло,това е последното трудно място за преминаване,слиза се от балкана и се влиза в гората,а на края на гората усещах че нещо ще се случи,какво ли,ами мой приятел има фургон направен на вила,казах му от къде идвам и той се зарадва и ме почерпи с Гръцко Узо,това е,до нови срещи.

                    Коментар


                    • От: По Старопланинските пътеки

                      Браво бат Живко!
                      Може да се насе..м-ама няма да се изложим,а Сузуки трябва да те наемат за рекламно лице.
                      Когато няма друг изход- използвай централния вход!

                      Коментар


                      • От: По Старопланинските пътеки

                        Първоначално публикуван от yaha_yamaha Преглед на мнение
                        Браво бат Живко!
                        Може да се насе..м-ама няма да се изложим,а Сузуки трябва да те наемат за рекламно лице.
                        Светльо как ще се излагаме,аз имам един много як девиз,умри прав но никога не живей на колене.Ей много свидливи от завода на Сузуки,при тая грандиозна реклама където им направих,мисля че поне съм заслужил да ми подарят един мотор,пък и не ламтя за последен модел,поне един ДРЗ 400 К 2000г,мисля че не искам кой знае колко,все ще има такъв модел залежал в някой склад,моят вече работи с крайни сили,3 години зверска експлоатация,и работи само с масло Приста Супер,а има и друго,аз не го искам точно като подарък,в замяна ще им дам моят,единственото което е пипано по него от 82г когато е произведен са пренавивани бобините за паленето на звездата,всичко друго е девствено и непокътнато от сглобяването от Японците,ще си го разглобят и ще видят какви са износванията и пораженията по детайлите,мисля че е в тяхна полза,гледах едно предаване на БМВ как разработват двигател на формула,избират най устойчивият и доказал се двигател изхвърлят го отвън на всякакви атмосферни условия и са наредили на работниците даже да го препикават.

                        Коментар


                        • От: По Старопланинските пътеки

                          Здрааавейтееееееее иии..й,днес си стана много добра разходка въпреки проливният дъжд снощи,както вече стана традиция пак съм сам.Реших да пробвам Пътеката на Живота,защото ми хрумнаха две идеи свързани с Екстремното Ендуро,за които ще ви разкажа по късно.
                          Ето я пътечката.

                          Тук спирам да отдъхне набора,защото е по равно,питате ли го как му е като носи 100кг райдър

                          Сигурно ви е омръзнал да го гледате но няма как,какво да направя като стана медийна звезда.

                          Всички сериозни екстреми по пътеката са преодоляни,този не е сериозен ако е сухо,да но беше мокро и на върхът ми даде зор,та последният метър прибутах мотора.

                          Вече съм на поляните,тук спрях да си налея вода,има много хубаво изворче.

                          Връх Самара е обвит в мъгла.

                          Връх Китката.

                          Сега се сетих,Жоро беше направил запитване на една снимка от връх Вежен,на какво ви прилича това,сега отговарям,НЛО

                          Дойде време да ви кажа за първата цел,тук има една много интересна екстремна пътечка която пресича Навалийската река,оставих мотора и тръгнах пеша на оглед,не исках да рискувам защото пътеката е във вековна букова гора и беше страшно хлъзгаво.

                          Това е първото препятствие което трябва да се премахне ако минава мотор,друго място за преминаване няма.

                          Също част от пътеката.

                          Почти съм стигнал реката.

                          На места се откриваха гледки.

                          Ей,че къде без мен,реших да се заснема на фона на пейзажа.

                          Усещате ли какво следва.

                          Олеее мале,страхотия,30 метров водопад,уникална гледка,във жегата е супер за къпане но днес времето си беше хладно и не става,иначе с удоволствие бих се възползвал.

                          Това е от тук,продължих до отсрещният бряг да видя как е пътеката и има ли излаз за мотор,установих че мотор може би ще премине но първо иска малко обработка,очаквайте включване някой слънчев ден.
                          Първата задача е успешно изпълнена,сега да видим втората.
                          Миналата седмица слезнах по това ребро,точно по средата на снимката,но от там качване е невъзможно,и тъй като до сега мотор никога не е минал нагоре,реших да пробвам,да но от къде.



                          От тук нагоре ми се стори най равно и с най малко камъни.

                          Повече от ясно ми беше че право нагоре с 28 коня мощност нямах никакъв шанс,затова започнах да въртя на серпентина.

                          Доста нагоре успях да се кача но нещата не отиваха на успех,тревата беше мокра и хлъзгава,никакво сцепление,ардъчите ставаха доста високи,през тях повече сцепление имаше но пък не виждам вътре дали няма някоя скала.

                          Място за почивка,въпреки че беше около 10 градуса,бях плувнал във вода,повярвайте ми зора е голям.

                          Пак серпентина нагоре и пак почивка,въпреки гадостите,поне успявах да се движа,в далечината се вижда връх Коч Мара,над него е вече равно.

                          До тук бях,край,повече нямах сили,остана един километър но нямаше да успея,просто не си заслужаваше,поне да беше сухо,но нищо тъкмо ще се амбицирам и когато е слънчево ще се върна.

                          Спускането също си беше изпитание,но като се внимава със спирачките няма проблем,последна снимка и се прибирам.Въпреки че не успях да се кача останах много доволен от себе си и възможностите на ДР а.Довиждане и до следващият път.
                          Последно редактирано от hristo jivota; 06-08-11, 23:10.

                          Коментар


                          • От: По Старопланинските пътеки

                            Браво !!! Много ме радваш с тея репортажи. Продължавай все така и безаварийно. С нетърпение чакам следващата порция репортажи . Поздрави !!!
                            Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                            Коментар


                            • От: По Старопланинските пътеки

                              Дойде време за поредният епизод от сагата Екстремно Ендуро,разказа започва от Пътеката на Живота,само да не си помислите че тази пътека има нещо общо с моето партизанско име,името и дойде съвсем случайно,който я изкачи се зарежда с енергия и живот,и се подмладява поне с 5 години.
                              Има само едно единствено място за преминаване и то е само нагоре.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3689671a.jpg
Прегледи:1
Размер:132.0 КБ
ID:5295794
                              Ех какъв кеф е да виждаш всичко от високо,а ето го и него още веднъж успя да се докаже,честно да ви кажа аз самият нямам нучно обяснение как издържа,но истината е само една това е Сузуки
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3689714p.jpg
Прегледи:1
Размер:113.1 КБ
ID:5295795
                              Това в далечината е целта на мото похода,коритото на Навалийската река,от тук изглежда доста страшно за мотор,в следващите кадри ще разберем може или не-може да се премине.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3689772E.jpg
Прегледи:1
Размер:123.7 КБ
ID:5295796
                              Има остатъци от нещо ако може да се нарече пътека,с тази снимка ви представям какво представлява наклона,това е първият мотор който слиза в тази река,пътеката е изключително екстремна,доста ми трепереха краката дали да тръгна или да се откажа,в крайна сметка тръгването надделя,на гърба си в раницата винаги нося най необходимото за оцеляване в екстремни условия,и този път бях на ясно че може да остана в балкана.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3689867v.jpg
Прегледи:1
Размер:95.1 КБ
ID:5295800
                              Това представлява пътеката,в предишният репортаж ви разказах че слезнах пеша да огледам,като влезнах в гората нямаше никакъв звук,нито птици нито друго,тук е толкова зашумено че дори през денят е тъмно,щом се включи светкавицата,реших да я кръстя Мечата пътека,защо ли,ами тук освен мечки май друго няма.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3689932n.jpg
Прегледи:1
Размер:122.0 КБ
ID:5295801
                              Слизах си сериозно,но чуйте и запомнете един живото-спасяващ съвет,никога не си режете пътя назад ако не сте сигурни дали можете да преминете даден участък,винаги трябва да имате резервен вариант да можете да се върнете,това важи най вече за дълбоки дерета.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3689969v.jpg
Прегледи:1
Размер:89.4 КБ
ID:5295802
                              Тук спрях и започнах да разчиствам паднали клони,местата които можеше да се направи кръгом,бяха кът
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3689987j.jpg
Прегледи:1
Размер:109.1 КБ
ID:5295803
                              Супер екстремен участък,но вече зад гърбът ми,на връщане е по лесен защото се пада спускане.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690007C.jpg
Прегледи:1
Размер:70.9 КБ
ID:5295804
                              Почти стигнах реката никога не съм очаквал че това ще стане,вижте наклона какъв е.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690028j.jpg
Прегледи:1
Размер:105.4 КБ
ID:5295805
                              Единствено само на това място може да се пресече реката,вижте хубаво снимката че може никога повече да не видите кадри от това място.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690041N.jpg
Прегледи:1
Размер:126.3 КБ
ID:5295806
                              Водопада е на 20м отгоре но не ми се катереше до него,реших по добре да си почина,реката беше доста пълноводна след обилните валежи,и се чуваше грохота от падането на водата.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690046v.jpg
Прегледи:1
Размер:132.1 КБ
ID:5295807
                              Вече съм на отсрещният бряг,тук нещата още повече започнаха да загрубяват,това е пътеката пред мен.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690058d.jpg
Прегледи:1
Размер:135.5 КБ
ID:5295808
                              Малко ми вдъхна надежда,тук не беше идеално зле,но много започна да вие нагоре и зора се увеличаваше.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690069W.jpg
Прегледи:2
Размер:153.3 КБ
ID:5295809
                              Край до тук бях,въпреки че много исках да стигна горната земя,от Екстремно Ендуро започва да се превръща в траял,нагоре не мога да продължа,не и с този мотор,той започна да се окопава и не можех да мръдна и метър,камъните ставаха все по големи,тази пътека може да я премина но само на обратно,от горната земя в долната,въпреки че не успях да се кача до горе,поне я минах половината,и съм изключително доволен,кефа е голям като знаеш че друг мотор тук не е стъпвал
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690076J.jpg
Прегледи:1
Размер:137.2 КБ
ID:5295810
                              Хубаво ами сега да видя как ще е връщането,от там слезнах,пак там трябва да се върна.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690118G.jpg
Прегледи:1
Размер:91.6 КБ
ID:5295811
                              Вижте реката как се белее,това значи че е доста буйна,от там надолу започва 30 метровия отвесен водопад.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690130x.jpg
Прегледи:1
Размер:119.6 КБ
ID:5295812

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690120n.jpg
Прегледи:1
Размер:89.4 КБ
ID:5295813
                              Вижте каква е урва,как да се качи.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690145I.jpg
Прегледи:1
Размер:91.6 КБ
ID:5295814
                              Вижда му се краят.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690150z.jpg
Прегледи:1
Размер:138.6 КБ
ID:5295815
                              Ей тук вече съм по спокоен,успях да се върна,и отиването и връщането си беше доста трудно но се справих,ето го героят.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690154b.jpg
Прегледи:1
Размер:87.7 КБ
ID:5295816
                              Веднага седнах,нямах сили дори да си сваля каската.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690179m.jpg
Прегледи:1
Размер:132.2 КБ
ID:5295817
                              След като си отдъхнах хубаво,реших да направя малко фотосесия,и без това още не ми се прибираше,друго си е на 1400м.н.в,ауу уникална снимка.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690193Y.jpg
Прегледи:1
Размер:119.2 КБ
ID:5295818
                              Надолу е доста страшно.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690204X.jpg
Прегледи:1
Размер:136.4 КБ
ID:5295819
                              Пак се вижда реката.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690210N.jpg
Прегледи:1
Размер:136.7 КБ
ID:5295820
                              Някакъв проблем се получи с качването,като се оправи продължавам.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • От: По Старопланинските пътеки

                                Абе някой пак е човъркал по настройките с нововъведенията хич не ми харесват,тъкмо си свикнах със старите неща,гледам сега пак ми излизат малки снимките,ако знам вече какво става.
                                Така продължавам,тези поляни в далечината бяха моята цел,но колкото толкова.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3689859N.jpg
Прегледи:1
Размер:89.8 КБ
ID:5295821
                                Отсреща Средна Гора.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690225p.jpg
Прегледи:1
Размер:59.2 КБ
ID:5295822
                                Страхотен пейзаж.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690268Z.jpg
Прегледи:1
Размер:84.0 КБ
ID:5295823
                                Това изворче е уникално,водата е прекрасна.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690272x.jpg
Прегледи:1
Размер:137.2 КБ
ID:5295824
                                Последна снимка и едно екстремче,вече ако може така да се нарече.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3690275k.jpg
Прегледи:1
Размер:161.4 КБ
ID:5295825
                                И сега едно клипче за финал,и до нови срещи,довиждане.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X