Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До Мазалат през партизанска песен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До Мазалат през партизанска песен

    да освежим малко темата с една не толкова кратка разходка на която аз лично не присъствах.ама нали колегите са тарикати веднага ми пратиха снимките за да ги кача.обяснения много много няма да има защото не съм го изживял това цялото премеждие.ама с всички дето се чух днес се оплакваха че всичко ги боляло ,толкова кал и сняг имало.че и дънери разни местили.



















































    и явно на връщане хич не им е било до снимки щото няма повече
    Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

  • #2
    До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

    Чесно да ви кажа голям ....ядохме ,но какво да се прави това е off-road-а."маршрутчето"което минахме или по точно изтикахме е от х.Партизанска песен до х.Мазалат през корита .Имаше доста сняг на места -както се вижда на снимките и това ни вгорчи живота,та се налагаше да се тика особенно атв-то ,не че моторите минаваха много леко но дори и без сняг пътеката за атв си е трудна ,като се има впредвид наклона на терена.Снимки на връщане нямаше ,защото за капак на всичко заваля и дъжд -а и бяхме на края на силите си това преходче ни отне около 5 часа ,но ще остане едно незабравимо изживяване особенно за Илчони с атв-то ,който имаше и едно преобръщане не можах да го снимам за съжеление -бързахме да го изправим че бензина започна да тече.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X