Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Севлиево - раздумки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Pacharoza
    отговори
    От: Ендуро Севлиево - раздумки

    Първоначално публикуван от dragorip Преглед на мнение
    ЗАВРЪЩАМ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ .С НОВАТА МАШИНА.

    Дай да я видем и чуемммммм.

    Остави коментар:


  • dragorip
    отговори
    От: Ендуро Севлиево - раздумки

    ЗАВРЪЩАМ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ .С НОВАТА МАШИНА.

    Остави коментар:


  • hari_yzf
    отговори
    От: Ендуро Севлиево - раздумки

    и ние една ендуро-офроуд групичка от Крушево сме решили да направим една обиколка на язовир А.Стамболийски с мотори и джипове,който иска да заповяда. На 3.7.2010г.-,тамсъбота ще се тръгва към 9:00ч. от Крушево,а който иска от Севлиево към 9:30ч. на крапеца на моста.там ще се доизчакаме.

    Остави коментар:


  • dragorip
    отговори
    От: Ендуро Севлиево - раздумки

    Да не останахме без мотори бе.Никой не пише и не слага снимки.Тази седмица мисля да заведа сина ми до Мазалат,но предимно ще е по пътя.Ако има някой друг дето не му свиди за гумите да свирка ,за да се разберем нещо.

    Остави коментар:


  • hari_yzf
    отговори
    От: До: Ендуро Севлиево - раздумки

    какво ги мамиш с кебапчета бе,какви мотористи са като карат само с примамка , следващия път ги примами с бензин сигорно няма да откажат ще има много мераклии

    Остави коментар:


  • ibri
    отговори
    От: До: Ендуро Севлиево - раздумки

    Утре ........? Мераклии ,за сега сме трима

    Остави коментар:


  • ibri
    отговори
    До: Ендуро Севлиево - раздумки

    Веско, ние с Бакалов отпадаме за неделя.Като му казах ,че ще трябва да се спира за обяд и запой ,ме изгледа лошо. Така ,че докато вие си хапвате ,ние ще се рием в калта. Желая ВИ хубаво изкарване на Енинската биседка

    Остави коментар:


  • ibri
    отговори
    До: Ендуро Севлиево - раздумки

    Утре

    Остави коментар:


  • ibri
    отговори
    До: Ендуро Севлиево - раздумки

    Като излезем от кризата и пържоли ще има,за сега само кебапчета.Ми тя кризата май само за мене,щом не ви съблазних

    Остави коментар:


  • VESO4AR
    отговори
    До: Ендуро Севлиево - раздумки

    Първоначално публикуван от ibri Преглед на мнение
    -ПАК САМ КАРАХ,на какво ли се дължи не смея да гадая
    .Другата неделя ще нося няколко тарелки с кебапчета за примамка Пишете поне, кой, какво пие .Аз започвам да правя ремарке за мотора,той и без това е повече трактор отколкото мотор
    С кебапчета не можеш ме подмами!! Помисли за някоя чукана пъжола пък дали свинска или пилешка няма да мрънкаме.Днес мотора го извадих колкото да се разпиша че съм карал.Ходих до пистата на брадъра.Направих няколко леки кръгчета и го прибрах.Ти като си карал повече защо не снима?

    Остави коментар:


  • ibri
    отговори
    До: Ендуро Севлиево - раздумки

    -ПАК САМ КАРАХ,на какво ли се дължи не смея да гадая
    .Другата неделя ще нося няколко тарелки с кебапчета за примамка Пишете поне, кой, какво пие .Аз започвам да правя ремарке за мотора,той и без това е повече трактор отколкото мотор

    Остави коментар:


  • ibri
    отговори
    До: Ендуро Севлиево - раздумки

    Я!!!!!!!!!! пак дошла неделя,лоша работа ,пак ще цапаме моторите.Ако някой желае да звънка,иначе пак ще трябва да карам само с безпътния изрод АДАША. Дака, жив ли си?..... пиши

    Остави коментар:


  • VESO4AR
    отговори
    До: Ендуро Севлиево - раздумки

    Снимки от Българене?? Очакваме репортаж от групата"Ники и Ники".

    Остави коментар:


  • ibri
    отговори
    До: Ендуро Севлиево - раздумки

    Чесно да си призная ,на мотокрос издържам до час,след това ми се докарва .Така,че в неделя със сигурност ще се кара.Дано вали до тогава

    Остави коментар:


  • VESO4AR
    отговори
    До: Ендуро Севлиево - раздумки

    Приемам справедливата другарска критика.Мотора беше разглобен за лека профилактика.Не ми дойдоха навреме накладките и въздушният фитър е изпран но не е изсъхнал.Другата седмица мисля да съм на мотокрос в неделя но събота може да ги лъзнем.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X