Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Севлиево - раздумки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Ендуро Севлиево - раздумки

    Първоначално публикуван от ibri Преглед на мнение
    Тъкмо да напиша 50 кебапчета от мене и се сетих ,че нямам мотор.Всичко е в ръцете на БОБИ МХ ,утре ако ми дойде буталото ,вдруги ден съм на линия.
    И да не дойде, не се ядосвай, ами вземай кебапчетата и идвай с нас. Моториста си е моторист дори и на задната седалка. Втори пилот няма да ми е излишен, особено ако Венци донесе от онези неговите течности.
    Последно редактирано от viki terzieva; 28-12-09, 21:16.

    Коментар


    • До: Ендуро Севлиево - раздумки

      Аз софрички не отказвам, ама с всичкото това ядене, дето го изядох покрай тези празници,май по ми се кара.
      Ама щом е за идеята ме бройте и мен .
      ibri, аз кебапчета не ям, само чисто месце му е майката. Ама щом ще носиш и без задни стъпенки ще те закарам до там (,а може и с шутове )
      Последно редактирано от viki terzieva; 28-12-09, 21:15.
      Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

      Коментар


      • До: Ендуро Севлиево - раздумки

        Виждам,че идеята ви допада.Нека тогава да уточним времето и мястото.

        Коментар


        • До: Ендуро Севлиево - раздумки

          Аз ви предлгам ,понеже е студено, да идем в някое евтино кръчме и там да покараме цяла вечер
          Последно редактирано от viki terzieva; 29-12-09, 18:34. Причина: правопис
          Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

          Коментар


          • До: Ендуро Севлиево - раздумки

            E,ще имали общо мероприятие или всеки самостоятелно да си бръмка.
            на сушата и град помага

            Коментар


            • До: Ендуро Севлиево - раздумки

              Вече имам бутало.Голям кеф ,на трети шлайф на четвърти карам ,а и новите жигльори дойдоха.Остава някой да почерпи

              Коментар


              • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                Първоначално публикуван от robocop Преглед на мнение
                E,ще имали общо мероприятие или всеки самостоятелно да си бръмка.
                Ние двамата нали покарахме.Въпреки, че беше кратко, на мен лично много ми хареса.Пропуснахме момента със скарите, но нищо, довечера ще наваксаме.Закрихме старата година, сега следва да направим откриване на новата с подобаващо каране.Да се организираме в неделя, ако времето е подходящо?
                Последно редактирано от viki terzieva; 03-01-10, 21:43.

                Коментар


                • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                  За много години на всички севлиевци. Утре (събота) ще карате ли? Драго изкарай машината на времето, не я дръж за нова

                  Коментар


                  • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                    Честита нова година на всички! Пожелавам ви ЗДРАВЕ и много приятни и безаварийни (офроуд) километри.

                    Коментар


                    • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                      Първоначално публикуван от borkoboy Преглед на мнение
                      За много години на всички севлиевци. Утре (събота) ще карате ли? Драго изкарай машината на времето, не я дръж за нова
                      За много и от мен!
                      Не го пазя за никого, ама съм се обещал на жената за събота,
                      а и тя калта май намаля ми се струва
                      Последно редактирано от viki terzieva; 03-01-10, 21:44.
                      Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                      Коментар


                      • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                        Ох, вали, вали ,натрупай яко и после се топи
                        А след това излизам и аз. Студ, не студ, няма да пропусна да се окалям, както си му е реда. Дано за другия уикенд времето да е с нас.
                        Последно редактирано от viki terzieva; 03-01-10, 21:45.
                        Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                        Коментар


                        • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                          Все по свинските работи ходиш, ей

                          Коментар


                          • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                            ХР е вече на линия ,с Бакалов излязохме майстори.Запали от първия път,сега лека разработка покрай реката,че като зная кой го е правил не ми се рискува на по-далеко.

                            Коментар


                            • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                              Първоначално публикуван от ibri Преглед на мнение
                              ХР е вече на линия ,с Бакалов излязохме майстори.Запали от първия път,сега лека разработка покрай реката,че като зная кой го е правил не ми се рискува на по-далеко.
                              За да си спокоен да направим един курбан?Старозагорци започнаха лошо миналия сезон с много травми и повреди.Направиха курбан хората и нещата се нормализираха.Не се чуди Ники ами слагай масите и ни кани да идваме.

                              Коментар


                              • До: Ендуро Севлиево - раздумки

                                Аа ааааааааааа Веско започваш да ме плашиш,стига с тия софри ,че тежим на моторите.Колегата Бакалов от два месеца е на плодова диета и фитнес

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X