Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение

    със жени без жени с приятелки и т.н.
    Аз съм свободен и мога да се погрижа за тях,че гледам ще имате много работа!!!

    Коментар


    • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

      Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
      Аз съм свободен и мога да се погрижа за тях,че гледам ще имате много работа!!!
      Май забрави че те боли кракът а

      Коментар


      • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

        краси дай сега за последно колко часа и какви пари искате да се съберат
        Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

        Коментар


        • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

          Довечера ще се съберем и ще се уговорим, ако искаш ела и ти да обсъдим нещата, ако имате идеи и вие за нещо.
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

            Първоначално публикуван от ulaybev Преглед на мнение
            еее краси чак сега разбрах за тази сбирка.Можеше да се присъединим и ние от В.Търново нищо следващия път.Още ти пазим фанелката ама нямям път към севлиево да ти я донеса.Поздрави Кайцата и Дидо
            Ееее ми така кажи де знам ли те кой си ти
            Я се издай
            ще ги поздравя ;-)
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

              Беседката е на разположение 24/7 за моторЖии
              само кажете кога можете да дойдете и ще палим барбекюто, че днес с Чичко фър много му се накефихме колко добре може да гори


              а преди да хапнем за изгладняване ще рътим едно хълмче на 5 метра от беседката
              ако някой не го качи - качва октана с чаша вино и после пак
              EnduroX Alba-Damascena 2019

              Коментар


              • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                То така след пет-шест опита няма да мога на мотора да се кача! Явно не съм във форма и трябва по често да идваме да тренираме заедно.

                Коментар


                • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                  Първоначално публикуван от VESO4AR Преглед на мнение
                  То така след пет-шест опита няма да мога на мотора да се кача! Явно не съм във форма и трябва по често да идваме да тренираме заедно.
                  Чарче,несе притесняваи ако пържолите са от твоята формула и са повече,няма да те караме да катериш.....само ще печеш и ще доливаш буркана!!!Аиде обръщаи ги че изгоряхаааа ха наздравееееее
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                    Честит рожден ден на Mitaka NX .Момчетата от севлиевската група,който иска да го поздрави,може да го направи в тази тема: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ewpost&t=48190

                    Коментар


                    • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      Честит рожден ден на Mitaka NX .Момчетата от севлиевската група,който иска да го поздрави,може да го направи в тази тема: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ewpost&t=48190
                      Ей колеги някой знае ли къде е Митака? Здраво се е скрил, сигурно го е страх да не го хванем да черпи.

                      Коментар


                      • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                        Първоначално публикуван от VESO4AR Преглед на мнение
                        Ей колеги някой знае ли къде е Митака? Здраво се е скрил, сигурно го е страх да не го хванем да черпи.
                        абе не съм се скрил!, водя една тежка борба по една тегава пътека с един Черен Овен, на път съм да го преборя...,поздрави на всички!

                        Коментар


                        • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                          ИСКАМ ДА ПОЖЕЛАЯ ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ НА ВСИЧКИ КРЕЙЗИТА А И НЕ САМО НА ТЯХ.НЕКА ВСИЧКИ СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И БЕЗ ПРОБЛЕМНИ
                          Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                          Коментар


                          • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                            ха да ни е честита новата година
                            колко и банално да звучи наистина искам да пожелая на всички най много здраве и късмет в новата година
                            другото с повече упорство и работа ще си дойде само
                            да се надяваме
                            Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                            Коментар


                            • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                              Първоначално публикуван от dragorip Преглед на мнение
                              ха да ни е честита новата година
                              колко и банално да звучи наистина искам да пожелая на всички най много здраве и късмет в новата година
                              другото с повече упорство и работа ще си дойде само
                              да се надяваме
                              Абе Дражко, днеска е 3-ти. Защо при теб е дошла новата година с такова голямо закъснение . Давайте снимки от тържеството, защо всички си премълчаха, за това събитие ?

                              Коментар


                              • До: Щуротиите на CRAZYHEADS Севлиево

                                ми аз лично не съм доволен от снимките от телефона ми и не си заслужава да ги качвам а другите предполагам че ги е обзело празничното настроение и за това
                                а новата година си дойде на време ама не съм се махал от масата тез дене и качих някое кило и горница и докато дойде време за сваляне не знам какво ще се прави та затова чак сега пиша

                                Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X