Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Daniel Gyorev
    отговори
    До: Червените скали над "лудницата"

    Ха-ха, Кире нямам търпение да ти видя оценката за терена. Аз съм надъхан и... ready to race Сигурен съм, че батко Пепи, също!

    П.П. Спасе, няма да е лоша идея! Така и така неуспях да опитам баницатата ти

    Остави коментар:


  • Спас
    отговори
    До: Червените скали над "лудницата"

    Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
    Ми да!Ще им направим едно показно на лешперите другия уикенд
    Може дори да взема и посудата, докато изкачвам скалите с едната ръка да замеса една баница

    Остави коментар:


  • kiki.t
    отговори
    До: Червените скали над "лудницата"

    Първоначално публикуван от Спас Преглед на мнение
    Кире, матрака на леглото ми се деформирал и май има по-голям наклон от тези скали
    Ми да!Ще им направим едно показно на лешперите другия уикенд

    Остави коментар:


  • Спас
    отговори
    До: Червените скали над "лудницата"

    Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
    Пичове, на тия скали се качвам с една ръка, с другата си пуша през това време цигара
    Кире, матрака на леглото ми се деформирал и май има по-голям наклон от тези скали

    Остави коментар:


  • BATKO PEPI WR
    отговори
    До: Червените скали над "лудницата"

    Кире това дето го казваш ще го документираме да знаеш да не се отметнеш като някой други ..........

    Остави коментар:


  • kiki.t
    отговори
    До: Червените скали над "лудницата"

    Пичове, на тия скали се качвам с една ръка, с другата си пуша през това време цигара

    Остави коментар:


  • BATKO PEPI WR
    отговори
    До: Червените скали над "лудницата"

    Aми яд ме е ама няма как криза е и то голяма но при първа възможност ще си сложа гардове.

    Остави коментар:


  • anubis
    отговори
    До: Червените скали над "лудницата"

    Евала на група!
    Добро каране сте спретнали.
    То там си е екстра покараш, покараш и долу си те чакат директно с ризата да те увият

    Остави коментар:


  • goranov
    отговори
    До: Червените скали над "лудницата"

    Браво момчета,радвам се че все пак има някой които карат вече.Аз все още си чакам някой неща за моторчето,не съм го събудил от зимния му сън.Дано тази седмица ме зарадват с колетче от USA.А на вас успех с конструирането на пътеките.И умната ей!И да попитам Петъо,защо не сложиш гардове на кормилото братили имаш дръжки за чупене

    Остави коментар:


  • anubis
    отговори
    До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Браво бандааа, само така!

    Остави коментар:


  • Daniel Gyorev
    отговори
    До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Момчета ето снимките от днес, неуспях да снимам много, защото батерията на телефона падна. Снимките са малко и репортаж няма да има
    С две думи от мен... атмосферните условия бяха страхотни, батко Пепи беше с нова ръчка на съединителя и се беше преродил. Лони пък изпробваше новата машинка правена от него, двигател от DT на рамка от YZ, моето мнение е, че моторетката е станала прекрасна, дори успя да мине по доста трудни места. Аз пък счупих задния габарит от едно гадно преобръщане в байр... то не беше единственотo, но пък беше най-жестокотo.
    Последно редактирано от Daniel Gyorev; 07-03-10, 18:58.

    Остави коментар:


  • BATKO PEPI WR
    отговори
    До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Kой вика че нямало да се кара в неделякарасе не ами направо супер си беше.Терена беше идеален времето също и ние се представихме на нивоКарането беше от типа "бетстванки" и открихме една пътека която си заслуужава да се минеИ едно прагче имаше та се правихме на Кокера ама още трябва да потренираме че моторите се излизаха на задни гуми и в повечето случай сами



    пп. И аз съм за 1-ви май да навестиме Спас "огойски" и без това гората ще гъмжи от народ и каране няма да стане

    Остави коментар:


  • anubis
    отговори
    До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Първоначално публикуван от Daniel Gyorev Преглед на мнение
    П.П. днес карахме с Батко Пепи и Лони, открихме 3-4 нови супер яки пътечки над Нови Искър, но затова след малко...
    Леле, как не се обадихте мискини недни тва е ората с КТМ-и сите са такива
    Можеше да дръннете 1 телефон и аз да победствам по тез патеки.

    П.П шегувам се разбирасе нали неам ръчка на съединителя

    Чакам снимки!

    Остави коментар:


  • Daniel Gyorev
    отговори
    До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Спасчо, браво на агнето!!! Предай му, че с нетърпение очакваме изяждането му
    Моето предложение е за 1ви Май. След събора на Ябланица да се пренесем при теб и така нататък Нека чуем и другите ако мислят, че друг ден би било по-добре...

    П.П. днес карахме с Батко Пепи и Лони, открихме 3-4 нови супер яки пътечки над Нови Искър, но затова след малко...

    Остави коментар:


  • Спас
    отговори
    До: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Първоначално публикуван от anubis Преглед на мнение
    Гадна работа тая неделя няма да се кара
    Няма, студено е и наваля 10 см нов сняг

    Агнето е запазено, давайте предложения кога да го обезкостим
    Или края на Април или началото на Май

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X