Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BATKO PEPI WR
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Moмчета за тези който не са разбрали или чули 2-3 октомври ще се проведе кръг от шампионата по офф-роуд 4х4 в кв. Гниляне.Доста хора ще уважат труда на новооткритият 4х4 клуб НОВИ ИСКЪР.И с местната група сме решили да уважиме мероприятието и после малко да покараме.Само дано времето е с нас .Който иска да заповяда.

    Остави коментар:


  • Спас
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Чичката
    ще дойде ако му наберете изсъхнала трева...:-)
    Майтап чиче, но още не си изпълнил поканата за гости в Огоя!
    Сега нямам мотор, но ще дойдеш зимата с дъската да се лизгаме на пудра :-)

    Остави коментар:


  • Daniel Gyorev
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
    Радо, стегни се в кръста и вземете, че се разходете до Чинела. Ако тръгнете рано през Люлин планина за нула време сте в РК и после нищо не е до Дупница
    Тва можеше да стане през лятото когато денят беше по-дълъг... а и времето се колебае, неможе да си сигурен дали няма да те направи вир вода.
    Така че това предложение отпада, дайте друго. Чичка ти защото не се включиш, а говориш така отстрани...?

    Остави коментар:


  • Чичка
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Първоначално публикуван от anubis Преглед на мнение
    Подслушвам темата и ако не съм поканен на риба отново идвам, ако ме искате естественно.
    Радо, стегни се в кръста и вземете, че се разходете до Чинела. Ако тръгнете рано през Люлин планина за нула време сте в РК и после нищо не е до Дупница

    Остави коментар:


  • anubis
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Подслушвам темата и ако не съм поканен на риба отново идвам, ако ме искате естественно.

    Остави коментар:


  • Daniel Gyorev
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    2-ри октомври - събота го дават добро времето! Хайде да спретнем едно разходка..? Някой ако има някакви предложения да пише.

    Остави коментар:


  • anubis
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Хмм Киро е сторг и несправедлив! Нахока ни а той нищо не пише и не качва. Наказанието е 10 кюфтета за негова сметка

    Остави коментар:


  • BATKO PEPI WR
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Е това е за Киро пътека. Евала Чиче...

    Остави коментар:


  • Чичка
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм

    Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
    Абе има си тема за общи приказки...., стига разтегахте тука щуротий.Ако имате снимки давайте, на некоя нова пътека също няма да се разсърдя....
    Киро, няма проблем, това ми е пътеката за уикенда. Ако можеш, скачай на мотора и ще се чакаме там някъде

    П.С. Моля ако мобе модератора да премести мненията тип "общи приказки" в съответната тема, че а сме разсърдили Киро, а сме видели баятия

    Остави коментар:


  • kiki.t
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм

    Абе има си тема за общи приказки...., стига разтегахте тука щуротий.Ако имате снимки давайте, на некоя нова пътека също няма да се разсърдя....

    Остави коментар:


  • Чичка
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм

    Момчета, значи....ако ви писне да ремонтирате, разчитайте на мене за рециклиране. Имам съседи от "Факултето по рециклаж" - тесни специлисти са по желязо, алуминии и гуми Да не споменавам колко бързо работят...обърнеш се за 2 мин. и всичко е изнесено, премерено,гумите топлинно преработени

    Остави коментар:


  • anubis
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм

    Адаш много се извинявам за пропуска! Разбирасе без теб на къде та ти и парт номерата си намерил имаш киФтета от мен.
    Наистина добре свършена работа. Скоро и един ХР ще идва при вас.
    Ади мани майтапа ма верно на Гьорето е цвай тагец

    Остави коментар:


  • Ади
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм

    Аз Дани го видях ,че кара КТМ 450 ехс , ама двутактов Пушеше като срф 125

    Остави коментар:


  • BATKO PEPI WR
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм

    Да няма спор и Радо много помагаше по ремонта ако не беше той още да го събираме.

    Остави коментар:


  • Радо
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм

    Препоръчаи ме и мен и аз взех дейно участие или двамата май си приписаха всички заслуги .

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X