Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 4ef4o
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Ровейки се из нета попаднах на тази снимка. Моториста на преден план много ми прилича на Ади (от миналогодишния Ерзберг)

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:red-bull-hare-scramble-enduro-cemetery.jpg
Прегледи:1
Размер:236.1 КБ
ID:5383497
    Последно редактирано от Chinela; 14-06-12, 18:07.

    Остави коментар:


  • hafte
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Светльо, разходката много ми хареса, като ако продължаваме така, ще науча и видя доста от вас
    За качванията сигурно си прав, понеже минаването през едно място, почти винаги може да е в двете посоки, като терена се променя с всяко каране.
    Липсва ми опит и практика, но с всяко каране все повече се разбираме с машината, и даже на другия ден нямах и мускулна треска (а очакваш да не мога да мръдна).
    На последните скали, които пускахме, не виждам как се карат нагоре, но сигурно има начин .

    Другия път няма да е лошо да има минутка за малко теория на някоя почивка.

    Надявам се по Велик Ден да не вали, и да направим още някое и друго каране.
    Благодаря, че ни изчаквахте, но за сега толкава си можем.

    Остави коментар:


  • Светльо KLX
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Росене (hafte) няма какво да чакаш другия сезон,през изминалата събота ти мина започна обиколката по пътеките на Дефилето,но тези които ги спускахме са много по готини на изкачване.Евала за куража на цялата група каране му е майката.
    Поздрави на всички.

    Остави коментар:


  • hafte
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Дани, ние сме аматьори още, и не ни пречи, да се мъчим където на вас ви е лесно .
    На Ади снимките от тренировката ги гледах, като там за мен е все още е непосилно, като даже не бих се пробвам да мина. Шапка му свалям.

    Поне за мен, ще е интересно, да обиколя този или другия сезон, местата на които ходите. Ако направиш темата ще може да се подготвя поне психически

    Остави коментар:


  • Daniel Gyorev
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
    Дани, идеята не е лоша по-принцип но е доста играчка.

    При вас из Нови Искър, аз освен екстрими друго не видях , за краткото си гостуване с "лека" разходка. Явно Пепи ни разходи само из сухите места .
    Тази Неделя ще видим какви забележителности ни е приготвил, като ако ще отваряш отделна тема, ще ти пратя направо снимки с гпс координати от гармина.
    Боя се че там където ви е водил Пепи няма ектремни пътеки, така че си спести гпс кординатите. На червените скали има 1-2 екстрийма, но там със сигурност не вие е превеждал. Единия поне според мен е успореден на този сипей дето сте ходили на него, а другия е на един лек склон обрасал само със скали, където миналата година Ади тренираше с триалката. Там е избираемо, можеш да си избереш място от което почти няма излизане, трудно или много лесно.

    Остави коментар:


  • hafte
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Дани, идеята не е лоша по-принцип но е доста играчка.

    При вас из Нови Искър, аз освен екстрими друго не видях , за краткото си гостуване с "лека" разходка. Явно Пепи ни разходи само из сухите места .
    Тази Неделя ще видим какви забележителности ни е приготвил, като ако ще отваряш отделна тема, ще ти пратя направо снимки с гпс координати от гармина.

    Остави коментар:


  • miki64
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Първоначално публикуван от Daniel Gyorev Преглед на мнение
    Изведнъж ми хрумна една идея, която бих желал да споделя с членовете на групата и не само с тях и да изслушам техните коментари по въпроса.
    Тъй като местностите, по които караме са доста необятни и забележителни си мисля дали да не направим тема в нашия раздел, в която да посочим "екстриймите" в нашите райони. Така "чужденците" или гостите от други градове да знаят къде точно да отидат, за да си направят кефа по нашите места. Тези "екстрийми" ще бъдат от рода на сипеи, улеи, много трудни или стръмни каменисти, кални, гадни пътеки и всякакви перперикони, като изключим така наречените "шорткъти" и лесни пътеки. Мисля описанието на всеки един ектрийм да включва: снимки, клипове, ГПС кординати и кратко описание на месността. Считам, че темата би била не само полезна, интересна и забавна, но и поучителна, ако ме разбирате какво имам предвид. Аз лично бих се заел с тази задача да подготвя материалите, разбира се това ще отнеме време, но в последствие ще се добавят нови екстрийми и такива, които им предстои да бъдат разгадани. Още повече, това би допринесло за известно раздвижване на нашия раздел, след зимната почивка
    Очаквам мнения по въпроса!
    Ами действай.
    Имаш един "кик-стартер" в г...за.

    Остави коментар:


  • Daniel Gyorev
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Изведнъж ми хрумна една идея, която бих желал да споделя с членовете на групата и не само с тях и да изслушам техните коментари по въпроса.
    Тъй като местностите, по които караме са доста необятни и забележителни си мисля дали да не направим тема в нашия раздел, в която да посочим "екстриймите" в нашите райони. Така "чужденците" или гостите от други градове да знаят къде точно да отидат, за да си направят кефа по нашите места. Тези "екстрийми" ще бъдат от рода на сипеи, улеи, много трудни или стръмни каменисти, кални, гадни пътеки и всякакви перперикони, като изключим така наречените "шорткъти" и лесни пътеки. Мисля описанието на всеки един ектрийм да включва: снимки, клипове, ГПС кординати и кратко описание на месността. Считам, че темата би била не само полезна, интересна и забавна, но и поучителна, ако ме разбирате какво имам предвид. Аз лично бих се заел с тази задача да подготвя материалите, разбира се това ще отнеме време, но в последствие ще се добавят нови екстрийми и такива, които им предстои да бъдат разгадани. Още повече, това би допринесло за известно раздвижване на нашия раздел, след зимната почивка
    Очаквам мнения по въпроса!
    Последно редактирано от Daniel Gyorev; 23-03-12, 20:36.

    Остави коментар:


  • Daniel Gyorev
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Първоначално публикуван от BATKO PEPI WR Преглед на мнение
    04.03.2012Г ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА снимки ще има утре .
    само те чакам да ги пратиш и отварям темата

    Остави коментар:


  • BATKO PEPI WR
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    04.03.2012Г ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА снимки ще има утре .

    Остави коментар:


  • anubis
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    ДА се смеете? Ало само ми стегни мАторя и идвам за Ви проверя билетите

    Остави коментар:


  • BATKO PEPI WR
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Добре де верно е за гардовете ама ти земи си дотътри задника че ти забравихме физиономията.А и нали трее да има на кой да се смееме.Поздрави

    Остави коментар:


  • anubis
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Ах вие калпазанииии, карате а? Момци благодарско за снимките. Надявам се да се видим скоро. И Петре спри да караш без предпазители оти е опасно!

    Остави коментар:


  • BATKO PEPI WR
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Абе да ти кажа не сме шегаджий при нас лабаво нема.

    Остави коментар:


  • silvii
    отговори
    От: Дефилето Ендуро Тийм-общи приказки

    Шегаджий

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X