Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFFRoad Варна - крайморски уговорки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

    Здравейте, отдавна не бях влизал тук а то колко групички имало. Преди 6 месеца продадох мотора и сега вече съм с АТВ и желая да се срещнем,да се запознаем,да покараме и т.н. - когато карате към нашия раион дрънкайте обаждайте се пък като завали сняг може и ски да покараме тука на нашата писта. Чао чао до 1 среща

    Коментар


    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

      Малко снимки от неделнта лигава разходка

      Малко от стандартните пътеки за закуска





      Едно деренце за основно










      И много лиготии за десерт Авиатори МОШЕНИЦИ






      И за фрновете на АТV-та


      Коментар


      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

        Еййй супер е продължила разходката. Направо ми се ревеше като се пребирах, от толкоз време не съм карал и да трябва да се прибера заради тъпия карб
        Ама здраве да е , следващата неделя. Къде е тва хвърчило.
        Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

        Коментар


        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

          най малките са си отиграли поне .. Емчо е пробвал всички екстремни съоръжения в района

          Коментар


          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

            Съоръженията бяха много трудни едвам ги преминахме?

            Коментар


            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

              Малко бисери от днес....
              Беше си калничко. По нагоре имаше и сняг, но ние и без това неможахме да стигнем до там

              Коментар


              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                Браво момчета , много готин клип, за пореден път. Чудно сте покарали и очевидно сте се позабавлявали доста . !! Поздравления и за музиката към клипа . Поздрави !
                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                  Голуем смех, браво браво.
                  Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                  Коментар


                  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                    Жоро, много сте бързи - и на каране, и на снимане, и на видеообработка. Това къде е ?

                    Коментар


                    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                      Това е на няма и 500м от Аксаково и към 2км от кв. Владиславово. Почти в града един вид. Има още няколко пътеки който "видяхме" и трябва да поразчистим и отъпчем.

                      Успях да се загубя в районче с размерите на футболно игрище.
                      Иван Маринов
                      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                      ЕНДУРО ВАРНА

                      Коментар


                      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                        Ако беше пил от на Жорко отварата немаше да се изгубиш

                        Коментар


                        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                          Ех Ванко кога ще се научиш, че не е добре да контузваш съотборници... ...връхлитайки така ненадейно? Както е казал снимачният екип... "аматьори"
                          Димитър Тенев

                          Коментар


                          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                            Абе не бе, то тая Бетинка има някаква игра с КТМчето ми. Силно се привличат понякога. Някаква странна любов изпитват един към друг от известно време, ще видим до къде ще я докараме. Само се притеснявам да не излезе някое уродче. Надявам се гените на КТМчето да надделеят.
                            Иван Маринов
                            Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                            ЕНДУРО ВАРНА

                            Коментар


                            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                              Ааа това с мешането на кръвта малко ме притеснява вече... ..няма да излизам с вас да си играя. Или поне докато и аз не си взема нещо оранжево, че да ги правим чистокръвни.
                              Димитър Тенев

                              Коментар


                              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                                Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                                Абе не бе, то тая Бетинка има някаква игра с КТМчето ми. Силно се привличат понякога. Някаква странна любов изпитват един към друг от известно време, ще видим до къде ще я докараме. Само се притеснявам да не излезе някое уродче. Надявам се гените на КТМчето да надделеят.
                                Да,да,да сетих се какво имах да ви казвам.
                                Преди години като походвахме по състезания,винаги съм се чудил как Пацо хвърля мотора нагоре и винаги успява да го сервира където трябва.
                                Забелязах че доста ви е научил.Даже гледам че Жоро замеря хората с Бетата,ама го прави по професионално от Пацо.
                                Пазете се от хвърчащи мотори !!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X