Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFFRoad Варна - крайморски уговорки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

    А идвал съм 2-3 пъти да караме там около Енина и Узана. Много се кефя и аз.
    Иван Маринов
    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
    ЕНДУРО ВАРНА

    Коментар


    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

      От много време не бях чел и разглеждал толкова хубав репортаж във форума.
      Май Пацо ви има зъб, изкарали сте 4те дни на шестдневката на един дъх...Браво.

      Коментар


      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

        А има им зъб той, само ги носи и ги бута да си изкарат моторите за снимка горе. Взеха да го съжаляват напоследък де, и се понаучиха малко да сменят скоростите.
        Иван Маринов
        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
        ЕНДУРО ВАРНА

        Коментар


        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

          Ммммм, чудничко изглежда, бравас. Ма тъй като гледам, Пацо наистина си е откарал ...

          Коментар


          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

            Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
            само ги носи и ги бута да си изкарат моторите за снимка горе
            Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
            Пацо наистина си е откарал
            Това изобщо не е вярно и не знам защо сте останали с такова впечатление.....
            Е наистина побута доста мотори , но основно и то много важно, че помагаше на всички с напътствия и обяснения
            как и какво трябва да се прави и оставяше всички да се мъчим сами...И това явно даваше резултат, защото видимо
            всички всеки ден карахме по-добре от предния и карането ставаше по интересно за всички...
            Последно редактирано от Joro_M; 12-10-12, 21:29.

            Коментар


            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

              Мдааа, чудесен учител си имате !

              Коментар


              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                Баси гаднярите, и кога се случи всичко това. Потънало в нелегалност и обгърнато в тайна?
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                  Ето едно бързо събрано клипче, на което всичко изглежда доста равно,лесно и не си личат наклоните ..., но всички които са карали тук знаят за какво става на въпрос...

                  Коментар


                  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                    Отново браво, досега си мислех, че сте само морски вълци, но се оказахте и доста корави горски лисици.
                    Карал съм 99% от всичко видяно на клипа, само спускането към реката от експерт трасето не съм, самата река също съм карал и искам да споделя, че терена е МНОГО ХАРД.

                    Браво за клипа, рядко гледам, но този ми напълни душата, и музиката е точно според участниците...

                    Коментар


                    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                      Аз изсъхнах както си го гледам на стола клипчето. Там по тея камъни на високото ... блаа Много готино клипче, и аз много се накефих. Браво Жорка
                      Иван Маринов
                      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                      ЕНДУРО ВАРНА

                      Коментар


                      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                        Щях да кажа два пъти браво ако ми бяхте намерили маската но за съжаление само 1 браво
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                          Щях да кажа два пъти браво ако ми бяхте намерили маската но за съжаление само 1 браво
                          Що не каза по рано бе човек... Ще прегледам пак клипчетата....
                          ако не другата седмица ще направим една спасителна акция..

                          Коментар


                          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                            Бррр, чак изтръпвам, като гледам видеото - страхотно е !

                            Коментар


                            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                              Първоначално публикуван от 4е4и Преглед на мнение
                              Що не каза по рано бе човек... Ще прегледам пак клипчетата....
                              ако не другата седмица ще направим една спасителна акция..
                              +1 аматИОри.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                                А я споделете тия каменистите места,най гадните къде са ?? Иска ми се да ги взема с траялката,а нещо не ми са видят познати
                                Yamaha Dt 125 R > Suzuki DRZ 400 E > Beta Rev 3 "06" > KTM 520 EXC

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X