Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFFRoad Варна - крайморски уговорки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

    Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
    А то това от последната снимка е на края на Дюлинския проход. Не ни е много близко и на нас, ама пък е супер готино там да се кара. Е не е като в Трявна или Енина ама като за по 10лв в колата и моторите на ремаркето е перфектно.
    Да за тази сума е повече от перфектно, аз за дойда 150лв с буса а може и да не ми стигнати половин ден пътПоздрави на вашата група и дано си покарате добре

    Коментар


    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

      Първоначално публикуван от nisanterano Преглед на мнение
      Привет на всички!
      Отскоро съм в отбора на ендуристите и си търся компания да караме на юг от Варна понеже живея в Галата. Мотора ми е регистриран , но въпреки това не ми се минава по моста , въобще , по асфалт не ми се кара ако не се налага. Ако има желаещи за следващата неделя ( 01.04.12 ) при подходящо време , да се уговорим. Имам добър набор от тракове на юг и югозапад от Варна където съм минавал с джипа или мотора.
      Георги , 0893 550 590
      похвали се де с какво си.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
        похвали се де с какво си.
        С удоволствие!
        Миналата година си взех КТМ 520. В началото на лятото , докато все още се "опознавахме" взаимно , КТМ-а се възползва от моментното ми разсейване и ме хвърли в едно дере. Последва приключение в стил "сървайвър". Счупен крак , обхват на телефоните няма и никой не знае къде съм...После щях да се запаля , после без малко да се удавя... абе дълга история.. Ще я разкажа някой път около барбекюто...
        Сега твърдо съм решил да му се "наложа" на своенравния КТМ , ще го карам както си искам и колкото мога докато започне да моли за милост......
        Така че , обаждайте се когато излизате . Мога да ви заведа в същото дере...

        Коментар


        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

          Утре с Ванко сме на Девня. Който иска да заповяда. Ще има разбира се BBQ (бира , бутове и каранИе)
          Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

          Коментар


          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

            здравеите колеги,азсам от несебар,кога ще рокараме заедно.имаме колесари може дасе саберем да покараме.наваш илина наш терен.

            Коментар


            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

              Утре 10тина котенца от Варна идваме през Дюлинския проход към тамошните земи. Кога и къде ще ни завали дъжда не знаем все още.

              bukata69 миналата седмица в неделя видях 10тина мотора в една нива до Порой, когато беше мотокроса. Вие ли сте били? Аз минах с туристическия мотор по пътя и ви мярнах в полето.
              Иван Маринов
              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
              ЕНДУРО ВАРНА

              Коментар


              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                засажеление небях в несебар.бях в габрово да покарам.утреще покараме кам кулата.

                Коментар


                • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                  И ние те видяхме от нивата . Групата е от Поморие и покарахме до Козичене и обратно ,след като гледахме състезанието.

                  Коментар


                  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                    В събота покарахме малко МХ на пистата на Девня. Разбира се с VaHko бързо взехме решение да се "поогледаме" наоколо. Заигравката не закъсня. Намерихме едно доста приятно баирче. В началото да си призная бая се спекох преди да го спусна. Но след едно две слизания в посока надолу вече нямаше проблем. Нагоре обаче си беше доста зор. VaHko си го изкара във всички посоки без проблем.
                    Качвам две снимки на hill-чето, после ще пусна и снимки от МХ-а.


                    Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                    Коментар


                    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                      И аз да пусна една снимка от днешнта мокра разходка, останалите снимки ще качи Vanko....

                      Коментар


                      • Тази събота или неделя да се срещнем към Обзор. Дайте някакъв номер за връзка.

                        Обаждайте се да ходим да караме заедно, в Несебър сме само трима, днеска покарахме сериозно.
                        Последно редактирано от Chinela; 02-04-12, 07:23. Причина: Правопис!!!

                        Коментар


                        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                          Ехе аиде да ви пусна малко снимки от преди 15тина минути докато закусвах. Още вчера като пристигнах хвърлих око на това възвишение тука:



                          Като си до него е доста по-голямо. Ето и още 2 снимки от ресторанта в хотела в Пусан, Южна Корея.





                          Вчера откривахте ли сезона? Карахте ли?
                          Иван Маринов
                          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                          ЕНДУРО ВАРНА

                          Коментар


                          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                            Който го е закривал, да го открива. Днес с Емчо и Калин направихме уникално каране. 3-4 часа из горите над Владиславово (евала за пътечките на мошениците). Кауфланд от край до край. Много съм доволен , качих големия екстрийм , малко горе се подпрях на едно дърво, ама Емчо каза че се зачита . Миналата година там КТМ-а прави големи салта. После и баирите на излизане от Кауфландското дере. След това отидохме до дерето на Орешак и него го изкарахме. После ни пра яко дъжд, и грамотевици (голям страх да не ме тресне някоя). Ето малко снимки :

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0207.jpg
Прегледи:1
Размер:205.0 КБ
ID:5363063

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0208.jpg
Прегледи:1
Размер:166.1 КБ
ID:5363064

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0209.jpg
Прегледи:1
Размер:191.1 КБ
ID:5363065

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0211.jpg
Прегледи:1
Размер:208.7 КБ
ID:5363066

                            Айде да се организираме повечко хора за дните по Великден . Може да мръднем и с ремъркета на някъде.
                            Последно редактирано от Chinela; 09-04-12, 10:52.
                            Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                            Коментар


                            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                              Като гледам вече сте загрели за предизвикателството, което подготвя Боевски по 24-май на "Варна'12 офроуд енф фън...".
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                                Две-три снимки от днешното каране....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X