Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFFRoad Варна - крайморски уговорки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

    Много добре Имам въпрос , по-точно два
    1. Как се справя тая Априлия рх с пресечения терен и вашето каране , че в началните снимки я имаше пък надолу нещо не я видях
    2. Гледам , че се мотаят едни камерки GoPro и една Drift Hd (ако не се лъжа) , та в тоя ред на мисли, няма ли нещо и клипчета едно друго
    Иначе добре сте поракали пускаите и други снимки ако имате
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

      Ами да ти кажа честно априлията (рх) излезе доста културно "моторче". На трудните места се справя не по зле от по мощните мотори, може би е по лека не знам, но излиза с лекота.
      Има няколко клипчета по нагоре в темата...

      Коментар


      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

        Ванкооооууу, къде ще се кара в неделята. Моркова е готов и ме сърбят ръцете да.... падам
        Давайте да се организираме.
        Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

        Коментар


        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

          Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
          Ванкооооууу, къде ще се кара в неделята. Моркова е готов и ме сърбят ръцете да.... падам
          Давайте да се организираме.

          Според мен Ванко ще е на Енина
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

            Юда,... нищо значи ще го гледаме по телеуизоро
            Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

            Коментар


            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

              Ех Пачарозин силно се надявам да си прав, ама така като гледам май надали. За сега идването ни е отложено, но то при нас често се случва 12 часа преди старта някой да се обади и да каже "идвай в 0400 часа пред гаража да товарим и да заминаваме".

              4ef4o аз два дена не се спрях. Днеска особенно с Емчо и Жоро цял ден над Владиславово карахме. По едно време имах чувството че не съм от Варна и никога не съм бил в оня район да карам. Как ги навързахме едни пътеки, пък и сега времето е перфектно точно. А за неделя не знам още на къде ще съм. Иначе в събота може да мръдна малко пак на някъде ако има с кой.

              И да похваля и мошенниците за ентусиазма да правят пътечки. Готино се получава. Някой път и аз ще им помогна.
              Иван Маринов
              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
              ЕНДУРО ВАРНА

              Коментар


              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                Прекрасни пътечки ни показа Жоро4ef4o крайно време e и ти да се включиш

                Коментар


                • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                  Привет на всички!
                  Отскоро съм в отбора на ендуристите и си търся компания да караме на юг от Варна понеже живея в Галата. Мотора ми е регистриран , но въпреки това не ми се минава по моста , въобще , по асфалт не ми се кара ако не се налага. Ако има желаещи за следващата неделя ( 01.04.12 ) при подходящо време , да се уговорим. Имам добър набор от тракове на юг и югозапад от Варна където съм минавал с джипа или мотора.
                  Георги , 0893 550 590

                  Коментар


                  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                    Заформя се каране на писта Девня в събота 31-и. Да направим малко тренировка за ендуро сезона. За сега сме 3-4 мотора, ще се спретне и BBQ.
                    Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                    Коментар


                    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                      Ванко ако ще помагаш като бати андрей ????????

                      Коментар


                      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                        Жоро никакъв те няма.
                        помислихме че сисе отказал да караш и за това не ти званим ще го имам в предвид за другите карания

                        Коментар


                        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                          Не знам къде ще се кара, ама на мен много ми се ходи пак тукааааа.........

                          Коментар


                          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                            Много хубаво дери си имате жалко,че малко далечкоПозрави

                            Коментар


                            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                              Далече, далече колко да е на далече... то и на нас не ние много близко де..

                              Коментар


                              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                                А то това от последната снимка е на края на Дюлинския проход. Не ни е много близко и на нас, ама пък е супер готино там да се кара. Е не е като в Трявна или Енина ама като за по 10лв в колата и моторите на ремаркето е перфектно.
                                Иван Маринов
                                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                                ЕНДУРО ВАРНА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X