Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFFRoad Варна - крайморски уговорки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

    Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
    Андрей ви е конкуренция с неговия клуб Кебабчии. Ако е за каране не излиза ама чуе ли кебабче, пържола или вино и седи от рано и чака на полусъединител пред тях.
    То в тез гладни години к"во да прай момчето.

    Коментар


    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

      Ще става значи мошеник от него, само трябва да си намери нов мотор.....

      Коментар


      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

        Емиииии кой от каквото разбира.
        А.А.

        Коментар


        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

          Хайде весело посрещане на последната година от битието ни. След нова година се включвам активно.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

            Първоначално публикуван от 4е4и Преглед на мнение
            Ще става значи мошеник от него, само трябва да си намери нов мотор.....
            ей, ей стария ка-те-ем стигане няма,
            ни на кебапчета ни на каране ни на еб..е


            ДОКАЗАНО !!!!!
            А.А.

            Коментар


            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

              [QUOTE=Андрей Андреев;1717894]ей, ей стария ка-те-ем стигане няма,
              ни на кебапчета ни на каране ни на еб..е


              ДОКАЗАНО !!!!!
              Доказано ама кога ,те вече са на изчезване бе бате Андрейчо само БЕТИТЕ и то 525 са вечни и носят на всичко

              Коментар


              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                Първоначално публикуван от Lambi69 Преглед на мнение
                утре се присаединява нов мошеник в групата.Чисто ново WR.Главния мошеник трябва да го разработва

                Коментар


                • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                  Този новия мошеник къщене ще има ли?
                  Трябва да направим съзтезание м/у Андрей и Талибана за кум

                  Коментар


                  • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                    Аз залагам на чича Андрей. Още го помня къв номер ми извъртя един път на панорамната пътека на Аладжата като ми се отъркваше в задницата на ктмчето ми.

                    Утре към 1000 тръгваме към пистата в Игнатиево който иска да идва. За сега сме 3 или 4 мотора.
                    Иван Маринов
                    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                    ЕНДУРО ВАРНА

                    Коментар


                    • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                      Значи,
                      искам да знам кой е ламби и кой е талибана, защото иначе много анонимно се получава.
                      А.А.

                      Коментар


                      • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                        С тоя мотор смешния кой може да е ламбито бе??? Пламен мустака с априлията е според мен. А пък талибанчето ще да е бай Мирко, то във Варна май не са чак толкоз много бетите. Чечито е Гошко с бета 250то. Като цяло цяла група само с измислени мотори от анимационни филмчета. Бети, мети и италианки. Не че ние с тея портокали много сме прокопсали де.
                        Иван Маринов
                        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                        ЕНДУРО ВАРНА

                        Коментар


                        • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                          То тогава всички мотори във Варна са анимационни герои. Само два-три КТМ-а има в града и то май двата са вашите, холивудски звезди...

                          Коментар


                          • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                            [QUOTE=VaHk0_;1718888]С тоя мотор смешния кой може да е ламбито бе??? Пламен мустака с априлията е според мен. А пък талибанчето ще да е бай Мирко, то във Варна май не са чак толкоз много бетите. Чечито е Гошко с бета 250то. Като цяло цяла група само с измислени мотори от анимационни филмчета. Бети, мети и италианки. Не че ние с тея портокали много сме прокопсали де. Лошо се закачате с БЕТИ-ТЕ вие ама ще ви газя аз май дамм .Първия изгорял ще е някой с масларски КТМ той да се сеща кой е

                            Коментар


                            • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                              Първоначално публикуван от 4е4и Преглед на мнение
                              То тогава всички мотори във Варна са анимационни герои. Само два-три КТМ-а има в града и то май двата са вашите, холивудски звезди...
                              Да го сгазя ли ванко с неговата миризливка аа

                              Коментар


                              • От: OFFRoad Варна - крайморски уговорки

                                Все си мисля че Андрей ще изкара едно дере вместо мен за една бутилка вино. Пък и Бетите нали знаете защо са толкова хубави ... те са си половин КТМ. Аиде който ще ходи към Игнатиево днеска да идва, след малко тръгваме.
                                Иван Маринов
                                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                                ЕНДУРО ВАРНА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X