Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да разореМ Добруджа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ники Димов73
    отговори
    От: Да разореМ Добруджа

    Ей Сашко успя и тук да се похвалиш за мотора.

    Остави коментар:


  • Александър К
    отговори
    От: Да разореМ Добруджа

    Някой желаещ да покараме ако е сухо събота или недела? Тамън да пробвам новата придобивка (КТМ 65).

    Остави коментар:


  • tonial
    отговори
    От: Да разореМ Добруджа

    Първоначално публикуван от niki90 Преглед на мнение
    Тони какво правиш направи ли мотора.А пък за каране сега е супер - кал сняг.Кофти е че съм сам.
    Не съм ама от утре съм без работа и само с него ще се занимавам надявам се скоро да е готов а пък и малко ми е студено последно време но за напред ще има хубави дни за каране само здраве да има.
    Поздрав

    Остави коментар:


  • flamba4o
    отговори
    От: Да разореМ Добруджа

    Той Никито ме изпревари,мотора е ТТ 600 Е,много добър мотор е ,но не за супер екстремно каране не става,има към 40 кила отгоре,преди имах КТМ той беше лек и пердашех с него навсякъде не ми дремеше ама с тоя малко се замислям.А и доста карам с него по асвалта кефи ме да се разкарвам по събори и съм го ориентирал малко по към шосейно ендуро.Иначе си карам на Албена по плажа редовно даже последния път баш на коледа миналата година съвсем сам се реших да минавам през батовската река и мотора остана в средатана реката угасна и край.Въртях на стартер щото се патардисах водата беше до седалката няма никoй и от аспуха почна да излиза вода,уплаших се да не икривя биелата и веднага почнах да звъня телефони и докато дойде едно приятелче от Кранево мотора лежеше целия във водата само леко предния калник се виждаше.Добре че успях да го запаля до вечерта да се затопли и се посмаже щото иначе щеше да ръждяса и край а даже седмица преди това смених буталото и сегментите и се кефя как се реже и бам в реката .Ще кача няколко снимки от едно друго минаване на реката където я преминах ама мотора заора вече накра след излизане от реката ама поне останах сухлНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02248.jpg
Прегледи:1
Размер:143.9 КБ
ID:5246544Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02245.jpg
Прегледи:1
Размер:125.5 КБ
ID:5246545

    Остави коментар:


  • Ники Димов73
    отговори
    От: Да разореМ Добруджа

    И сам войнът е войн.Фламбачо е от Балчик.Кара Ямаха ТТ600Е.Същата машина като моята.И той като Милко е сам в своя град,няма други офроудъри.Но идва с нас да кара из Батово.И е доста добър,от доста време е на мотора.

    Остави коментар:


  • niki90
    отговори
    От: Да разореМ Добруджа

    Тони какво правиш направи ли мотора.А пък за каране сега е супер - кал сняг.Кофти е че съм сам.

    Остави коментар:


  • tonial
    отговори
    От: Да разореМ Добруджа

    Добре дошъл в форума на рошавите гуми колега. Като за начало не е лошо да пишеш от каде си и с каква машина си?
    Малко остана и ще има хубаво време за разходки поляни и баири само здраве да има както си писал.

    Остави коментар:


  • flamba4o
    отговори
    От: Да разореМ Добруджа

    Здравейте,до сега не съм писал във Форумите но ги чета редовно,с нетърпение чакам да се позатопли и да изляза да карам.Големи планове ми се въртят из главата за тая година ама да видим какво ще се случи.Остава само да се молим да сме живи и здрави и тая година и за да можем да си бръмчиме напред назад и нагоре надолу
    по баирите и поляните.

    Остави коментар:


  • tonial
    отговори
    От: Да разореМ Добруджа

    За Милко:

    Остави коментар:


  • tonial
    отговори
    От: Да разореМ Добруджа

    Браво Милко поне от време на време излизаш а аз още съм в бокса немога да се справя със ши...@ния карбуратор някои доста се е потрудил над него и немога да го възстановя но има време надявам се да покараме някога.
    Поздрав

    Остави коментар:


  • Ники Димов73
    отговори
    От: Да разореМ Добруджа

    Атака бе Бате Милко.Покажи и ти нещо.Друго си е когато си екипиран.С новата гума е по-стабилно дори и на сняг.

    Остави коментар:


  • niki90
    отговори
    От: Да разореМ Добруджа

    Първи сняг във Вълчи дол Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SANY0022.jpg
Прегледи:1
Размер:281.4 КБ
ID:5234377Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SANY0024.jpg
Прегледи:1
Размер:268.6 КБ
ID:5234407Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SANY0028.jpg
Прегледи:1
Размер:286.6 КБ
ID:5234408Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SANY0029.jpg
Прегледи:1
Размер:218.7 КБ
ID:5234409 хижата до ски пистата и малка разходка из гората












    малко студеничко но много приятно....Ники само дето си замрази мотора ха ха

    Остави коментар:


  • Александър К
    отговори
    От: Да разореМ Добруджа

    който иска да идва с нас..всяка събота и неделя

    Остави коментар:


  • marto989
    отговори
    От: Да разореМ Добруджа

    Ние почти всяка събота и неделя разораваме Добруджа:

    Остави коментар:


  • Александър К
    отговори
    От: Да разореМ Добруджа

    хора ако някой е начинаещ и иска да кара мотор
    предлагам това http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=103653
    договаряне на място

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X