Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Своге - Общи приказки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Ендуро Своге

    От време на време найстина минаваме оттам.Ама скоро не сме минавали щото скоро не сме правили преходи иначе е красиво в тоя район.
    0878424143
    0887424150

    Коментар


    • #17
      До: Ендуро Своге

      Мда особенно към в.Чукава анд Козница

      Коментар


      • #18
        До: Ендуро Своге

        За района София (Доброславци), Своге и над Своге мога да кажа следното!

        Пичовете карат некви антични машини тежащи по 180 кила нооо се справят страхотно. Балкана предлага страхотни терени с всякаква трудност.

        1-я път, като ги засекох за бензиностанцията бяха 5-6 мотора и тръгнахме по 1 чукари
        1 от моторире се ЗАПАЛИ реакцията беше бърза 3-ма скочиха от машините си и започнаха да ритат пръст и го угасиха. После разбрах, че мотора е Ямаха от 60-и некоя си година падал е в Искъра и какво ли още не е преживял.

        Продължихме да караме заедно щее няколко км. и се разделихме.
        Равносметката за мен е следната.
        Много приятни момчета, добри приятели и хора на който можеш да разчиташ.
        Надявам се 2010 да се видим пак защото това е местността по кощто карам най-често, поради факта, че съм от Обеля.
        Поздрави.
        WR400-in-in-in...
        LZ1RAO

        Коментар


        • #19
          До: Ендуро Своге

          Първоначално публикуван от BATKO PEPI WR Преглед на мнение
          От време на време найстина минаваме оттам.Ама скоро не сме минавали щото скоро не сме правили преходи иначе е красиво в тоя район.
          Значи съм познал че са хора от форума. Може да направя и аз едно включване с MZ ETZ 150, само мисля да му сменя пиньона с по-малък за да катери по-лесно стръмните пътеки

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X