Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ролбари - Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ролбари - Варна

    Привет на всички, попаднах на страхотен майстор на ролбари ( engine gards ) за джипове , но човека работи и за мотори ако имаш ясна идея какво ти трябва. Не взима скъпо , а качеството е много добро. Пиша го като доволен клиент а не е реклама. Ако някой се интересува мога да му пратя телефон, а другия път ще прикача и снимки.
    P.S. Ако някой е от Варна и не му се кара сам да пише.

  • #2
    До: Ролбари - Варна

    Зрасти. Мен ме интересува, дали този човек може да направи нещо като това и за каква цена. Карам същата машинка Suzuki Freewind 650
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      До: Ролбари - Варна

      А дали може да се измайсторят някакви ролбари за атв? Че и на мен ми хрумна една идея.

      Коментар


      • #4
        До: Ролбари - Варна

        Привет

        Аз направих точно така - взех снимка на ролбари за Априля от Hepko & Becker , направих си приблизителни измервания за размерите им и с тях отидох при него. Там на място направихме шаблон, които напаснахме към мотора. Мисля че ако имаш снимката разпечатана и размери / по твое усмотрение / ще се получи. Същото се отнася и до АТВ - тата

        P.S. Моята цена беше 140 лв. - за сравнение - - на Hepko са 150 евро
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от Marinur; 25-07-08, 17:20.

        Коментар


        • #5
          До: Ролбари - Варна

          тази тема май е повече за "технически дискусии", отколкото за "пътешествия и разходки"....
          Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

          Коментар


          • #6
            До: Ролбари - Варна

            А да дадеш някакви координати на майстора

            Коментар


            • #7
              До: Ролбари - Варна

              Първоначално публикуван от naskoradew Преглед на мнение
              А да дадеш някакви координати на майстора
              Вярно Юлиян се казва 0884261315. Ако не можеш да го намериш по тел. пиши ще ти обясня как да стигнеш до работилницата му
              Жив здрав

              Коментар


              • #8
                От: До: Ролбари - Варна

                Привет, колега.

                Виждам, че темата е доста стара, но и мен ме затресе тази треска за ролбарите.
                Опитах да се свържа с този майстор, но от оператора казват, че телефона е изключен или извън обхват. Има ли начин да получа негови координати или да обясниш къде се намира работилницата за да видим, дали ще може да направи ролбари на Африката ми.

                Благодаря ти предварително.

                Поздрави.

                Коментар


                • #9
                  От: Ролбари - Варна

                  Хм така като гледам колегата Мarinur не е влизал във форума от 2009г, а и на мен ми е интересно къде във Варна има хора който са се занимавали с ролбари, а не тепърва да виждат такова нещо.

                  Търся също и свестен ауспухджия който да има нужните машинарии да огъва и по-тънки тръби за ауспуси. Става въпрос за Варна.

                  И може би темата е по-удачно да бъде в раздела за тежки ендура, но знам ли.
                  Иван Маринов
                  Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                  ЕНДУРО ВАРНА

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ролбари - Варна

                    ролбарите ще ги оставим за зимно занимание.Карам ХОНДА трансалп понякога и сам .Ако някой иска събота и неделя да караме и малки разходки из околията да пише .svilenns@abv.bg

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X