Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Aprilia Pegaso 600 '91

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Aprilia Pegaso 600 '91

    Здравейте,

    Отскоро съм притежател на Aprilia Pegaso 600. Искам да споделя първи впечатления и да потърся други собственици на такива машини, че май сме редки птици. Първо искам да кажа, че не съм търсил специално тази Априлия, въпреки че отдавна се замислях за мотор в този клас - средно ендуро, което да се ползва универсално. Той изпадна докато се шляехме с мой приятел да търсим мотор за него (Той си взе Suzuki DR 650, което май е един добър избор). За месец навъртях около 1000 км, като съм го карал градско, шосейно и off-road. И така:
    + Много пъргав, дърпа още от 2000 оборота
    + Има добър клиренс за класа си
    + Перфектен е за града, може да се пътува и на дълъг път. Лесно подържа 120. При по-висока скорост не е кеф.
    + Ниска цена
    - Тежък е за кални и силно пресечени терени (да не говорим, че аз съм пишман офроудър и още не знам как да го карам)
    - На първия месец ми замина бендикса. Това си е слабост на моторите ROTAX, както се оказва. Добре, че старата априлия има и kik starter
    - Рядко се среща, особено от първото поколение и е кошмар с частите.

    Бендикса още не съм го оправил и като разбрах цената на ремонта май известно време ще си го паля на манивела. Някой ако може да помогне с информация за резевни части да помага.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X