Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha XT 600

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha XT 600

    мога да взема Ямаха ХТ 600 с повреда (пукнатина) в главата ... търсих във форума за мнения, но не открих ...
    Ще съм благодарен за някакви мнения, предложения и съвети ...

    чух за някакъв конструктивен дефект на горната глава на мотовилката - била слаба и се деформира ...
    Път без препятствия обикновено не води до никъде.

  • #2
    Re: Yamaha XT 600


    карах такъв 2002 - 2003 г. Беше произведен 1983 и нямаше никакви проблеми, и още върви бес проблеми вече на 22 години
    незнам за новите ама старите са си супер
    LZ1RED

    Коментар


    • #3
      Коя година производство?

      Принципно са много дуракоустойчиви машини.

      Коментар


      • #4
        И аз карам такова дето не си знае годините. Допитай се до Myxt (пише и в другите форуми), той вече разглобява и сглобява ХТ-тата на групата за норматив.

        Коментар


        • #5
          Ами Краси то става въпрос за мотора на Андрей. Той няма да може да кара поне 1 год офроуд и за това не му се занимава да го прави. Машинката е 84 или 85г. без да съм сигурен, но това може да се провери по номера на двигателя. Дефекта на точно този мотор е толкова нетипичен, че ми изяде нервите докато разбера къде точно е. И пак не съм сигурен дали е пукната главата или водача на клапана, но при всички положения е локализиран в десния изпускателен клапан. Машинката е с нова ангренажна верига, сегменти, гумички на клапаните, шлайфани клапани и нова втулка на цилиндъра, нови гуми(Митас е07) и никога не е качвана в гората. А и за цената за която я дава си е направо далавера.

          Коментар


          • #6
            Дзееба и бангиите, дето си прехвърляме един на друг

            Коментар


            • #7
              Много яко желязо, но много старо. Проблеми с главата не са типични, но дават ядове с леглата на лагерите на коляновият вал и няма оправяне. Ако са разбити се чува едно дебело лопане и ако отвиеш капачката за въртене на коляновият вал и повдигнеш нагоре или натиснеш надолу може да видиш как се мести. Също се случва да има проблем и с звездата, но по рядко. Иначе незнам за други проблеми. Има голям шанс да си намериш тъкава глава в яхиново.

              Коментар


              • #8
                ...

                Благодаря за мненията ...
                Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                Коментар


                • #9
                  tatkobarba, нека му се "радва" някой друг!
                  Ендурото и сексът не са шега работа !
                  -------------
                  Животът се измерва с броят на издишванията !

                  http://sixdayscrazyjob.com
                  http://crazy-job.com

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X