Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помогнете за избор на мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помогнете за избор на мотор

    Здравейте всички,
    нов съм във форума и съжелявам ако има като тази тема. Търсих подобна, но не намерих ..

    Така, сега да се насочим и към въпроса:

    Искам да си взема някой крос или ендиро (за предпочитане ендуро), който да е до 1,500 2,000 лева MAX! Не е задължително да е чисто нов, но да не е и някоя таратайка .. Насочил съм се към марките: (Ще ги подредя от хубав към лош)
    1.KTM
    2.HONDA
    3.YAMAHA
    4.DERBI
    5.HUSQWARNA

    На 15 години съм между другото Много ми се кара мотор, гледам клипове и много се дразня ...
    Ето и моторите с моделите, които ми харесват:
    1. KTM SX
    2. KTM GS
    3. MotoHispaniq RYZ
    4. Derbi Senda Airsal 70cc
    5. Honda CRF 125 (Мисля че е 124)
    6. Yamaha YZ 85cc
    7. Aprilia RX
    8. Derbi 50



    Мод: Моля без линкове към сайтове с обяви!
    Последно редактирано от Helik; 08-06-14, 08:33.

  • #2
    От: ПОМОГНЕТЕ ЗА ИЗБОР НА МОТОР !!

    Най-доброто до тези пари е една читава yamaha dt 125. Също така може да погледнеш клх 250, др 250. Марката не е от значение стига да попаднеш на мотор в добро състояние. Късмет

    Коментар


    • #3
      От: ПОМОГНЕТЕ ЗА ИЗБОР НА МОТОР !!

      Мерси за съвета колега, но аз съм на 15 и до колкото знам на 15г. и 9 месеца се изкарва A1 категория за до 125cc! Така че ми трябва някой мотор да е от 50cc до 125cc! Мерси предварително

      Коментар


      • #4
        От: ПОМОГНЕТЕ ЗА ИЗБОР НА МОТОР !!

        Ако може ми дай скайп да си пишем, че тук ще стане спам. Ще ти пратя линк на моторите, а ти ще ми кажеш кой е хубав и кой не

        Коментар


        • #5
          От: Помогнете за избор на мотор

          Не аз не мога да ти кажа кой мотор е хубав камоли от едни снимки. Щом искаш с а1 да го караш вземаш yamaha dt 125 или kawasaki kdx 125. Което е по-запазено него вземаш, но като че ли има повече уамахи отколкото кавита. Ако искаш да си вземеш читавия мотор е най-добре да вземеш човек, който от години се занимава с мотори и може да разбере дали си струва парите мотора, който си си харесал

          Коментар


          • #6
            От: Помогнете за избор на мотор

            Ами не е ли по-добре Derbi Senda Honda cr/crf или Yamaha yz ??
            Те не са ли хубави

            Коментар


            • #7
              От: Помогнете за избор на мотор

              Ще използвам съществуваща тема, че станаха 100 такива. Въпроса ми е конкретно за Сузуки Др 350 и Ямаха Ттр 250, къде да гледам за да разбера годината на производство? Вторият въпрос е има ли Др 200?

              Коментар


              • #8
                От: Помогнете за избор на мотор

                Има Др 200 . Годината на производство не е решаваща при избора на мотоциклет - състоянието е на първо място . ТТР-а е абсолютно еднакъв физически през всичките му години на производство . Др-а и той , като по-новият има стартер(има един рядък Р-модел , но не вярвам да попаднеш на такъв) . Тук можеш да ги видиш , както и малко данни : http://www.motorcyclespecs.co.za/

                Коментар


                • #9
                  От: Помогнете за избор на мотор

                  Здравейте отново. Да споделя някои мои впечатления и мераци от разгледаните мотори за които питах. Разгледахме два ТТР-а, два ДР-а(250 и 350) и една Хонда ХЛР 250 . Всеки един си искаше малко или много техническо обслужване. Най ми надделява др250-то(99 година го казва човека,ама така ли е?) - като външен вид, поддържаност, наличието на ел. стартер. И при двата Др-а ми се стори че возят твърдо. Подлежи ли на регулиране тази твърдост?

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X