Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

    Първоначално публикуван от Rotor Преглед на мнение
    + още един на който банковия превод не му е проблем ...
    Ти пък къде се обаждаш ?
    Не строиш ли банка в момента ?!
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #77
      До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

      Ето и малко инфо от мен:

      Това имаме по сметка и в брой до момента
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от Гълъбин Колев; 06-11-08, 08:09.
      offroad фен
      1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
      TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

      Коментар


      • #78
        До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

        Значи с колегата ЕвгениМЛ решихме да се съберем засега само двамата... в едно кръчме казва се "Контесата" намира се в градинката до 11-та поликлиника.
        Или почти на ъгъла на бул. Опълченска и Пиротска.
        Довечера от 18:00 до 20:00 часа ще очакваме приятели и дарители на маса.

        Ето и моят телефона за връзка ако някой се затруднява да го намери но моля Ви звънете ми след 16:00 часа.

        Предварително благодаря.

        Коментар


        • #79
          До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

          Добре де ,а на 13 декември късно ли ще е да се събират пари?Защо не се направи каса,която да се постави на състезанието?Така всеки който няма възможност,или не му се занимава да ходи по банки може да се възползва от случея.Или да се направи вход за състезанието,някъква минимална сума.Колкото и да се събере,все ще е от полза.

          Коментар


          • #80
            До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

            Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
            Добре де ,а на 13 декември късно ли ще е да се събират пари?Защо не се направи каса,която да се постави на състезанието?Така всеки който няма възможност,или не му се занимава да ходи по банки може да се възползва от случея.Или да се направи вход за състезанието,някъква минимална сума.Колкото и да се събере,все ще е от полза.
            Няма да е късно! Не сме събрали и половината сума
            offroad фен
            1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
            TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

            Коментар


            • #81
              До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

              Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
              Добре де ,а на 13 декември късно ли ще е да се събират пари?Защо не се направи каса,която да се постави на състезанието?Така всеки който няма възможност,или не му се занимава да ходи по банки може да се възползва от случея.Или да се направи вход за състезанието,някъква минимална сума.Колкото и да се събере,все ще е от полза.
              Това е много добра идея и случая и мястото са подходящи.Сигурен съм че и Калин ще откликне на идеята подобаващо.Аз ще си дам приноса на Шумен.

              Коментар


              • #82
                До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                Джарта това ми мнение е първото на 2ра страница на тази тема.
                И резултат НЯМАШЕ...не ме разбирайте погрешно но май пак така ще стане.

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                Гълъбине, добре е също да се събират и пари на ръка сега трите дни в Габрово. Има колеги които не влизат във форума.
                Например организаторите да се заемат и със събиране в брой срещу разписка.
                Не се съмнявам, че ще има много състезатели които ще откликнат и на място.
                Аз участвам....колеги дано не изпадаме в такава ситуация но никой не е застрахован.
                Нека се поставим на мястото на Пламен и тогава ще осъзнаем колко малка е една сума от 20-30 та дори и 50лв. в замяна на мотора ВИ.

                Коментар


                • #83
                  До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  Джарта това ми мнение е първото на 2ра страница на тази тема.
                  И резултат НЯМАШЕ...не ме разбирайте погрешно но май пак така ще стане.
                  Да Ванка,ама на Ябълка,не беше измислено нищо.ЗАтова,давайте от сега да бием тъпана,белкем има някаква файда.Ако трябва кюфтетата да са с 0.50 ст.по скъпи и от там ще се съберат пари.На предната страница си бил сам,сега сме повече ,има и доста време до 13 така,че може и да имаме успех.
                  50 лева за някой хора са много пари,сумата трябва да е доста по малка.Съмишлениците трябва да са повече.Във раздел ендуро сигурно сме повече от 1000 човека.Достатъчно е всеки да даде по 5 лв.Тази сума не мисля че ще затрудни някой.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                    Джарта това ми мнение е първото на 2ра страница на тази тема.
                    И резултат НЯМАШЕ...не ме разбирайте погрешно но май пак така ще стане.
                    Не знам,всеки отговаря за себе си,аз съм си решил.Но по принцип всеки усеща помоща, и подкрепата на хората когато има нужда от нея.
                    Аз пак искам да подчертая, че всеки отговаря за себе си.Сигурен съм че има доста хора който биха могли да отделят повечко без да ги ухапе бълхата, но по принцип не са длъжни.

                    Коментар


                    • #85
                      До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                      Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                      Да Ванка,ама на Ябълка,не беше измислено нищо.ЗАтова,давайте от сега да бием тъпана,белкем има някаква файда.Ако трябва кюфтетата да са с 0.50 ст.по скъпи и от там ще се съберат пари.На предната страница си бил сам,сега сме повече ,има и доста време до 13 така,че може и да имаме успех.
                      50 лева за някой хора са много пари,сумата трябва да е доста по малка.Съмишлениците трябва да са повече.Във раздел ендуро сигурно сме повече от 1000 човека.Достатъчно е всеки да даде по 5 лв.Тази сума не мисля че ще затрудни някой.
                      Дъвкано е и преди - от тези 1000 колко са реално редовни потребители? А от тези редовни потребители, колко имат възможност... май не е чак толкова много... Иначе като цяло - съгласен съм с мнението, но кой колкото... Аз самия съм адски по капли този месец - извадих вече два пъти по няколко хиляди за различни неща и сега съм буквално на нула... Ако не е късно може следващия месец да внеса някой лев...

                      Коментар


                      • #86
                        До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                        ..колеги..както бе казал събин-това не е другарски съд-всеки сам може да реши иска ли или не може ли или не да участва в това събиране а и в което и да е друго събиране на средства и няма нужда да се оправдава или не или да бъде притискан..
                        -който наистина има желание ще намери начин да помогне и се включи по някакъв начин..
                        инициативата е много добра но..
                        от известно време мненията по темата ..започват много често да се обръщат в посока "безсмислени " и спам и за съжаление е почти за заключване тази тема..от уважение към добрата кауза ..все още никой не го прави но моля ви ако някой наистина има предложение или нещо същественно да каже по темата..тогава да се включва..
                        иначе ..просто много хора и ще престанат и да я следят и да и обръщат внимание.
                        Последно редактирано от mitkov; 06-11-08, 11:36.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                          ..и за да не бъда голословен
                          -ето една интерсна идея от мен за подпомагане на колегата кунев
                          -преди няколко години участвах в шампионата от името на клуба на близнаците- бяха ме спонсорирали с най новия и хубав екип на трой лее дизайн ..фанелката я ползвах скъсах и изгубих..но панталона бе толкова готин ..че така и не посмях да карам с него обличан е 2-3 пъти най много и си го пазех ..като спомен
                          сега обаче колегата е в нужда..и понеже парите дадени за този панталон са така или иначе дадени в полза на доброто на спорта ни а и е на практика чисто нов

                          -обявявам го за продан -като парите от него ще са заедно с другите от клуба ни за подпомагане на пламен ...
                          -хем и който го купи ..наистина ще се кефи защото е много много качествен
                          ..а парите от него ще са и заедно с още един съвет от мен..-друг път като ходи в чужбина ..да гледа да е на по уредени и официални състезания../например-горе долу по същото време с ромениакс се проведе и ISDE интернационално ендуро състезание под егидата на FIM с 90 годишна традиция..на което в никоя от годините откраднат мотор -НЯМА ..средствата нужни за участието там ..бяха сходни с това на тази самодейна ромениакс сбирка ..на онзи дето не стига всички ядове ами сега разбирам че не ще и парите на нашите да изплати за които са се разбрали и които му оправяха там бакиите...но комент повече...

                          та панталона е 34 ти номер -страхотен-на практика НОВ -казвайте кой колко дава-колкото дадете-за пламен са
                          -по късно ще пусна снимка за желаещите
                          Последно редактирано от mitkov; 06-11-08, 12:20.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                            Здравейте.Това,което ще напиша може и да няма смисъл,но не съм запознат с фактите.Ако някой знае как стои въпроса с телефоните,на които се изпращат смс-и с добавена стойност нека каже(както за българската коледа примерно).Мисля,че ако не е сложна процедурата може да се помисли за такъв вариант.Примерно една сума от 2лв. без ДДС е подходяща.Така ще се включат и хора,които нямат възможност или време за другите варианти.Ако мнението ми не е на място нека бъде изтрито.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                              Коментирали сме го този момент с SMS-ите, май по-малко от половината пари от смс-а в крайна сметка отиват за каузата. Останалото отива в такси, ддс-та и прочие врътки.
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар


                              • #90
                                До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                                Все си мисля, че ако г-н Кунев вземе и някакво лично отношение, ще му бъде от полза. Аз лично като не го познавам и имам чувството, че участвам в някаква виртуална симулация.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X