Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

    Мисля ,че има и доста хора които още неработят включително и аз ,които искат ,но немогат да помогнат С удоволствие бих помогнал ако имах повече средства ,но едвам сабирам да си оправя моя кош

    Коментар


    • #62
      До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

      Първоначално публикуван от ulkataa Преглед на мнение
      Мисля ,че има и доста хора които още неработят включително и аз ,които искат ,но немогат да помогнат С удоволствие бих помогнал ако имах повече средства ,но едвам сабирам да си оправя моя кош
      Юлка, ясно,няма проблем, но изглежда и в Crazy Job повечето са на твоя хал, защото до сега пари сме дали само трима човека ...
      Тъй като не мога да звъня на всеки поотделно, моля членовете на клуба, които желаят да помогнат в тази благотворителна акция, да отидат до магазин "Ендуро" на Данчо и внесат сумата, която са решили да отделят за нашия колега !
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • #63
        До: Нивото на ендурото в България

        Аз лично съм си разходкаджия и не искам да изказвам мнение за ендурото като спорт.
        Но искам да направя дълбок поклон пред един човек, мой приятел, който всички вие познавате. Пламен Кунев - Пацо.
        Той е същия Пацо - майстора на мотобума във Варна, който работи в сервиза от понеделник до събота и в неделя отделя време на семейството си, защото има жена и деца. Същия този човек тренира от състезание на състезание, а сами знаете какви резултати постига. И всички средства за да участва са лично негови - няма нито един спонсор. Това са същите пари, с които храни семейство и които събираше, за да си купи КТМ-а, който откраднаха в Румъния.
        Не знам какво е нивото на ендурото като спорт в България, но при тези условия да имаме такъв състезател и да дава такива резултати... Ендурото е такова, каквото го правят организаторите, а състезателите карат при условията които имат.

        Коментар


        • #64
          До: Нивото на ендурото в България

          Първоначално публикуван от ivan_j Преглед на мнение
          Аз лично съм си разходкаджия и не искам да изказвам мнение за ендурото като спорт.
          Но искам да направя дълбок поклон пред един човек, мой приятел, който всички вие познавате. Пламен Кунев - Пацо.
          Той е същия Пацо - майстора на мотобума във Варна, който работи в сервиза от понеделник до събота и в неделя отделя време на семейството си, защото има жена и деца. Същия този човек тренира от състезание на състезание, а сами знаете какви резултати постига. И всички средства за да участва са лично негови - няма нито един спонсор. Това са същите пари, с които храни семейство и които събираше, за да си купи КТМ-а, който откраднаха в Румъния.
          Не знам какво е нивото на ендурото като спорт в България, но при тези условия да имаме такъв състезател и да дава такива резултати... Ендурото е такова, каквото го правят организаторите, а състезателите карат при условията които имат.
          Пропусна да кажеш, че нито един път не каза колко е онеправдан, колко му е тежко и какво е ниско нивото, как не му харесват GPS-ите, трака, времето, дърветата, камъните...! Бе как така един път нещо не се оплака тоя човек?! Просто идва, кара и жъне успехи. Това е.

          Заради тези си качества Пламен се ползва с най-голямото уважение от всичките си колеги и се надявам все пак в знак на загриженост към НИВОТО на българското ендуро, за което ревеме че е ниско, да съберем средства за мотор за този наш талантлив състезател, за да може да продължи с участията си!
          DCRT®

          Коментар


          • #65
            До: Нивото на ендурото в България

            Иве (или някой модератор), моля те копирай последните два поста в темата за помощ на Пацо.

            Много хора (вкл. и аз допреди да прочета това по-горе) не знаят за какъв човек става въпрос и им се струва като поредната благотворителна акция за "кауза пер дута", а като влезнат в другата тема е хубаво да видят за кой помагат все пак

            Постовете идват от тук:
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=43592
            Последно редактирано от iva_kx; 03-11-08, 11:14.
            Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

            Коментар


            • #66
              До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

              Значи чухме се с Гълъбин по телефона и решихме да организираме една среща в някое кръчме или кафе за колеги.

              Поводите са два:
              - Първият е да се съберат средства за колегата../съвсем анонимно/ все пак кой колкото може а не да си мерим.....доходите.
              - Вторият е да се запознаем на живо, срамота е от София би трябвало да сме най-много ендуристите.

              Приемат се идеи за час и място на срещата а датата ще е 06-11-2008 четвъртък.
              Моля все пак да се съобразим с мястото да има възможност за паркиране ако изобщо в София има такова място.
              Темата остава отворена за обсъждане и дискусии а ако нарасне /искрено се надявам/ ще я разделим от тази.

              Коментар


              • #67
                До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                Искам специално да похваля Чинела за инициативността и съпричастността, които проявява към благотворителната акция за Пламен !
                Де всички да бяха такива "диви" балканджии като него !
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • #68
                  До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                  Зависи колко хора ще се съберем ако са повече 1000 или над 1000 може да си запазим зала 1 на НДК примерно (майтапя се).Пример: Бадемовата къща в Панчарево места за паркиране болл ресторант Плажа Панчарево места за паркиране пак колкото искаш и за сядане има доста (над 40 на обща маса) механа Корията Казичене мисля че все още работи не тези места или по тези раиони мога да се ангажирам и с резерваций стига някой да ме орянтира за броя на желаещите!
                  Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                  Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                  Sofrace Offroad Team

                  Коментар


                  • #69
                    До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                    Искам специално да похваля Чинела за инициативността и съпричастността, които проявява към благотворителната акция за Пламен !
                    Де всички да бяха такива "диви" балканджии като него !
                    И ГЪЛЪБИН....по точно идеята е обща а аз съм секретарката...


                    Колега ЕвгениМЛ, не плаши момчетата с тези заведения...
                    Някой ще ползват градски транспорт а Казичене и Горубляне....
                    Но ако общото решение е такова ТАМ СМЕ, спор няма, важна е каузата.
                    Не си мисли, че отхвърлям идеята не напротив само я коментирам и е похвално, че направи предложение, БЛАГОДАРЯ ТИ.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                      Не ги плаша ако проблема е сигурноста им ако ще се възползват от моите предложения аз ще я осигуря ако проблема е транспорта да кажат от къде ще тръгнат не вярвам някой колега да им откаже да ги докара и откара обратно наистина е далече но по центъра знаеш как е с паркирането а и с местата на обща маса също е трудно но аз съм там кадето кажете и без това от отдавна приканвам всички за тази среща но до сега никой не ми оръщаше внимание.
                      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                      Sofrace Offroad Team

                      Коментар


                      • #71
                        До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                        Както обещах, макар и по-късно, току що внесох 50лв. в сметката на Гълъбин.
                        Дано да се съберат паричките, въпреки кризата
                        Per aspera ad astra.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                          Не стига, че в Румъния на Пацо и Симеон им откраднаха моторите, но румънците не си удържаха на думата и ни пратиха 360 евро по-малко от уговорената сума за контрола на GPS-ите, вместо да компенсират малко поне двамата наши състезатели ! Срамота !
                          Голямо име е "Ред Бул Романякс", но само обвивката му май ?!
                          --------------
                          От Crazy job помогнахме само аз, Кокера, Данчо, Жасмин ,Иван и Ива !
                          Другите, горките нямат пари, защото един щял да строи завод, друг щял да си взема камионче ...
                          Сиромашия, какво да правят хората ?!
                          Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 05-11-08, 10:25.
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • #73
                            До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                            До момента сме събрали 1455 по сметка
                            В брой-550 лв- МГ Рейсинг + приятели
                            Колега от АТВ гилдията ще помогне с 500 лв
                            Очаквам 1200 лв от КЕ (с другите 360 евро се ослушва оня нещастник) и 250 кинта от най-закъсалия клуб в БГ.Сумата която трябва да се събере общо е към 10 000.Така че акцията продължава.Еди ще направи жеста да даде мотора на Пламен преди да е изплатен,но ще си го прибере ако не му се доизплати.
                            Освен това предлагам да стартираме и друга акция за да съберем кинта и да подпомогнем въпросния закъсал клуб да закупи коча дето ще го ядем декември!
                            offroad фен
                            1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                            TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                            Коментар


                            • #74
                              До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                              Щом е за коч и прасета, там няма никакъв проблем !
                              Там сме отличници !
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • #75
                                До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                                Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                                ....От Crazy job помогнахме само аз, Кокера, Данчо, Жасмин ,Иван и Ива ! .....
                                + още един на който банковия превод не му е проблем ...
                                Success is like being pregnant! - Everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fu..ed ....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X