Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

    Разбирам, но не може организаторите да нямат никаква отговорност!

    Предлагам да се разгледа подробно регламента на състезанието, подготвим и изпратим официлано писмо, ако няма отговор - нотариална покана за официален отговор за предприетите действия и разследване на престъплението, а при неуважаване, заведем иск срещу организаторите и срещу РедБул за компенсиране щетите.

    Не може тази ситуация да остане без последствие!!!
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #32
      До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

      Със сигурност си струва да се прегледа регламента.
      Някой може ли да ми сканира и прати документацията и най-вече - всякаква документация получена от участниците срещу платената такса за участие от 1000 евро ?

      Иначе от процедура срещу Ред Бул не виждам смисъл, техният задник със сигурност е подсигурен, но със сигурност си струва да се заведе някакъв документиран обмен на информация между организатора и потърпевшите, копие от което да бъде предадено на Ред Бул.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #33
        До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

        Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
        Със сигурност си струва да се прегледа регламента.
        Някой може ли да ми сканира и прати документацията и най-вече - всякаква документация получена от участниците срещу платената такса за участие от 1000 евро ?

        Иначе от процедура срещу Ред Бул не виждам смисъл, техният задник със сигурност е подсигурен, но със сигурност си струва да се заведе някакъв документиран обмен на информация между организатора и потърпевшите, копие от което да бъде предадено на Ред Бул.
        Номерът ми е 0889818124 .Обади се и ще говорим по-подробно,за това какво сме направили до тук . Казвам се Симеон Петров.

        Коментар


        • #34
          До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

          Първоначално публикуван от simo_petroff Преглед на мнение
          Номерът ми е 0889818124 .Обади се и ще говорим по-подробно,за това какво сме направили до тук . Казвам се Симеон Петров.
          Монка,Goblin e в USA.Може би на Скайпа се чуйте
          offroad фен
          1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
          TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

          Коментар


          • #35
            До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

            И в крайна сметка Пацо си стои без мотор. До къде стигнаха нещата?Ще успеят ли да се съберат достатъчно пари?Готов съм да пратя още ,ако се наложи.
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • #36
              До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

              В понеделник ми обещаха да ми дадат сертификата за е-банкирането и ще видя извлечението.Веднага ще докладвам.Мотора на Пацо още пътува към България-Бетата е 2009,беличка,но не е factory racing.Еди я е запазил.Така че нещата са под контрол,стига и с кинтите да сме ОК.
              offroad фен
              1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
              TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

              Коментар


              • #37
                До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                Колеги,сега прочетох темата,участвам и аз,а ако се знае още колко трябва,да се понапънем още малко...

                Коментар


                • #38
                  До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                  Още доста трябва да се понапънем!В момента имаме 695 лв по сметка."Страшна цифра" за форум от 20 000 човека от които поне 2000 сигурно са мотористи

                  ПП:Утре мога да извадя и разпечатка
                  offroad фен
                  1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                  TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                  Коментар


                  • #39
                    До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                    Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                    Още доста трябва да се понапънем!В момента имаме 695 лв по сметка."Страшна цифра" за форум от 20 000 човека от които поне 2000 сигурно са мотористи

                    ПП:Утре мога да извадя и разпечатка
                    Колега изкарай ги поименно. Да се видим в резил.
                    Другата седмица ще додам още малко. Че съм в големи разходи тези месеци - чак до 6 януари.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • #40
                      До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                      Ако беше за 10 агнета, до сега сигурно щяхме 100 пъти да ги съберем !
                      Хайде, колеги, вземете се в ръце ! Всеки ако внесе по 5 лева, пак ще се съберат необходимите средства.
                      Не е важно кой колко е дал, а кой все пак е дал !
                      Самият жест е едно голямо уважение.
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #41
                        До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                        Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                        Колега изкарай ги поименно. Да се видим в резил.
                        Другата седмица ще додам още малко. Че съм в големи разходи тези месеци - чак до 6 януари.
                        Няма смисъл,това не е другарски съд!
                        Дотук 10 човека сме се включили.Аз ще додам още малко,ако се наложи!
                        offroad фен
                        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                        Коментар


                        • #42
                          До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                          Практиката със събирането на пари е показала че превода в банкова сметка е проблем за много хора. Затова ВСИЧКИ които могат да превеждат да вземат по някой лев от приятелите си мотористи с които си карат и да ги преведат. Гълъбине, и аз не сам превел, но като се видим ще ти дам лично. Хем дотогава ще изкрънкам някой лев и от други другарчета

                          Жоро, не е зле на АТВ чарлиндж, ако може да съберете някой лев. Там ще са много хора и масата ще е голяма. Изчакай ги да се понапият и "давайте са да даваме"! Мини и през масата на Еди, те са по заможни и са пичове, няма да се стискат според мен, но да ги караш да ти превеждат - забрави!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                            Много бъркаш!От Еди Моторс са първенци с преводите
                            Но по принцип си прав, макар че лично на мен през е-pay ми е страшно удобно!
                            offroad фен
                            1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                            TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                            Коментар


                            • #44
                              До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                              Не е въпрос на сложност да изпратиш пари за човека, а въпрос на желание. И аз съм затънал в дългове и заеми, но това не ми попречи да отделя малко, така че колеги който има възможност и желание нека отдели малко за един български състезател в нужда.
                              Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                                Имаме 800 кинта, а ни трябват поне 5 хил.Толкова ли няма още 80 човека склонни да се разделят с по 50 лв. или 160 които да дадат по 25.Стига сме се излагали!
                                Ако банковия превод ви е неудобен,предложете удобен за вас начин!
                                offroad фен
                                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X