Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

    Навит съм, давайте форумска сметка.
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

    Коментар


    • #17
      До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

      Съгласен!

      Коментар


      • #18
        До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

        Прочетох и реших да участвам (което ще ми е възможно след 4-5 дни). Но, извинявайте, не виждам номер на банкова сметка, който уж щеше да се знае "утре". Пък и според мен няма абсолютно никакво значение дали е "форумска" или не; нали става дума нещо да направим, а не да се броим.

        Поздрави и дано по-скоро върнем Пламен по трасетата!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • #19
          До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

          Колеги, съжалявам, че позагърбих малко темата, но съм в планината от няколко дни !
          Разбирам, че желаете да знаете колко пари е събрал форума за Пламен. В тази връзка искам да помоля Събин или Гълъбин да открият сметка за целта, тъй като аз наистина нямам време, а е вече крайно време да се помогне !

          Благодаря на всички желаещи да помогнат !
          Както казах, не е важно сумата, която даваш да е голяма, а да се отзоват повече съпричастни хора от форума.
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #20
            До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

            Сметката ще е готова до 2 часа и ви пускам IBAN-а!
            offroad фен
            1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
            TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

            Коментар


            • #21
              До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

              Гълъбине, добре е също да се събират и пари на ръка сега трите дни в Габрово. Има колеги които не влизат във форума.
              Например организаторите да се заемат и със събиране в брой срещу разписка.
              Не се съмнявам, че ще има много състезатели които ще откликнат и на място.
              Аз участвам....колеги дано не изпадаме в такава ситуация но никой не е застрахован.
              Нека се поставим на мястото на Пламен и тогава ще осъзнаем колко малка е една сума от 20-30 та дори и 50лв. в замяна на мотора ВИ.

              Коментар


              • #22
                До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                Колеги,всеки който има желание да сложим едно рамо на Пацо,може да го направи с банков превод по следната сметка:

                СИБАНК АД
                гр.София
                офис Тодор Александров

                В полза на Гълъбин Христов Колев

                IBAN: BG88 BUIB 9888 4001 5969 00
                BIC: BUIBBGSF

                В основание за внасяне напишете: за Пламен Кунев

                Мисля че всеки който се занимава ендуро може да задели едни 40-50 лв. от бюджета си (който може и повече, разбира се).По-важното в случая е повече хора да се включат за тази кауза и да покажем че се подкрепяме взаимно в такива ситуации в които всеки от нас може да изпадне.Вариант също така е да съберете парите на ръка и да и да пуснете по-голяма сума от името на един от вас, като в този случай ме уведомете на ЛС кои хора сте участвали.
                Преводите може да правите и през системата e-pay.(има опция за вносна бележка)
                Първата вноска е от мен
                offroad фен
                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                Коментар


                • #23
                  До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                  Току що пуснах петдесетарка

                  Еди обеща супер цена за БЕТА 525 + 1000лв от него

                  Коментар


                  • #24
                    До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                    Подкрепям напълно идеята и участвам!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                      Малко и от мен. Успех на колегата!
                      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • #26
                        До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                        Преведох пари. Дано по-бързо успеем да го зарадваме ,че да ми поддържа мотора с настроение
                        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                        0899187766

                        Коментар


                        • #27
                          До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                          Гълъбине, добре е също да се събират и пари на ръка сега трите дни в Габрово. Има колеги които не влизат във форума.
                          Например организаторите да се заемат и със събиране в брой срещу разписка.
                          Не се съмнявам, че ще има много състезатели които ще откликнат и на място.
                          Аз участвам....колеги дано не изпадаме в такава ситуация но никой не е застрахован.
                          Нека се поставим на мястото на Пламен и тогава ще осъзнаем колко малка е една сума от 20-30 та дори и 50лв. в замяна на мотора ВИ.
                          Ако има организация /кой да събира парички/ утре 27.09.2008 в Габрово ще дам парички, ако не-другата седмица по с-ката.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #28
                            До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                            И аз ще подкрепя колегата Пламен Кунев!

                            Питам се само, дали да не напишем писмо до организаторите на "световно известното състезание в Румъния "Red Bull Romaniac's", които не са създали необходимия ред и косвено са причина да бъде откраднат мотора?

                            Нека и те да помогнат с нещо, та следващия път да бъдат по-внимателни и отговорни към гостите си.
                            Show must go on!
                            LZ1VES

                            Коментар


                            • #29
                              До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                              Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                              И аз ще подкрепя колегата Пламен Кунев!

                              Питам се само, дали да не напишем писмо до организаторите на "световно известното състезание в Румъния "Red Bull Romaniac's", които не са създали необходимия ред и косвено са причина да бъде откраднат мотора?

                              Нека и те да помогнат с нещо, та следващия път да бъдат по-внимателни и отговорни към гостите си.
                              Веско,Фрайадамец лично го познавам и да ти кажа честно май единственото което го интересува е да изкрънка пари от Ред Бул!За таксата от 1000 евро която прибира една свясна охрана ли да не може да намери-може ама не му дреме.Е,изчезнали 5 мотора-голяма работа.Нали другата година пак тълпа балъци ще му дойдат на състезанието........Но не мисля че ще има отново българи сред тях!

                              ПП: Най-кофти е (по думи на Пацо) че накрая те са се чувствали виновни едва ли не, защото постоянно е трябвало да "досаждат" за да разберат има ли развитие по случая.Организаторите от своя страна са почнали да ги отбягват като ги видят и да гледат в друга посока.Даже това sorry е по-скоро "съжалявам" а не "извинявайте".
                              offroad фен
                              1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                              TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                              Коментар


                              • #30
                                До: Да помогнем на нашия колега Пламен Кунев !

                                Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                                Веско,Фрайадамец лично го познавам и да ти кажа честно май единственото което го интересува е да изкрънка пари от Ред Бул!За таксата от 1000 евро която прибира една свясна охрана ли да не може да намери-може ама не му дреме.Е,изчезнали 5 мотора-голяма работа.Нали другата година пак тълпа балъци ще му дойдат на състезанието........Но не мисля че ще има отново българи сред тях!

                                ПП: Най-кофти е (по думи на Пацо) че накрая те са се чувствали виновни едва ли не, защото постоянно е трябвало да "досаждат" за да разберат има ли развитие по случая.Организаторите от своя страна са почнали да ги отбягват като ги видят и да гледат в друга посока.Даже това sorry е по-скоро "съжалявам" а не "извинявайте".
                                -- == OFFTOPIC == --

                                Нека поне RedBull разберат, какво става. Нали са спонсор - поне да знаят за какво НЕ харчат парите им...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X