Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трасе в кв.Ботунец

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    много е готина ,аз съм карал на нея дано да сее запазила с годините...

    Коментар


    • #17
      До: Писта в кв.Ботунец

      аЗ имам някЪде снимки Ще ги потЪрся и Ще ги кача
      Последно редактирано от Тануцо; 25-03-09, 22:55. Причина: Правопис! Колега, във форума се пише на български език!

      Коментар


      • #18
        До: Трасе в кв.Ботунец

        еее айде кажете къде е това трасе и как се стига, само го криете )

        Коментар


        • #19
          До: Трасе в кв.Ботунец

          Стара темичка...
          На това трасе съм гледал състезание в далечната 1987ма, беше източно европейско, за купата на вестник Дружба (имаше ли такъв вестник )

          Беше много, ама много яко състезание, помня караха унгарци, източно германци, чехи и какви ли не. Нашите повечето караха с ЧЗ-та но чат пат имаше и ямахи, помня че имаше и една-две кадживи, чужденците бяха повечето с японски мотори.

          Като цяло се оформи с малки изключения като две състезания в едно, между тия с чз-тата помежду им и тия с японските помежду им.

          Още помня едно момченце от Самоков, караше ЧЗ 125, кросово, чисто нова машина ми се видя но морално остарял модел разбира се.

          Беше толкова малко, че като застанеше право на седалката (а седалката беше издълбана) - точно стигаше стъпенките. Баща му му държеше мотора до последно на старта, пускаше го като тръгнеше мелето, детето си изкарваше манша, и на финала татко му му хващаше мотора и го смъкваше.

          Караше невероятно добре, скачаеше по скоковете като големите, само в завоите минаваше по-бавно понеже не можеше да пусне крак в завой като големите.

          Завърши мисля на около 15та-16та позиция, някъде в средата, и остави зад себе си почти всички ЧЗ-та и няколко души с японски машини.

          Така и не разбрах кой беше, но беше роден талант. Според мен беше максимум на десет години. Значи говорим за набор 1977-80. Ако се познае да си каже
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #20
            До: Трасе в кв.Ботунец

            Еееххаа.....и аз имам спомени от там-3 шева на брадата.
            Не е важно какво караш, а как го караш !

            Коментар


            • #21
              До: Трасе в кв.Ботунец

              Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение
              еее айде кажете къде е това трасе и как се стига, само го криете )
              На много лесно място е.
              Влизаш в Ботунец(идваш от София), малко след това от дясно ти се пада болницата. Веднага след болницата в дясно има пряка - хващаш я нея и караш до дъното, тя отива до трасето.
              Непосредствено до трасето се намира и микроязовир. То е точно в ниското под стената/дигата.

              Коментар


              • #22
                До: Трасе в кв.Ботунец

                Пистата наистина е много хубава и се ползва доста често за тренировки(включително и от мен),но предимно късия вариант.За съжаление обаче само се ползва без да се поддържа .....на много места има дълбоки вече коловози включително и по скоковете,препятствията са се смъкнали и т.н.... въобще жалка работа....все пак може да се кара де ,като през пролетта е най-добре тъй като по-късно се появяват високи бурени и трънаци ....имам мои снимки, ще ги потърся да кача няколко
                "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                MG Racing Team

                Коментар


                • #23
                  До: Трасе в кв.Ботунец

                  Бях забравил за тях .....но намерих ги де
                  ....тези са преди две години и рано напролет ...

















                  ....тези са от миналото лято ...виждат се вече буреняците



















                  ....пистата си е супер за каране ,само малко поддръжка й е нужна,нищожна дори
                  ...това от мен
                  "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                  MG Racing Team

                  Коментар


                  • #24
                    До: Трасе в кв.Ботунец

                    Ето малко и от мен . Между другото мисля събота да ходя там,даде ми един приятел идейка,и се запалих,ако има още да казват
                    П.С : Снимките са стари





                    Коментар


                    • #25
                      До: Трасе в кв.Ботунец

                      Eто още малко снимки ,в един и същ са правени от горните



                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X